Autor Wątek: TOMO GUITARS (tomo_rock) = konkurent HR? Ktokolwiek widział, ktokolwiek macał  (Przeczytany 17905 razy)

Offline qb88

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Natomiast cała historia jaką mi sprzedał ten gość  przy tej okazji to była jedna wielka ściema.
Sorry, ale podając suche informacje w taki sposób robisz komuś wokół tyłka i to totalnie bezpodstawnie. Wypadałoby w takiej sytuacji pokazać jakiś dowód.

Wszystkie gitary jakie mi pokazywał w/g niego były japońskie, a na jakiej podstawie tak mówi pytałem , jakieś potwierdzenie w katalogach? odpowiadał "mówię bo się znam". No to co tu dyskutować z Panem Autorytetem
Poza tym roztoczył mi wizje jego brata który ma piwnicę pełną gitar zakupionych w USA są tego setki i od czasu do czasu pozbywa się części z nich poprzez właśnie jego.  Zajebista historia...
Tak się składa, że dziś byłem u Tomo i wszystkie gitary, które mogłem dziś obejrzeć BYŁY japońskie. A skąd je bierze? Mnie to szczerze mówiąc nie obchodzi. Grunt, że ich nie kradnie :-) Skoro udaje mu się wyłapywać jakieś okazje gdzieś i je sprowadzać, to powinniśmy się tylko z tego cieszyć, a nie robić mu burdel na forach. Może je sprowadzać zarówno od brata, cioci, siostry, wujka czy babci. To akurat mało istotne... :-)
Jeśli koleś ma problem z przyznaniem się z jakich źródeł pozyskuje gitary i wymyśla dziecinne historie o USA i piwnicach brata to jego wiarygodność spada w mojej ocenie do zera.
Wiarygodność szczególnie dla kogoś kto się nie zna i musi zawierzyć sprzedawcy to najważniejsza sprawa przy zakupie takiego instrumentu.
Popieram, wiarygodność to podstawa. Tylko że... widząc jak Tomo podchodzi do gitar, jak je traktuje, jak o nie dba i serwisuje, no to sorry, ale mnie po prostu urzekł i dla mnie jest BARDZO wiarygodny w tym co robi. Oby takich ludzi było jak najwięcej...
Do Pana Tomo nigdy więcej nie poszedłem - Trafiłem do HR a tam nikt nie karmi mnie bajkami o piwnicach. (znam historię wszystkich wioseł kupionych u niego 12 i większość po bardzo dobrych muzykach)
Nie będę się powtarzał, bo chyba nie warto znów przytaczać tego co napisałem wcześniej. Moim zdaniem warto odwiedzić pracownię Tomo i skorzystać z jego usług. Bo nawet jak się nie kupi gitary, to wszelkie regulacje, szlify itp. będą zrobione bardzo dobrze i za niewygórowaną kasę.






 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2131 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2011, 15:31:45
wysłana przez Sikor
11 Odpowiedzi
6426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2012, 14:24:36
wysłana przez Hapas
3 Odpowiedzi
2278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2015, 11:03:25
wysłana przez Myxu
60 Odpowiedzi
28120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2022, 12:03:43
wysłana przez Orange
0 Odpowiedzi
2017 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2018, 00:20:30
wysłana przez sharpi2