Autor Wątek: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie - gitary Blake  (Przeczytany 1895 razy)

Offline sharpi2

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
3 dni temu wpadło w moje łapska wiosełko w typie superstrat z floydem, HSS i w wykończeniu...nie wiem...black white lava ;D ;D ;D ;D ;D

Focisze dodam jutro.

Myk jest taki że w internecie ni huja nie moge znaleźć żadnego info o tej marce - jest tylko numer seryjny i napis made in korea. Stawiam połowę lat 80, początek 90tych, gitara cholernie ciężka, raczej nie sklejka, Przetworniki HSS EMG Select, cholernie wygodny wyścigowy gryf, nizutka akcja, progi ładnie wykończone, podstrunnica...albo heban albo jaki okołotego kompozyt bo to rosewood na 100% nie jest, a sam floyd nie jest kalką floyd rose'a, lecz struny są wpuszczane przez śruby, jak w jakimśtam mostku ibaneza...

Gitara cholernie głośno odzywa się z dechy, ma świetny atak i superdługo wybrzmiewa... Ja wiem że wtedy w koreii to klepało się gitary ze wszystkiego, z drugiej strony nie jest to może wyrób światowy, ale na pewno nie z najniższej półki.

Aha - nie sądze tak bo "som EMG" - te pickupy są mocno średnie - humbucker jeszcze ujdzie, ale single są jakieś takie bezpłciowe.

Nazwa komuś coś mówi? Ktoś coś? Bo wujek google nie wie... Natomiast ja wiem, że to genialna baza dla lepszego osprzętu, tylko po prostu chciałbym się cokolwiek dowiedzieć mozę nie tyle o samej gitarze co marce.
« Ostatnia zmiana: 04 Paź, 2018, 00:26:46 wysłana przez sharpi2 »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
29 Odpowiedzi
17053 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 12:18:06
wysłana przez MrJ
4 Odpowiedzi
2569 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 08:59:03
wysłana przez dawson
40 Odpowiedzi
20294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 20:03:45
wysłana przez Pneumonia2
4 Odpowiedzi
2321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank