Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177964 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
"Marvel: The Punisher" na Netflixu. Podchodziłem jak do gunwa, ale men, jakie to dobre, DAMN!!!
Paczki z głów!

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
"Marvel: The Punisher" na Netflixu. Podchodziłem jak do gunwa, ale men, jakie to dobre, DAMN!!!

Jest dobrze, naprawdę. Fajnie, że ktoś wziął na cel PTSD i mądrze to opowiedział. Nie wiem tylko czemu mam mieszane uczucia co do Punishera w tym serialu. W Daredevil wydaje mi się, że postać Paniszera była dużo lepiej skrojona - tutaj mi czegoś takiego zabrakło.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Wczoraj skonczylem ogladac Punisher-a. Jest super, bardzo mi przypadl do gustu.
Chyba wlasnie dlatego, ze jest malo komiksowy. jestem bardzo na TAK i czekam na nastepny sezon :headbang:

BTW zapodalem sobie Netflixa i wielkie propsy za brak geoblokowania.
Punisher-a obejrzalem po polsku :angel:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Wczoraj skonczylem ogladac Punisher-a. Jest super, bardzo mi przypadl do gustu.
Chyba wlasnie dlatego, ze jest malo komiksowy. jestem bardzo na TAK i czekam na nastepny sezon :headbang:

BTW zapodalem sobie Netflixa i wielkie propsy za brak geoblokowania.
Punisher-a obejrzalem po polsku :angel:

Polecam jeszcze lecieć po VPN (ja używam ExpressVPN) w celu dostępu do biblioteki w US. W PL mamy może 5% tego co jest dostępne tam.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jako ciekawostke dodam, ze angielski Netflix tez ma polska opcje jezykowa wszedzie tam, gdzie polski netflix ma polska wersje jezykowa :) Domyslam sie, ze to samo bedzie w amerykanskim.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Polecam jeszcze lecieć po VPN (ja używam ExpressVPN) w celu dostępu do biblioteki w US. W PL mamy może 5% tego co jest dostępne tam.
Mozliwe, chociaz nie wiem jak "malo" dostepne jest w PL.
Tutaj (czyli w DE) lista filmow/seriali wyglada na calkiem spora.

Jako ciekawostke dodam, ze angielski Netflix tez ma polska opcje jezykowa wszedzie tam, gdzie polski netflix ma polska wersje jezykowa :) Domyslam sie, ze to samo bedzie w amerykanskim.
No to wlasnie mialem na mysli piszac o braku geoblokowania.
Wiekszosc (zerknalem na wyrywki) jest tutaj dostepne w wersji niemieckiej i oryginalnej, ale jezeli cos w ofercie Netflixa w PL po polsku, to najwyrazniej tutaj tez jest dostepna po polsku.
Chlopaki wczoraj obejrzeli sobie NinjaGo po polsku.
Szkoda, ze nie ma Clone Wars, ale nic to, obejrza po niemiecku.
« Ostatnia zmiana: 29 Lis, 2017, 14:25:03 wysłana przez Sikor »
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Znalazłem w końcu dzień na obejrzenie "Mindhuntera". Dla mnie Fincher po raz kolejny robi kino męskich kompleksów, które mocno trąci reanimowanym "Fight clubem". Sam pomysł na serial przesuper i jednak czekam na kolejny sezon, ale liczę, że poprawią wątek "psychologiczny", bo obecnie to niektóre dialogi były tak drewniane/teatralne, jak w paradokumentach TVN czy Polsatu i magiczna klasyfikacja przestępców przerysowana tak bardzo, że nawet w ramach czarnego humoru to się nie klei. Takie 7/10, ale z olbrzyyyymim potencjałem na coś kalibru pierwszego "True detective".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Za to wygenerowali postać mega seksownej pani profesor i za to 8/10 :).

Po tych seryjnych mordercach, spalonych Ukraińcach w serialu "Wataha" i dwóch widowiskowych zgonach w "Pakcie" postanowiliśmy na razie odstawić taką tematykę i znalazłem "Wielkie Kłamstewka".

Zamiast kuchennego zapychacza mamy strzał w dziesiątkę, póki co jest genialnie.
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?


