Autor Wątek: Monotonne riffy...  (Przeczytany 37623 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Monotonne riffy...
« Odpowiedź #75 11 Sty, 2012, 00:39:52 »
A techniki nie lepiej uczyć się po swojemu od zera? Bo teoria techniki nauczyciela może przecież ograniczać;)
Hendrix gra trzema palcami? Gra! Kaczmarski gra z gitarą na odwrót? też się da!
Spoiler

A z tymi drzwiami to zapewne wynika z mojego skrzywienia zawodowego... żaden programista nie napisze nawet jednej linijki kodu przed sprawdzeniem czy ktoś już tego nie zrobił w necie za niego(chyba, że jest zbyt leniwy, żeby googlać)
Jeśli chodzi o technikę, to IMO ze względów czysto fizycznych nie ma sensu. Raz, że chujowo realizowaną techniką można się nieświadomie ograniczać, bo pewnych rzeczy fizycznie nie da się w pewne sposoby wykonać, albo przynajmniej jest o wiele trudniej ;) Dwa, jest to bardzo rzadkie, ale czasem robiąc pewne rzeczy źle przez X czasu można sobie zrobić krzywdę (mniejszą lub większą, raczej bez histerii chyba no ale jednak), ktoś nadzorujący cię będzie cie kontrolował i korygował w razie czego. Korzystanie z praktycznego doświadczenia innych w celu poprawnego trenowania w praktyce to akurat IMO zawsze dobry pomysł :)

*kolejny textwall streszczający kolejne tajniki mojego życia:
Spoiler


Kurwa, przez ten temat zdałem sobie sprawę ile ja czasu tracę na pierdolenie o głupotach na forum, zamiast grać. I to już rzeczywiście jest lenistwo ;) Kurwa. :D
« Ostatnia zmiana: 11 Sty, 2012, 00:43:48 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3735 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2012, 11:50:02
wysłana przez Jesus
3 Odpowiedzi
4083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2016, 09:47:42
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
3711 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2017, 13:21:51
wysłana przez Aga_Wl
0 Odpowiedzi
1599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2020, 20:42:59
wysłana przez czaski
93 Odpowiedzi
16944 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2024, 19:05:09
wysłana przez Filun