Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1739477 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #850 07 Lip, 2011, 19:54:46 »
Sylkis - zahacz się (choć to w chuj trudne jak nikogo nie znasz) przy remontach / wykończeniach mieszkań. Jest zapierdol ale kasa konkretna leci.

Nom, dokładnie tak robię. Oczywiście po znajomości :P, 8h dziennie i stówa za dzień na rękę. Nie ma szału, ale nie ma też tragedii, a robota ciężka, ale całkiem znośna. A czego ja się z robotniczego radyjka za 20 zł nie dowiem o naszym kraju! Jakich hitów nie posłucham! :D
nienawidze cie :D

Ale luz, to niestety tylko na 7 dni.

Co jeszcze... Cieszy mnie, że dzisiaj w robocie Robotnicze Radyjko było wyłączonym, więc przez cały dzień mogłem pracować ze słuchawką w uchu, a osiem godzin z Fear Factory i Lamb of God upłynęło jakoś dużo szybciej niż z radiem Vox :)

Cieszy mnie też, że wróciłem nie padając na pysk ze zmęczenia ( jak pierwszego dnia ), ani od piwa ( jak drugiego ) i mogę sobie kulturalnie pograć na gitarze.

Cieszy mnie też, że mogę wydawać kasę na pierdoły, bo jest jej wbród, a więcej w drodze, martwi mnie tylko, że muszę przez to omijać empiki ( dziś wszedłem i to był błąd :-/ ).

Which leads me to...


...które też mnie cieszy, mimo że jeszcze nie otwarte. Ale ja mam fetysz na live dvd :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!