Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680818 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii, ze czlowiek jest ponad wszystkim i ma wrecz obowiazek caly swiat ujazmic i robic z nim co mu sie zywnie podoba - w koncu zostal stworzony na obraz boga i musi sie do niego zblizac... taki ci powie, ze jestes chory i spaczony i powinienes sie leczyc u psychiatryka, ze sie upadlasz do tego stopnia, ze traktujesz krzywdzenie zwierzat powaznie, nie wspominajac o "skrajnosciach" takich, jak traktowanie tego na rowni z krzywdzeniem ludzi, bo przeciez ludzie sa ponad wszystkim i moga wszystko...

:facepalm: Czytałeś biblię? Bo już w Księdze Rodzaju niejakiej, a przecież Stary Testament jest tym brutalnym i okrutnym, jest jak wół napisane, że człowiek ma władzę nad wszystkimi stworzeniami, aby móc się nimi opiekować. I to jest jego obowiązek na ziemi.

Więc przestań łaskawie pierdolić od rzeczy, bo już mnie wkurwia poważnie zrzucanie wszystkiego na kler i chrześcijaństwo jako takie. Nie jestem "wierzący", nigdy nie byłem i raczej nie będę, ale sama filozofia, etos jaki wprowadza jest bazą wszystkiego co znasz obecnie i niewiele można jej zarzucić, a że kilku(nastu, dziesięciu) klechów interpretuje sprawę od dupy strony, lub olewa ją w ogóle chyba nie może być zarzutem dla samej religii, prawda?

Koniec, nie można gadać o religii na forach, to się zawsze źle kończy.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!