Autor Wątek: DispersE - Enigma of Abode (Official Video)  (Przeczytany 5195 razy)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
DispersE - Enigma of Abode (Official Video)
« 05 Lut, 2013, 18:43:05 »
Chłopaszki z DispersE wydali widełko. Co prawda na YT jak widać siedzi od 25 stycznia, ale jako, że 46 wyświetleń, to zakładam, że większość z was tego nie widziała.

Lukać więc i paczać jak chłopaki dajo czadu.
Ogólnie jak pacze na Jakuba to mi staje.


Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Dziś premiera była, więc się widzieć nie dało :) Zmiany składowe jak najbardziej na plus! Wojtek ze swoim sfatygowanym ;) basem!
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Wideo fajne, ciekawe, jest ciągły ruch i nie nudzi się. A muza to wiadomo - :headbang:.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Wszystko fajnie, ale wyglądają z tym makijażem trochę jak:

Spoiler

Poza tym wszystko spoko. ~~

Offline Widek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Całkiem spoko wyszło, aczkolwiek ja pokochałem starą wersję i nie mogę się odzwyczaić (zarówno miks jak i kompozycja).


Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
 bardzo ale to bardzo fajny kawałek

Offline Ajbi7

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
  • I gave that pitch a vibrato. Pitches love vibrato.
Świetne granie, naprawdę ze smakiem i wyczuciem...

Ale teledysk... Katastrofa moim zdaniem.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Spróbowałem, obejrzałem, posłuchałem i..
łomatko, to takie rzeczy teraz są w modzie? Dla mnie te riffy strasznie randomowo brzmią. A wokal rodem z Braci czy innego Video.

A może po prostu jestem głupi i się nie znam. Nie wiem, co ludzie widzą w metalyce i ajronmejden, tak samo chyba nie trafi do mnie to całe prog-math-dżentowe granie w pi-siedemnastych.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Muzycznie genialnie, ale wizualnie chujoza. Cóż taka moda na cipowatych chłopczyków.
Leweoczkomisiarysia

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mi dupy ten kawałek nie urwał.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Muzycznie genialnie, ale wizualnie chujoza. Cóż taka moda na cipowatych chłopczyków.


Perkman daje radę.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Klip jest koszmarny, muzyki nie umiem ocenić bo nie słucham czegoś takiego. Ale jak dla mnie za dużo pitu-pitu na gitarach zamiast miazgi.
A wokalista przynajmniej umie śpiewać.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Muzycznie genialnie, ale wizualnie chujoza. Cóż taka moda na cipowatych chłopczyków.


Perkman daje radę.

bo chodzi na siłkę:D

a tak na serio to myslalem w pierwszym momencie ze za garami siedzi wokalista z Rammstein'a:D

mi tam kawałek leży, tylko tez ten makijaż...WHY???? i wokalsita ubrany jak kinder metal, a moglo byc cos w stylu teledysku Karnivool - All I know skoro bawia sie kontrastem czerni i bieli...
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
To było stwierdzenie a propo "cipowatych chłopaczków" ;) perkman na takiego nie wygląda ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Muza zajebista jak to zwykle u Disperse.
Stylizacja jak Feel :)

Ale klip zajebiście mi się podoba. Niech chłopy zrobią międzynarodową karierę bo mają coś do pokazania!
Światowa liga na 100%
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2013, 14:37:47 wysłana przez matisq »

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@Lothar

pewnie bali sie podejsc z tuszem do powiek jak zobaczyli ten bajceps:D

a tak btw to wokal mi sie podoba, jest taki naturalny, troche pracy nad akcentem potrzebuje ale poza tym to ok:)
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2013, 15:58:39 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Jaram się :P fchuj
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Cytat: Ashley Cook 20 godz. temu
You guys will be the biggest thing to come from Poland since Ewa Sonnet's breasts.

Offline sacredl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Kawałek miałki. W porównaniu z 1szą płytką, która była genialnym połączeniem fusion i metalu to teraz przechodzą na chujowe djenty.

A tak w ogóle czy ktoś jeszcze odniósł wrażenie, że wokalista ma miny jakby defekował :))?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 776
Znam osobę na wokalu. To córka posłanki Grodzkiej!
Paczki z głów!

Offline machloja

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać próbek w chujowej jakości to proszę bardzo:

http://www.amazon.com/Living-Mirrors/dp/B00B0NGE6A

Ja, przez pryzmat polskości zespołu patrząc, jestem pod wrażeniem i życzę oszałamiającego sukcesu.
Jedyne, co mnie wpienia to fakt, że gówniarzeria robi kariere, a ja mna kanapie siedzę i narzekam

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Teledysk w stylu Tokio Motel kompletnie mi nie podszedł, chociaż ziomki z Ne Obliviscaris udostępnili to na swoim FB.
Właśnie słucham sobie całego albumiku na YT i sama muzyka całkiem przyjemna, chociaż za dużo słodkiego pitolenia na cleanach. Mój faworyt to "AUM", sporo w nim się dzieje.

Offline pukas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 41
  • To ja zabiłem Laurę Palmer ;)
    • 2inspired
Teledysk słabiutki z tym metro seksualnym wydźwiękiem, ale muzycznie jest spoko. Słuchałem na bandcampie w średniej jakości. Cenowo za cyfre trochę przy dużo, bo za tyle samo będzie digi z krążkiem.
Kibicuję chlopakom od 2009, kiedy to pierwszy raz zobaczyłem ich jako support przed Riverside. Teraz to już inna kapela, ale nadal czuć ten sam klimat z debiutu. Powstawanie nowej płyty było okraszone zmianami w składzie i kilkoma odroczkami, ale wyszło naprawdę nieźle... gdyby tylko było trochę mniej wokali :-)

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3439 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2010, 21:22:13
wysłana przez Grzgrz
5 Odpowiedzi
2802 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7
10 Odpowiedzi
3467 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2013, 00:02:51
wysłana przez Aremenius
3 Odpowiedzi
1373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2014, 23:10:23
wysłana przez Palut
8 Odpowiedzi
2282 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2017, 18:23:14
wysłana przez vastio