Autor Wątek: Przestrzegam przed REK Guitars - kompletny brak profesjonalizmu !!!  (Przeczytany 121521 razy)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
to mogl Pan jeszcze napisac, Panie wszechwiedzacy lutniku, ze korpus i gryf dostal Pan po to, zeby dokladnie zrobic jego kopie co sie niestety Panu nie udalo.
Zamiast probowac przeprosic na forum klienta i wytlumaczyc sie z sytuacji, top Pan bedzie teraz probowal oczerniac Marcina..co to ma do rzeczy jakim on jest muzykiem, czy zagra jakas kolede czy nie..tak naprawde to klient nawet nie musi umiec grac na gitarze..moze nie umiec grac nawet i zamowic u Pana gitare i jak Pan przyjmuje zamowienie to ma obowizaek ja wykonac i malo tego ten klient tez ma prawo byc niezadowlony i Pan ma obowiazek przyjac to do wiadomosci i probowac uszczesliwic klienta...ot podstawowe prawo ekonomii.
A co do mojego muzykowania to prosze nie zabierac glosu skoro Pan mnie nie zna , natomiast moje wypowiedzi dotycza wylacznie Pana produktu i kompetencji jako firmy jak i rowniez kultury slowa pisanego, ktorego uzywa Pan w mailach, wstyd sie teraz Panu przyznac to bzdur, ktore Pan wypisywal, moglby sie Pan chociaz odrobina honoru wykazac i chociaz w jednym mailu do p.Marcina napisac zlowo "przepraszam bardzo", ale zdaje sobie sprawe, ze wielu osobom w Polsce, ciezko to slowo przez gardlo przechodzi i pewnie Pana honor upadl by tak nisko, ze nie bylby Pan juz w stanie sie podniesc.
Jesli chodzi o korespondecje to nie jest ona objeta klauzula "tajna" ani jakas umowa handlowa, wiec mozena ja publikowac gdzie sie komu podoba..przeciez to Pana slowa sa, wiec czego sie Pan wstydzi..braku kultury??
A co do "szargania" dobrego mienia firmy...hmm..kazdy ma prawo publicznie pisac to co uwaza za stosowne,tak jak i kazdy ma prawo wystapic do Sadu.., wiec jaki problem jest?? :o
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2010, 23:24:33 wysłana przez Andy »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
28387 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2008, 09:31:07
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:12:49
wysłana przez maślak
10 Odpowiedzi
5845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2014, 17:26:31
wysłana przez maciekcalm
9 Odpowiedzi
3530 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 04:07:10
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
3154 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 19:28:57
wysłana przez lwronk