Autor Wątek: POMOGĘ czyli temat samopomocowy  (Przeczytany 172923 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Słuchajcie pany, bardzobardzobardzo jest mi potrzebny malutki fchuj śrubokręt krzyżak do odkręcania śrubek od płyki pręta napinającego w moim ibku. Kto miał ten wie jak małe jest to gówno, mnie osobiście to zszokowało, więc no, przyjmę jak ktoś ma za browar+koszt przesyłki+symboliczny lodzik.
:facepalm:



Parę rzeczy, które znalazłem w pokoju po rozejrzeniu się trochę.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Wystaw Ibaneza na Allegro.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No tak, jeżeli TY masz w domu, to każdy na pewno ma ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
No :D

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Kiedyś odkręcałem to widelcem. Innym razem znalezioną blaszką. Nie rób igły widły. Idź do jakiegokolwiek sklepu z narzędziami. Może być budowlany, elektroniczny, elektryczny. Poproś o śrubokręt krzyżakowy, ale taki żeby i wszedł w dość małą śrubkę. Zobacz czy ma ostrą końcówkę i do dzieła. (tylko nie weź zegarmistrzowskiego bo za mały) Normalny śrubokręt, ale żeby dość ostra końcówka była.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No shit... I sam to wymyśliłeś! Cholera...

Kiedyś odkręcałem to widelcem. Innym razem znalezioną blaszką. Nie rób igły widły.

Nie wiem, czy miałeś kiedykolwiek akurat takiego RG7621, bo zapewniam, to nie jest pierwsza ani jedyna moja gitara (kurde,w domu mam teraz trzy, a przewinęło się jeszcze kilka, każdą regulowałem) i to naprawdę jedyna w całym moim życiu która ma tak zakurwiście małe śrubki, że nie da się tego odkręcić niczym co znajduje się w moim domu ;)

Wybaczcie, ale no wkurwia mnie, że wiecie lepiej jakie mam śrubki w wiośle i czym da się je odkręcić ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Kup zestaw imbusów czy innych wkrętaków w Praktikerze czy innym Obi a jak masz jakieś wątpliwości czy będzie Ci pasować nasadka, to przyjdź tam kurwa z gitarą i sobie podłub w Obi. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Serio, tyle sam wymyśliłem, skoro nikt nie ma zbędnego, już sobie poradzę.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Kurwa, ludzie, to jest temat o samopomocy, a wy co? Łacha drzecie bo koleżka śrubek nie może odkręcić?
Nie każdy się kurwa Adamem Słodowym rodzi.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Zapomniałem jeszcze dodać, że zawsze google pomaga ;D. Chyba kupiłbym piwo w puszce i użył zamknięcia. A z reszty materiału helikopter by ukręcił.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 26 Lip, 2011, 08:50:01 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Nie ma ktoś może samych zaczepów od straplocków Schallera? Najlepiej czarne, ale wybrzydzał nie będę.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Właśnie kurcze. Szkoda, że samych zaczepów nie można kupić. Bo np. masz pasek ze strapami i tylko przekładasz do innego wiosła, a tak to całego straploka kupujesz, żeby same zaczepy do gitary mieć  :-\
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
No i dlatego liczę, że może ktoś tak ma. :D
a póki co to setius mi z paska będzie spadał..
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ha, dzięki za propozycję, ale poczekam z setupem do wymiany strun ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Serio, tyle sam wymyśliłem, skoro nikt nie ma zbędnego, już sobie poradzę.

Wpadnij do mnie do firmy, to Ci to odkręcę, a przy okazji zrobię setup wiosła z nudów. Spytaj Wró i Kaliego kto robi najlepszy setup wioseł w stolicy :)
a do Olsztyna się nie wybierasz? :P

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Zorro, masz jakiś sen(k)sowny aparatus cyfrowy?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Nie chce mi ktoś pomóc i zamienić mojej karty microSD Goodram 2GB na micro/miniSD 1GB? :P Moja nokia nie czyta 2GB kart, dlatego potrzebna mi 1ka.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Chętnie kupię kompa za jakiś symboliczny kesz, który pociągnąłby bez kwękania Total War II, choćby na średnich ustawieniach. Nie znam się więc może ta gra sprzed 49 lat ma jakieś ochujałe wymagania, ale nie sądzę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Na początek mogę Ci oddać za darmochę klawiaturę ;).
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Nie wiem, czy miałeś kiedykolwiek akurat takiego RG7621, bo zapewniam, to nie jest pierwsza ani jedyna moja gitara (kurde,w domu mam teraz trzy, a przewinęło się jeszcze kilka, każdą regulowałem) i to naprawdę jedyna w całym moim życiu która ma tak zakurwiście małe śrubki, że nie da się tego odkręcić niczym co znajduje się w moim domu ;)

Wybaczcie, ale no wkurwia mnie, że wiecie lepiej jakie mam śrubki w wiośle i czym da się je odkręcić ;)

Rachet jest pedałem.
Właśnie się dowiedziałem,
że Rachet jest peeedaaaaaaaałem...
sorry, ale musiaaaaałem.
:D

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
@Wrobelsparrow, ja mogę oddać płytę główną Asus P5QL Pro z procesorem Intel Pentium IV 630 3 Ghz.
Jakiś zasilacz też się znajdzie.
Potrzebujemy jeszcze obudowy, jakiejś kości pamięci, napędu CD Rom, twardego dysku, karty graficznej i masz kompa.
Składamy kompa dla Wróbla, piszta ludzie kto ma jakieś części, z brakujących, które wymieniłem.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Za równo miesiąc będę miał obudowę.
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Mam budę, zasilacz, płytę główną H55 i kartę graficzną, ale nie jest to chujowy sprzęt więc za darmo nie poleci. Mogę zrobić hyper promo ewentualnie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A na czym by promo polegało, Deksiu :)?

Offline gkoz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
ja mam jakieś pamięci DDR1 i chyba coś DDR2, ale wielkości będą w porywach do 512MB. Poszukam, to dokładnie powiem.