Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680817 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
niestety, zniwa chrzescijanstwa i jej filozofii, ze czlowiek jest ponad wszystkim i ma wrecz obowiazek caly swiat ujazmic i robic z nim co mu sie zywnie podoba - w koncu zostal stworzony na obraz boga i musi sie do niego zblizac... taki ci powie, ze jestes chory i spaczony i powinienes sie leczyc u psychiatryka, ze sie upadlasz do tego stopnia, ze traktujesz krzywdzenie zwierzat powaznie, nie wspominajac o "skrajnosciach" takich, jak traktowanie tego na rowni z krzywdzeniem ludzi, bo przeciez ludzie sa ponad wszystkim i moga wszystko...

czasami kurwa mysle, ze zycie golodupcow w dzungli wcale nie jest gorsze, ze dostosowywanie sie do srodowiska jest nawet zdrowsze, niz dostosowywanie srodowiska do siebie i tworzenie zaawansowanej cywilizacji... wiem, ze latwo mi mowic, jak siedze w bezpiecznym domu i cieplo mi w dupke, mam bezproblemowy dostep do jedzenia i medycyny, ale jakos ludziom wychowanym od dziecinstwa w dziczy to nie przekszadza, wiec to tez inaczej troche.

ciekawe ile jeszcze lat bedzie to sie zmieniac, kurwa... ludzie sa pojebani
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2011, 01:24:40 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: