Autor Wątek: Kilka PODowych wypocin ;)  (Przeczytany 6932 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Kilka PODowych wypocin ;)
« Odpowiedź #25 30 Sty, 2011, 18:53:58 »
Nie meen, electro powstało w maju zeszłego roku ;) chyba że nie mówisz o afterlife, tak czy siak fanem RE nie jestem  a na pewno nie na tyle żeby kojarzyć ściechę dźwiękową(oprócz tej ostatniej która jest imo bardzo dobra):)

Programy, to reaper, gear box do edycji presetów i głównie ez drummer(ale DFH tez czasem używałem chociaż wolę ten standardowy rockowy set bębnów) w electro były użyte jakieś inne bębny, ale za cholerę nie pamiętam jakie. No i wtyki VST reaperowe(głównie compressor, eq, i limiter + jakieś śmieci inne jak się chciałem pobawić)

Podeślij na PM maila, to wyślę presety które się ostały(nie wiem czy to dokładnie te na których nagrywałem, czy moja baza do kręcenia, ale mogą być i tak pomocne), tylko że one wymagają metal packa.

Pablos: wokal to niestety ciężka sprawa, a już taki ala maynard, to w ogóle przefajdana sprawa ;) ogólnie kawałki zawsze komponuję na zasadzie miejsce na domyślny wokal + gitary a nie tylko instrumentalnie, dlatego rozumiem że czegoś tu brakuje(albo dodatkowej melodii, albo właśnie wokalu)
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
5122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2012, 23:33:12
wysłana przez majkelk
55 Odpowiedzi
23377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2013, 23:59:04
wysłana przez hawran
3 Odpowiedzi
3522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 17:11:34
wysłana przez Grzgrz
0 Odpowiedzi
865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2016, 17:20:41
wysłana przez Tomek Martyniak
3 Odpowiedzi
1469 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2022, 12:45:45
wysłana przez wuj Bat