Autor Wątek: Kilka PODowych wypocin ;)  (Przeczytany 6925 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Kilka PODowych wypocin ;)
« Odpowiedź #25 05 Lis, 2012, 21:52:36 »
Brzmienie gitar jest całkiem spoko ALE dla mnie (zaznaczam, dla mnie) od razu słychać jak drewniana responsywność jest w PODach ;/ dlatego sprzedałem HD500, po prostu dzwiek może i brzmial ok ale w ogóle nie żył. Teraz mi takie rzeczy przeszkadzają nawet jak słucham czegoś ;/

to kup Pan lampe :D ;)

Radek, fajny numer. Lepiej Ci się ten pickup z LP sprawdza?

Wszystko kwestią gustu. Ja się złapałem na tym że wielokrotnie bardziej podoba mi się to co zostało nagrane przy pomocy cyfry. Takie czasy :) Lampa jest przereklamowana :)
 
Pier z gibem według mnie gada lepiej. Były problemy techniczne, bo przetwornik gibsona ma dłuższe nóżki ale się udało i było warto.

A wszystkim dziękuję za komentarze.

Że perka jaka jest taka jest ,to wiem. Niestety nie za wiele mogę z tym zrobić przez ograniczający mnie komputer. I tak po tym co mu zaaplikowałem w postaci vst już ledwo zipiał, co niestety momentami słychać. Gdybym jeszcze rozbił perkę na kilka tracków, to była by masakra.

Generalnie znowu się wziąłem za nagrywki i kilka rzeczy sobie przypomniałem z czego się cieszę. jak zmienię kompa może być tylko lepiej :) Są wtopy mniejsze i większe, ale fajnie że ogólny wydźwięk jest pozytywny.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
5122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2012, 23:33:12
wysłana przez majkelk
55 Odpowiedzi
23377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2013, 23:59:04
wysłana przez hawran
3 Odpowiedzi
3522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 17:11:34
wysłana przez Grzgrz
0 Odpowiedzi
865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2016, 17:20:41
wysłana przez Tomek Martyniak
3 Odpowiedzi
1469 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2022, 12:45:45
wysłana przez wuj Bat