Autor Wątek: Yyy.. sam nie wiem co o tym myśleć  (Przeczytany 22162 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Tadeo, daddario robi struny ktore trzymaja rok :D :P
A ch...ciałbyś, bo Dean Markley. :P
Znam gościa, który w kwietniu tego roku zmienił struny(DM) założone w maju roku zeszłego1. :D

1I cały czas na nich grał. :)

Łoł, z powyższego widzę sporo mnie ominęło. :o


to jeszcze w ramach offtopu dodam, ze w swoim ranie miałem struny z grudnia albo stycznia 2006 i zmieniłem je w zimie tego roku :P

i nie pisze tego żeby sie pochwalić, bo nie ma czym. Zmienilem bo przestało stroić. Nadmierne przywiazywanie się do rzeczy to chyba najb wkurwiajaca mnie moja wada, dlatego nawet sprzętu nie umiem sprzedać, jedynie Sajda puściłem bo potrzebowałem kasy na 5150. Ale nie o tym temat.

Co do tematu, to IMO to świetne urzadzenie, wkurza mnie jedynie ze tyle tych patentów wychodzi i ze są one tak kurewsko drogieale z miłą checia zbuduje sobie jakiegoś CeeSa z takim mostem :D

Hofiziom, to posłuchaj. Nic do Cie nie mamy i jedynei próbujemy Cie ustrzec przed jednym wielkim zagrożeniem jakie jest na forach. Wierz mi, siedzie na forach gitarowych juz mase czasu i jest zauważalna taka jedna tendencja: Zaczyna sie od wyrabiania opini o sprzecie na podstawie próbek i tego co ktos powiedział gdzies (jak np Nitram ;) :D :P) a kończy sie na tym, ze jak ta osoba ma duzy staż na forum i robi sie pewnego rodzaju autorytetem, to pakuje takie samo g00fNo do głów innyc poczatkujących. Twoje zdanie jest Twoje i luz, ale nie oceniaj powierzchownie.


e: sorry za te kwantyfikatory duże ;)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
2602 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2009, 01:17:21
wysłana przez Budzan
7 Odpowiedzi
4149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2009, 16:41:06
wysłana przez BartekL
8 Odpowiedzi
5895 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2009, 19:07:57
wysłana przez tomus
57 Odpowiedzi
25164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2011, 19:11:35
wysłana przez sylkis
16 Odpowiedzi
8391 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2013, 20:14:49
wysłana przez dom?n