Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 208732 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #50 28 Lut, 2013, 01:48:56 »
Baciu, zainteresuj się systemem Bicom i spróbuj w ten sposób wyleczyć Szymonia. Pozdrów chopaka od ss. :(

Ode mnie z kolei - pisałem już we wkurwach, ale temat na tyle mnie martwi, że napiszę o tym i tu

Dopadło mnie coś naprawdę bardzo nietypowego i zaraz mnie po prostu rozniesie. Prawym uchem słyszę wszystko dobrze, lewym natomiast odbieram wszystko trochę niżej, może nawet o jakieś pół tonu, z tym, że nie stale, to się zmienia.

Jeśli zapuszczę sobie jeden stały ton do prawego ucha i przełożę słuchawkę do lewego, efekt jest taki jakby płyta winylowa bardzo zwolniła, potem trochę przyspieszyła, ale nie do dokładnych obrotów na jakich dźwięki są prawidłowe, trochę też to przypomina zepsuty magnetofon który nie trzyma stałych obrotów. Kiedy sygnały z obu uszu się na siebie nakładają słyszę jakby lekki przester na niektórych dźwiękach (muzyka z głośników, mowa w większych pomieszczeniach gdzie jest echo, słyszę to mniej więcej tak jak w filmach przetwarzane są głosy żeby brzmiały ''robotowo''), coś jak zepsuty octaver : \ Najładniejsze melodie są STRASZNE przez dysonanse, które powstają, kiedy sygnały obu uszu się na siebie nakładają.

Kurwa mać, niezwykle ciekawy przypadek tylko dlaczego kurwa musiał mnie dopaść w tym jebanym wcieleniu kiedy chcę być kurwa muzykiem i być może realizatorem  :'(

Jeśli tego się nie da wyleczyć to chyba wole kompletnie stracić słuch na to jedno ucho. KURWA KURWA KURWA KURWA!!!!  :'(