DAWAĆ MI TU KRWA NASTEPNY SEZON ALE JUŻ!!!  :choszatan:

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Vikingowie, Synowie Anarchii( mocno polecam), Świat według Bundych, Gra o tron ( klasyk)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Punisher zaczal lawine...

Wciagnalem Daredevil-a i bardziej mi sie spodobal niz oczekiwalem.
Potem polecial Defenders, bez szalenstw, ale byl jak najbardziej ok.
Aktualnie leci Iron Fist, ktorego wlaczylem zupelnie bez przekonania, ale tez daje rade.
I tylko Jessica Jones jakos mnie nie pociaga...  ;)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Jak na ironię, Jessica Jones jest jedna z lepszych - IMO dużo lepsza od Defensers czy Iron Fista.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jak na ironię, Jessica Jones jest jedna z lepszych - IMO dużo lepsza od Defensers czy Iron Fista.

Tylko do dziś nie wiem, jak można nazwać villana Killgrave. Z moją  :love: przez pół sezonu toczyliśmy z tego bekę.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jak na ironię, Jessica Jones jest jedna z lepszych - IMO dużo lepsza od Defensers czy Iron Fista.

Tylko do dziś nie wiem, jak można nazwać villana Killgrave. Z moją  :love: przez pół sezonu toczyliśmy z tego bekę.

ale w samym serialu chyba też z tego cisną, jesli mnie pamięć nie myli (ale może mylić, bo obejrzałem 2 sezony, ale zadnego odcinka na trzeźwo)
B ( o ) ( o ) B S

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jak na ironię, Jessica Jones jest jedna z lepszych - IMO dużo lepsza od Defensers czy Iron Fista.

Tylko do dziś nie wiem, jak można nazwać villana Killgrave. Z moją  :love: przez pół sezonu toczyliśmy z tego bekę.

ale w samym serialu chyba też z tego cisną, jesli mnie pamięć nie myli (ale może mylić, bo obejrzałem 2 sezony, ale zadnego odcinka na trzeźwo)

To dobrze zrobion byłeś, bo drugi sezon wychodzi w marcu dopiero ;)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Jak na ironię, Jessica Jones jest jedna z lepszych - IMO dużo lepsza od Defensers czy Iron Fista.
To ze mnie nie pociaga, nie znaczy, ze nie obejrze  :angel:
Ale na liscie priorytetow jest dosc daleko...
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Nie wiem no mnie Iron Fist wkurwił nieziemsko "poziomem" gry aktorskiej, ten sam powód przez który nie oglądam już dalej Flasha.

