Autor Wątek: POMOGĘ czyli temat samopomocowy  (Przeczytany 172662 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Szukam kogoś kto przywiezie mi dwa, ewentualnie trzy auta z Niemiec (Salzgitter) do Polski (Radzyń Podlaski). Ktoś posiada jakiś namiar? Wdzięczność ma keine Grenzen :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Panowie,

Rzadko się tu odzywam, ale potrzebna pilna pomoc, szukam firmy - idealnie z okolic Warszawy, która wykonuje case'y na wymiar w bardzo krótkim czasie.

Potrzebne jest przewieźć delikatną elektronikę samolotem i do tego potrzeba, żeby pudło było dobrze spasowane i lekkie jak tylko możliwe.

Poratujcie proszę jakimś kontaktem, ogólnie wszystko na wczoraj...

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Czy ktoś z miasta koziołków ma do pożyczenia kejs (stratowy) na tydzień lub inne badziewie szmaciane z gąbką?? Nie mam w co włożyć instrumentu na czas przeprowadzki :p

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Dobra temat w jedną stronę a teraz w drugą  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Potrzebuje kogoś kto odbierze wiosło z warszawy i przywiezie do Bristolu  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2019, 13:28:44 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Może Yony :)
Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Zamiast dać nowy post to edytowałem poprzedni :P

Dobra temat w jedną stronę a teraz w drugą  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Potrzebuje kogoś kto odbierze wiosło z warszawy i przywiezie do Bristolu  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Mamy tu kogoś z wielunia zeby odebrał wiosło i wysłał do Wro ?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 415
  • It is useless, to resist.
Mamy tu kogoś z wielunia zeby odebrał wiosło i wysłał do Wro ?

Kurwa akurat przejeżdżałem dziś  :facepalm: nie widziałem
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Meliton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
bede jeździć między Łodzią, Katowicami, Częstochową, Krakowem 30 albo 31 sierpnia jeśli mi sie uzbiera dość rzeczy do załatwienia, moge coś odebrać/podrzucić. Od bidy mógłbym zahaczyć o Poznań ale to już wtedy za hajs na tankowanie i pod warunkiem że mi styknie czasu. Zainteresowani dajcie znać asap