Autor Wątek: końcówka mocy - Fractal Ultra  (Przeczytany 40717 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Lekko zazdraszczam :). Po prostu postawiłem na jedną, ale porządną ;).
Paczki z głów!

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
a tam zazdraszczasz , mosz już 300 :) Ja chce wyciągnąć jedna od kolesia z gitary.pl, sprzedaje w komplecie z 11R, i na razie nie chce się przekonać do sprzedaży osobno :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
ja mam fryette 2902 i nie mam absolutnie zadnego problemu z koncowka do fractala. mialem velo300 i grzal sie skubaniec strasznie, poza tym w porownaniu do 2902 brzmial slabiej, mniej czytelnie i mial ZNACZNIE slabsza definicje dzwieku (mydlo oraz brak wyrazistego popchniecia sygnalu z preampu). 300tki lubia sie grzac, choc nie wszystkie dotyka ten problem. Te, ktora mialem na testy dotykal ten problem dosc znacznie. A w dodatku 1U wcale nie takie lekkie :) Zdecydowanie wole ciezszy, ale pewniejszy i lepiej brzmiacy unit fryette.
made of hate

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
....i przy okazji sporo droższy :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Nie o 30%, tylko z 500%... ;)

BTW: wolisz, ale sprzedajesz...
Paczki z głów!

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Niestety ilość zagranych niebawem sztuk będzie wprost proporcjonalna do ergonomiczności sprzętu a co za tym idzie chęci wydania złotówek na samą końcówkę. Ba, z chęcią bym trzasnął fryttkę , ale 300-ta wystarczy, wole chyba sobie wrzucać na kupkę kasę na inne ósemki. Zresztą sam mówiłem że ja już w zasadzie do końca grania zostanę przy Axe i ewentualnie zmieniać się będą tylko napędy :) Dodatkowo Reloop zdechł więc sezon zmian końcówki uważam za rozpoczęty  ;) Zresztą , koniec tylko napędza pakę , D720 mi się podobał to 300 zrobi mi już naprawdę dobrze , reszta XLR więc ju noł.
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2012, 16:09:17 wysłana przez Lechu_ »
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook

BTW: wolisz, ale sprzedajesz...

Fryette zostal wystawiony na sprzedaz jakis czas temu, nie cisnie mnie na sprzedaz. W razie czego mam dostep do drugiego, takze luz.  Kusi mnie sprzedaz go i pojscie w FRFR lub bezposrednio w stol. Jak ktos pyta, to mowie - wg mnie najlepsza koncowka do AXE, z reszta najlesza koncowka do jakiegokolwiek preampu. Tyle w temacie.


made of hate

Offline Baszoo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
...
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2012, 08:20:58 wysłana przez Baszoo »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
5715 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Paź, 2009, 21:13:35
wysłana przez Rectifier
18 Odpowiedzi
14446 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Gru, 2009, 18:37:19
wysłana przez gavoja
51 Odpowiedzi
20574 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 11:56:47
wysłana przez mariaczi
9 Odpowiedzi
6452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2011, 16:32:46
wysłana przez g-zs
2 Odpowiedzi
8102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2011, 22:57:15
wysłana przez Yony