Co do seriali to ostatnio z racji dużej ilości nauki chłonąłem jak pojebany, a do tego dochodzą rzeczy których nie wpisywałem od roku jeśli się nie mylę :D A więc:
Painkiller: Mocne 9/10, do 10 zabrakło tyci tyci
Mindhunter: Z racji spierdolonych dwóch ostatnich odcinków daję 6/10 czekam na kolejny
Manhunt: Wciągnąłem szybciej niż dwa pierwsze z listy, moim zdaniem świetnie zrealizowany i wykonany
Killjoys: Na razie dopiero 1 sezon bo wierny Netflixowi ale za ten pierwszy jestem w stanie dać 8,5/10 za koncept, aktorstwo i fajnie pociągniętą historię
Lucifer: Mimo trzech sezonów dalej trzyma poziom wykonania, humoru i fabularny, na razie half-season i jest 10/10 jak na moje ocenianie :D
Stranger Things: Na bieżąco śledziłem obydwa sezony, obydwa moim zdaniem w pytkę, jestem chyba w mniejszości która uważa że odcinek solo Eleven w sezonie 2 był przekurwagenialny!!
Rick&Morty: Kocham kreskówki, a ta jest wyjątkowo dobrze napisana więc 10/10
Bojack Horseman: Po ostatnim sezonie mocne 10/10
Archer: Ostatni sezon troszeczkę słabiej ale nadal bardzo dobrze, obecnie 8,5/10
Brooklyn 99: Jeden z lepszych komediowych obecnie wypuszczanych moim zdaniem, trzy sezony łyknięte czekam na kolejne, 9/10
IT Crowd: Jebana fabryka memów + mój typ humoru, 10/10
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego: "Jak tytuł długi to i serial zajebisty", polecam serdecznie, pierwszy sezon połknąłem dosłownie, świetny Elijah Wood na moje 9,5/10 bo zakończenie pierwszego sezonu lekko mnie rozczarowało
Timeless: Sci-fi dobrego sortu i w fajnej koncepcji, na moje 7/10
Luther: Z polecenia, przekurwagenialny, oglądałem z wypiekami mimo popraw wrześniowych :D
Netflixowy Marvel: Daredevil 10/10, Jessica Jones 8,5/10, Iron Fist zarzuciłem w trakcie trzeciego odcinka bo kurwa patrzeć na to nie mogłem, Luke Cage 9,5/10
Defenders mocne 6,5/10, nie zachwyca, fajnie domyka niektóre wątki
12 Małp: Ciekawa reinterpretacja klasyka, czekam na kolejne sezony na Netflixie
Sense8: Płakam w chuj że przerwano, 10/10, bardzo w moim guście
Castlevania miniserial: 10/10 świetny pomysł na ekranizację, obejrzałem jednym ciągiem
13 powodów: Nie wiem w sumie, może 8/10? Do 8 odcinka bardzo na plus potem trochę słabiej... Ogólnie 9/10 za poziom ale mam lekki niesmak i niedosyt, aczkolwiek może to być związane z tematyką która do lekkich nie należy
Czarne Lustro 3 sezon: Do przemyśleń właściwie, moim zdaniem bardzo ciekawy i warty obejrzenia
House Of Cards: Ostatni sezon ssie pałkę, do tego momentu był genialny, teraz tak 7/10
Merlin: Melodia dzieciństwa, za spierdolone jak na moje zakończenie daję 9/10


Dużo tego... Może ktoś coś znajdzie, w razie pytań/poleceń walcie śmiało :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jak na ironię, Jessica Jones jest jedna z lepszych - IMO dużo lepsza od Defensers czy Iron Fista.

Tylko do dziś nie wiem, jak można nazwać villana Killgrave. Z moją  :love: przez pół sezonu toczyliśmy z tego bekę.

ale w samym serialu chyba też z tego cisną, jesli mnie pamięć nie myli (ale może mylić, bo obejrzałem 2 sezony, ale zadnego odcinka na trzeźwo)

To dobrze zrobion byłeś, bo drugi sezon wychodzi w marcu dopiero ;)

Widzę że bezpośrednio wcześniej glądałem "don't trust the bitch..." gdzie też gra Ritter, więc mi się zlało, a Jessica mi się bardzomusiała strasznie dłużyć i byłem przekonany że były 2 sezony... xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nie wiem no mnie Iron Fist wkurwił nieziemsko "poziomem" gry aktorskiej, ten sam powód przez który nie oglądam już dalej Flasha.

