Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177965 razy)

Offline praluna

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
  • Let's rock
    • https://lavaro.pl/koldra-koldry-animex
Przymierzam się do Raised by Wolves. Widzę, że nawet tutaj siadło, tym większa jest moja motywacja  :headbang:
Muzyka rozświetla mi dzień
pościel satynowa

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Machnąłem pierwsze 3 odcinki już, ale widzę, że 4 i 5 też już są, to dzisiaj wieczorem zasiadam z piwkiem :D

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Dragon's Dogma - na podstawie gry cRPG o tym samym tytule. Bardzo fajna pozycja (przegrałem nie mniej godzin, niż w Wiedzmina), także ekranizacja jest miłym gestem. Polecam, bo dość ciekawa, nie infantylna historia. A jak ktoś nie grał, to tym bardziej grę ;)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
A masz u siebie japoński dźwięk?
Paczki z głów!

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
No tak, mozna ustawić w opcjach. U Ciebie brak takiej możliwości?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Jes, ale jak przełączam na Japanese to jest cisza...
Paczki z głów!

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
A to u mnie działa. A na jakim urządzeniu odtwarzasz?

Edit: Włąsnie sprawdziłem na kompie: pod Firefox Netflix ma dzisiaj jakiś błąd (zawsze używam FF), pod Edge działa wszystko ok (w tym zmiana na język japoński, dźwięk jest poprawny).
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz, 2020, 09:22:23 wysłana przez OMSON »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Oglądam na Edge bo, co ciekawe, obraz jest lepszy niż w aplikacji - i z przeglądarek tylko Edge ciągnie do 4k. Tyle, że Islandia, czyli może w tym problem. Wielu rzeczy nie mogę oglądać.
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Edge to zmodyfikowany Chromium, czyli technicznie rzecz biorąc jakość powinna być podobna do Chrome

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Ale tylko oni mają opcję supportu 4k. Czymś Edge musiała zabłysnąć, żeby ludzie chcieli korzystać ;) Z ciekawości na nowym monitorze powtórzę test apka - Chrom - Edż


ED:

KK, jestem po testach obrazu A-B-C. Wyniki: Edge > apka Netflixa na kompa >> Chrome.
« Ostatnia zmiana: 30 Wrz, 2020, 00:57:48 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Przymierzam się do Raised by Wolves. Widzę, że nawet tutaj siadło, tym większa jest moja motywacja  :headbang:
Zajebiste, filozoficzno teologiczne rozkminy androidów na temat egzystencji. Generalnie "twórcy" się zabawili.  :o
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 314
The Third Day - ktoś ogląda - całkiem fajne - polecam!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
^^
Jest w planie.


A wczoraj pomyślałem, że "The Boys" to zajebisty serial! Jutro finał II sezonu :).
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Pochłonąłem 7 odcinków w dwa dni ostatnio :D Niesamowity serial <3

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Russian Doll


Nie wiedzialem czego sie spodziewac po tym serialu ale jest zaskakujaco dobry (pomijajac typowe Netfliksowe wpychanie roznych dziwnych rzeczy). Mozna by powiedziec, ze to taki troche Dzien Swistaka z elementami Trainspotting i Drive (szczegolnie jesli chodzi o kolory, muzyke i prace kamery). Wizualnie majstersztyk, swietne lokacje, super praca kamery. Pod tym wzgledem zdecydowanie 9/10. Fabula to tak 7/10.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Russian Doll
( Obraz usunięty.)

Nie wiedzialem czego sie spodziewac po tym serialu ale jest zaskakujaco dobry (pomijajac typowe Netfliksowe wpychanie roznych dziwnych rzeczy). Mozna by powiedziec, ze to taki troche Dzien Swistaka z elementami Trainspotting i Drive (szczegolnie jesli chodzi o kolory, muzyke i prace kamery). Wizualnie majstersztyk, swietne lokacje, super praca kamery. Pod tym wzgledem zdecydowanie 9/10. Fabula to tak 7/10.

Ma być podobno drugi sezon.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
I bardzi sie nie moge doczekac.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
"The Outsider", HBO, na podstawie Kinga. Obejrzałem pierwszy odcinek, ale klimat!

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Nnnoo to kurde w takim razie doczekać się nie mogę

Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Drugi sezon The Alienist wyszedł.

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
^^
Jest w planie.


A wczoraj pomyślałem, że "The Boys" to zajebisty serial! Jutro finał II sezonu :).
IMO II sezon lepszy  :headbang:
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Tutaj rozbiór logiczny, że niekoniecznie :)

Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Znaczy się chcesz przy użyciu logiki kwestionować czyjeś preferencje? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Facet po kroku uzasadnia swoje zdanie. Czyżby coraz bardziej zapominana umiejętność? :) I nie bardzo widzę jak to podważyć. Tak, jest większe szoł, publiczka, ale nie ma paru głębszych rzeczy, które stanowiły o mocy pierwszego sezonu. Zgadzam się więc z uzasadnieniem, że "drugi sezon delivers, ale nie do końca". Mam nadzieję na powrót na kurs z pierwszego. Bo seria jest faktycznie tak dobra, że ją można na takim poziomie rozkminiać :)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Oryginalne "The Office" - amerykańska wersja w ogóle nie ma podejścia. 10/10, czyste złoto.