Autor Wątek: NRD! V-empire Blue Rumble (Enigma) content!  (Przeczytany 6300 razy)

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
NRD! V-empire Blue Rumble (Enigma) content!
« 20 Sty, 2011, 21:08:31 »
Siemano!
Po dzikiej akcji sprzedaży rigu, udało mi się nabyć drogą kupna nowy. Po raz pierwszy osiadaczem wzmacniacza V-empire Blue Rumble stałem się w 2009 roku, kiedy to kupiłem go od El-Biczela. Pograłem trochę i sprzedałem na rzecz Engla, najpierw jednego, potem drugiego, potem trzeciego. Teraz przyszła pora na powrót do V-empire, gdy tylko zobaczyłem go na pewnym portalu aukcyjnym, długo się nie zastanawiając wystawiłem cały swój rig na sprzedaż i zakupiłem go. W zestawie z kolumną V-empire 2x12 na Celkach V30 i MIDI kontrolerem MFC-5, też z napisem V-empire. Czuję się teraz, jakby cały mój rig miał ten sam znaczek na sobie. A przecież nie ma, bo kable są innego, nieznanego mi bliżej producenta.
To teraz pora na fotostory:

Zapomniałem dodać, że pokrowiec też ma to logo.

Wersja unplugged.

Wersja plugged.

Alone in the dark. Niezły lans ;)

Godzina 14:00.

Z profilu.

Od tylca.

Z profilu od tylca.

Jeśli ktoś pierwszy raz widzi takie coś na oczy, odsyłam do strony producenta: http://www.vempire-amps.com/homepage.
Ten model to coś jakby Blue Rumble MK I, tylko że pod tajemniczą nazwą Enigma. W skrócie: 100W, 4xEL34, 5x12AX7, 4 kanały (a w zasadzie to 2 z boostami), sterowanie MIDI, pętla efektów, osobny eq dla każdego kanału, lansersko podświetlane logo. Słowem - wszystkomający kombajn. Pewnie wkrótcę stwierdzę, że wystarczy mi jednokanałowiec i znowu kupię Fireballa, ale to jeszcze nie będzie dzisiaj. Brzmi profesjonalnie, nie będę pisał, że jak piwi albo jak marszal, jak ktoś jest ciekawy to zapraszam na oględziny :). Mnie w każdym razie brzmienie tego zestawu podoba się. Może nagram kiedyś jakąś próbkę, albo nawet napiszę recenzję, bo moim zdaniem ów sprzęt zasługuje na istnienie w świadomości gitarzystów. Ale to też nie będzie dzisiaj. Dzisiaj rozkoszujcie się fotkami i cieszcie się ze mną nowym zakupem. Pozdro!

Offline freakguitar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 120
    • Wielki Naćpany Wilk
Cieszę się wraz z Tobą! Prezentuje się świetnie, pomimo koców. Zdecydowanie odpalony head wygląda jak nocny widok na miasto w oświacie księżyca :D (Urban moontopia!) Ciekawe jaka to dzielnia, ciekawe kiedy kupisz GH100L xd
Im więcej gratów tym większe prawdopodobieństwo, że coś się zepsuje.
A im mniej progów tym lepszy dostęp do wyższych pozycji.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zawsze mnie cieszył ten krajobraz miejski. Dasz ograć zanim kupisz Blackmore'a (tak, Blackmore'a, a nie jakiegoś tam Fireball'a).

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Bajera, fajny jest. Ale ten koc sprawia, że wygląda jakby go targano już tu i tam. Ja bym obił jakoś fajnie na twoim miejscu, jeśli masz pienionszki.

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Pany, jaki koc?! To jest twardy plastik o bliżej nieznanej mi nazwie, w żadnym razie koc!
Rafał, Tobie zawsze dam ograć :*


Offline freakguitar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 120
    • Wielki Naćpany Wilk
Cytuj
Wygląda jak koc. Umyj Chichot

Dałbym kostkę, że kolumna jest kocem owinięta :D Może napal w kominku to z koca wylezie! Koce są o tyle fajne, że targając i obijając dalej wyglada tak samo.
Im więcej gratów tym większe prawdopodobieństwo, że coś się zepsuje.
A im mniej progów tym lepszy dostęp do wyższych pozycji.

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Okej, wisisz mi kostkę, poproszę Jazz III.
Nie będę mył wzmaka, bo nie jestem pedałem.


Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Kiedyś red poszedł za 1500 czy 1400 zł na alledrogo ... w huj plułem w brodę że nie wziałem - a sam nie wiem dlaczego, jakoś tak mi się spodobał, rzuć waćpan jakieś próbki, gra to fest dobrze?

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
E, nagrałem takie ło:

Ale brzmienie tutaj mi się nie podoba. Zresztą, tylko kanały nieczysty, bardziej nieczysty i brudny. Ale dzisiaj przećwiczyłem zestaw w warunkach live i wnioski mam takie: jest super selektywny, strasznie wymagający (może to też kwestia gainu, którego ustawiłem mało) i lansersko wygląda. Ludzie mówili też, że dobrze się przebija przez kapelę, ja takiego faktu nie odnotowałem, bo stałem w złym miejscu, żeby to dogodnie słyszeć. Bardzo przydatny okazał się boost, ale tego można było się spodziewać.
Koniec końców - na Englach gra się łatwiej. Za to miny i pytania wszystkich pt "Ooo! A co to?" na początku cieszyły, zwłaszcza że były nacechowane pozytywnie, ale wkrótce zaczęły męczyć ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2011, 08:00:27
wysłana przez shitol
2 Odpowiedzi
1635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2012, 23:20:06
wysłana przez pouls79
22 Odpowiedzi
5038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2013, 01:43:11
wysłana przez pukas
6 Odpowiedzi
2106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2013, 12:15:34
wysłana przez krank
1 Odpowiedzi
4518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2015, 16:46:04
wysłana przez Aremenius