Autor Wątek: Przestrzegam przed REK Guitars - kompletny brak profesjonalizmu !!!  (Przeczytany 122095 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Jak dla mnie to cala ideologia robienia wiosla na zamowienie nie polega na tym zeby zrobic gitare bo jest taniej. Chodzi tu o to, zeby miec gitare zrobiona wedlug wlasnej specyfikacji ktorej nie mozna znalezc w instrumentach seryjnych. Ja widze to tak, ze kazdy ma prawo zamowic sobie takie wioslo jakie mu sie podoba bez wzgledu na to czy to bedzie kopia strata czy calkiem wymyslona gitara. Tak czy inaczej jesli lutnik podejmuje sie wykonania uslugi to wioslo powinno byc dopieszczone bo to jest cale jajo gitar customowych. Cena customow zalezy od tego jak instrument jest skomplikowany i od materialow jakie sobie zazyczymy a takie aspekty jak dokladnosc i starannosc wykonania nie sa wyznacznikiem ceny tylko wizytowka firmy.

Zgadzam sie w 100% !
Tak jak niektorzy uwazaja ze zrobilem glupote ze skala 24 3/4 (moze i prawda moze i nie... mi nie przeszkadza i gra sie zajebiscie ! ) ale po pierwsze nie widzialem 7 z taka skala i dwa ze kazda gitara jaka widzialem jest lakierowana w szczegolnosci chodzi mi o gryf gdzie ja wole miec olej/wosk !

Pozdro

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
28663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2008, 09:31:07
wysłana przez wuj Bat
1 Odpowiedzi
2327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 14:12:49
wysłana przez maślak
10 Odpowiedzi
5984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2014, 17:26:31
wysłana przez maciekcalm
9 Odpowiedzi
3606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2015, 04:07:10
wysłana przez Ghost_of_Cain
11 Odpowiedzi
3259 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 19:28:57
wysłana przez lwronk