Co do seriali to ostatnio z racji dużej ilości nauki chłonąłem jak pojebany, a do tego dochodzą rzeczy których nie wpisywałem od roku jeśli się nie mylę :D A więc:
Painkiller: Mocne 9/10, do 10 zabrakło tyci tyci
Mindhunter: Z racji spierdolonych dwóch ostatnich odcinków daję 6/10 czekam na kolejny
Manhunt: Wciągnąłem szybciej niż dwa pierwsze z listy, moim zdaniem świetnie zrealizowany i wykonany
Killjoys: Na razie dopiero 1 sezon bo wierny Netflixowi ale za ten pierwszy jestem w stanie dać 8,5/10 za koncept, aktorstwo i fajnie pociągniętą historię
Lucifer: Mimo trzech sezonów dalej trzyma poziom wykonania, humoru i fabularny, na razie half-season i jest 10/10 jak na moje ocenianie :D
Stranger Things: Na bieżąco śledziłem obydwa sezony, obydwa moim zdaniem w pytkę, jestem chyba w mniejszości która uważa że odcinek solo Eleven w sezonie 2 był przekurwagenialny!!
Rick&Morty: Kocham kreskówki, a ta jest wyjątkowo dobrze napisana więc 10/10
Bojack Horseman: Po ostatnim sezonie mocne 10/10
Archer: Ostatni sezon troszeczkę słabiej ale nadal bardzo dobrze, obecnie 8,5/10
Brooklyn 99: Jeden z lepszych komediowych obecnie wypuszczanych moim zdaniem, trzy sezony łyknięte czekam na kolejne, 9/10
IT Crowd: Jebana fabryka memów + mój typ humoru, 10/10
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego: "Jak tytuł długi to i serial zajebisty", polecam serdecznie, pierwszy sezon połknąłem dosłownie, świetny Elijah Wood na moje 9,5/10 bo zakończenie pierwszego sezonu lekko mnie rozczarowało
Timeless: Sci-fi dobrego sortu i w fajnej koncepcji, na moje 7/10
Luther: Z polecenia, przekurwagenialny, oglądałem z wypiekami mimo popraw wrześniowych :D
Netflixowy Marvel: Daredevil 10/10, Jessica Jones 8,5/10, Iron Fist zarzuciłem w trakcie trzeciego odcinka bo kurwa patrzeć na to nie mogłem, Luke Cage 9,5/10
Defenders mocne 6,5/10, nie zachwyca, fajnie domyka niektóre wątki
12 Małp: Ciekawa reinterpretacja klasyka, czekam na kolejne sezony na Netflixie
Sense8: Płakam w chuj że przerwano, 10/10, bardzo w moim guście
Castlevania miniserial: 10/10 świetny pomysł na ekranizację, obejrzałem jednym ciągiem
13 powodów: Nie wiem w sumie, może 8/10? Do 8 odcinka bardzo na plus potem trochę słabiej... Ogólnie 9/10 za poziom ale mam lekki niesmak i niedosyt, aczkolwiek może to być związane z tematyką która do lekkich nie należy
Czarne Lustro 3 sezon: Do przemyśleń właściwie, moim zdaniem bardzo ciekawy i warty obejrzenia
House Of Cards: Ostatni sezon ssie pałkę, do tego momentu był genialny, teraz tak 7/10
Merlin: Melodia dzieciństwa, za spierdolone jak na moje zakończenie daję 9/10


Dużo tego... Może ktoś coś znajdzie, w razie pytań/poleceń walcie śmiało :D

O kur... W stu procentach się zgadzam ze wszystkim (także z ucieczką w Netflixa przed nauką xD), NOICE podsumowanko.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@gizmi7 żeby nie było, studiuję to jak na razie z dobrymi efektami ;D To jest zbita ostatniego roku właściwie, może nawet lepiej :P Plus Juszi nauczył że jak oglądam serial to nakurwiam motorykę na gitarze, więc czas nie jest stracony prawie w ogóle :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja tam też na studia nie narzekam (jedynie w tym roku zamiast dwóch kierunków studiuję już jeden - zrobiłem sobie rok przerwy, stąd mam za dużo czasu na seriale) - choć u mnie oglądanie Netflixa to typowo plackowanie, dobra rozkmina z tym ćwiczeniem w trakcie, wypróbuję!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Stary najlepsza :D Jedynie trzeba uważać żeby nie odlecieć bo nagle po dwóch odcinkach się orientujesz że zasadniczo nie wiesz co obejrzałeś XD Kwestia wprawy, aczkolwiek szybko się przyzwyczaja mózg do takiego schematu :D

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Nie wiem no mnie Iron Fist wkurwił nieziemsko "poziomem" gry aktorskiej, ten sam powód przez który nie oglądam już dalej Flasha.
Chrzanic gre aktorska, ale jezeli odpuscilem po 3 odcinkach, to jednak blad, bo potem robi sie dopiero ciekawie (choc ofc to zaden super serial nie jest).
Ja jeszcze nie skonczylem i mam nadzieje, ze zakonczenie bedzie w porzadku, bo jak je spieprza, to bedzie rzeczywiscie strata czasu ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Punisher- imho najlepsze, co dotychczas wypuścił Marvel, od samego oglądania można PTSD dostać  :D