Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 177921 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
A to o którym papieżu? Bo oni mają wiele wersji z kolejnymi numerami ;).
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 O toaletowym.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Dzień dobry, jestem tu nowy, więc się wypowiem. "Młody papież". Wspaniale napisane, wspaniale zagrane, wspaniale nakręcone. Niezwykle dowcipne, jednocześnie śmiertelnie poważne. Doskonałe postaci, muzyka, klimat tajemnicy, intryg i osamotnienia. Gdyby Umberto Eco żył, to by to napisał, tylko gorzej. Polecam.
Jestem właśnie w połowie sezonu i rzeczywiście robi duże wrażenie. Intrygi jak w dobrym filmie szpiegowskim, genialne dialogi i przede wszystkim ta nieprzewidywalność. A do tego jest odważnie, ale bez wchodzenia w tony antyklerykalne. Bardzo smaczne.

A to o którym papieżu? Bo oni mają wiele wersji z kolejnymi numerami ;).
Żeby było ciekawiej to o fikcyjnym :)
« Ostatnia zmiana: 20 Lis, 2016, 09:23:16 wysłana przez selfslave »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Obejrzałem wyobraźcie sobie ostatnie trzy serie "Gry o tron". Generalnie meh, nuda i dęte dialogi. Ale pooglądam dalej, bo nie mogę się doczekać, aż ktoś tej bolszewickiej larwie od smoków kosę sprzeda. Mały wygra, mały nie pęka. Oprócz tej królowej (giermkowałbym) co wyjebała w kosmos łachmaniarzy razem z tą dupą z krzywym ryjem - parapedaliada 2016.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2016, 00:46:25 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Są cycki i smoki, czego oczekiwać więcej?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Fargo, na prawdę fajna komedia i romantyczna.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dziś w nocy skończyłem tego Papieża - IMO z odcinka na odcinek coraz lepszy (performance aktora grającego arcybiskupa pedofila - czyste złoto, a pewnie dostał 100 razy mniej kasy od Diane Keaton i reszty gwiazd (które zresztą też zagrały przez cały sezon świetnie)), jako całość trzyma się kupy, mimo że bałem się, że w 2. połowie się rozjedzie - niecierpliwie czekam na 2. sezon (już zapowiedzieli). W moim osobistym rankingu przeskoczył "House of cards". Teraz został tylko Westworld - już mam teorię, jaki będzie twist, mam nadzieję, że się bardziej wysilą i mnie zaskoczą. :>

Zomballo

  • Gość
Westworld 2016
Na razie pierwszy odcinek ale już mi się podoba. Jak nie zajebią tego egzystencjalnymi gadkami w stylu "The walking dead" to będzie mocna pozycja dla SFanów i nie tylko.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Papierz z dupy zupełnie o niczym.
Westworld daje rade, oprócz piątego odcinka który nic nie wnosi. Zupełnie bez związku z całością, chyba ze chcieli ograniczyć publiczność do 18+ i zachęcić do oglądania swingersów.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Westworld - chyba równie nudne jak Walking Dead, może tylko mniej powtarzalne.

Nie mam czego oglądać, spróbuję tego papieża skoro ponoć dobry.

edit:
Dawno nie widziałem tak przegadanego odcinka serialu jak ostatni Westworld.
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2016, 11:10:27 wysłana przez Pronounce »

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Westworld -> zarabisty, dzisiaj ostatni odcinek  :headbang:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)


Tylko uwaga bo wciąga ;)

Offline fdd

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Jak ktoś nie lubi kreskówek to polecam - Rick & Morty - przezabawne! i BoJack Horseman - również zabawny, ale bardzo dołujący

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to jeszcze Archer, IMO zjada powyższe dwa (choć BoJack mi się podobał, Rick & Morty mnie zmęczył)
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Jestem już po Westworldzie. Serial pięknie wykonany i zagrany. Nawet klimat jakiś tam ma. Niestety akcji to tam jest na jeden dłuższy odcinek a przepełniony jest tym, czym się wcześniej obawiałem. Egzystencjalna gadka przemieszana z bełkotem pseudo techniczno intelektualnym. Jestem na to zdecydowanie za głupi.

Offline Zorro

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
  • Lose Balance
West World mnie pokonał pierwszym odcinkiem. W połowie poszedłem do kibla i już nie wróciłem. To znaczy z kibla wróciłem, ale nie wróciłem do oglądania. A serial o papierzu obejrzałem, bo liczyłem na to, że będzie jak w Borżiach o ruchaniu, blantach i scyzorykach, ale nie był i jestem lekko skonsternowany. Zły nie był, ale czy był dobry to jeszcze nie umiem odpowiedziec. Zacząłem oglądac Czystą Robotę, ale jestem dopiero po dwóch odcinkach i mam mieszane uczucia, a na kolejne muszę czekac do sobotniej emisji w canal +, bo mi kinomana zamknęli.

BTW, gdzie oglądacie?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Zakończyliśmy ze z małżonką Stranger Things. Silny plusik, pozytywne wrażenia i łezka w oku na te całe lata 80-te, bardzo dobrze to wszystko odtworzyli. Polecam.
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Batu! Jeśli lubicie stare klimaty w nowej odsłonie to szczerze polecam z pięścią w odbycie Cold Case. Przewrotnie u nas nazwany "Dowody Zbrodni". :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Ok! To spróbujemy. Może na początek bez pięści, a potem się zobaczy :D
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
No to u mnie czy u Ciebie? :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Oglądałem dziś Taboo. Zapowiada się nieźle, fajny, mroczny klimat. Czekam na kolejny odcinek ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Oglądałem dziś Taboo. Zapowiada się nieźle, fajny, mroczny klimat. Czekam na kolejny odcinek ;)

Come on, postać Hardiego jest strasznie słabo napisana... I ta wyliczanka kolesi z kompanii wschodnioindyjskiej jakim, to on nie jest zuodupcem, a wypadek, gdyby ktoś się nie kapnął. Może się rozbuja jeszcze.

Z ciekawych rzeczy, które ostatnio oglądałem, polecam Halfworlds. Produkcja HBO Asia, więc klimat mało oczywisty dla naszego kręgu kulturowego, za to koncept ciekawy.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
No tak. Po jednym odcinku jesteś w stanie powiedzieć jak została postac napisana :facepalm:
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
No tak. Po jednym odcinku jesteś w stanie powiedzieć jak została postac napisana :facepalm:

No nie zapowiada się wybitnie, gdyby nie nazwiska z obsady, pewnie bym odpuścił, a tak poczekam jeszcze na jeden odcinek,może się poprawi.