Autor Wątek: POMOGĘ czyli temat samopomocowy  (Przeczytany 172720 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
13 listopada będę cisnął prawdopodobnie furą z Warszawy do Poznania, więc jeśli ktoś chciałby coś niedużego wysyłać z jednej do drugiej miejscowości to mogę zrobić za kuriera ;)
do widzenia.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
będę cisnął prawdopodobnie furą z Warszawy do Poznania

szacun

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
a co, źle się jedzie? ;)
do widzenia.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
przyjedź dwa dni wcześniej, bedzie impreza na św. Marcinie i rogale marcińskie :D
Łe tej.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
13 listopada będę cisnął prawdopodobnie furą z Warszawy do Poznania
No do chuja przegapiłem okazję. :P

Sam bym się przetransportował, za opłatą oszywiście. :)

Linie na trasie Poznań-Warszawa ssą i albo wyjeżdżają w środku dnia (17), albo w środku nocy (2). :P

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
spoko, jednak chuj z tego mojego wyjazdu wyszedł
do widzenia.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Misiaczki, nie jedzie ktoś przypadkiem na dniach z Krakowa do Rzeszowa? Trzeba mi 42" LCD przywieźć :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Słuchajcie geje, mam w pokoju od jakiegoś czasu bas pięciostrunowy Washburna bez strun i z łódką na gryfie, jakiś taki najtańszy chyba, i nie wiem szczerze, czy da się naprawić ten gryf/czy to się opłaca, ale elektronika działa, decha jak na taniochę konkretna, więc oddam komuś po cenie dechy/wymienię na jakąś fajną pierdołę/jakieś płyty, czy coś ( inwencja mile widziana ), więc jak ktoś chce się popastwić nad basidłem/ma ambicję odrestaurować toto, to walić śmiało, zrobię jakieś fotki ( teraz mi się nie chce i światła ni ma ). Wykończenie ma natural, napisałbym jakąś speckę gdybym ją znał, ale odkupiłem to od kumpla za grosze, albo i nawet dostałem jako wyrównanie długu i się biedaczysko marnuje, wiem tyle, że to chyba najniższa 5tka łoszberna.

Aha, wysłać mogę, ale zainteresowany musiałby mi zrobić pełny tutorial obsługi (:D) kuriera, jak dla blondynki, bo póki co tylko od nich paczki odbierałem a że jestem bydle leniwe w szukaniu informacji, to... ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
To ja z racji takiego topicu mogę ci charytatywnie tutoriala zrobić z wysyłania UPSem:
dzwonisz pod numer 22 534 08 00, mówisz jaką paczkę chcesz wysłać (co w niej jest, czy chcesz ubezpieczenie, wymiary, waga, ekonomiczna/inna, adres do wysyłki i odbioru przez kuriera). Nie musisz u nich zakładać żadnego konta, czy się rejestrować, o ile będzie płatne z góry (tzn przez ciebie - kurierowi, a nie przy odbiorze przez adresata). Mówisz o której ma kurier odebrać od ciebie pakę, szykujesz gotówkę i tyle. Wysyłany stuff warto oczywiście jak najbezpieczniej zapakować (musi być w sztywnym opakowaniu), chociaż ja akurat nigdy nie miałem w tej kwestii żadnych niemiłych niespodzianek.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No i git, dzięki :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Hmmm. To może ja bym pomyślał nad tym basem? Mam jakieś 300 płyt, których nie słucham kompletnie, z czego za żadne skarby nie oddam Neurosis, Judas Priest, Queensryche i Nevermore. Reszta może iść w świat :)
Tylko określ rodzaj muzy :)


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jakby ktoś miał jakiś monitor LCD >17", to chętnie przyjmę za jakieś grosze albo co :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Ja chyba będę miał za parę dni! Ale ładnie trafiłeś. Opłacasz przesyłex i będzie twój, o ile mój staruszek nie ma co do niego innych planów.
Łe tej.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Czad :)
W zamian mogę sróbować big muffa ruskiego w USA kupić :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To się wymienicie 1 do 1 ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
panie, nowy monitor bym kupił ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
co w zamian to będziemy myśleć, jak się okaże że ten monitor będzie do wzięcia :)
Łe tej.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
http://img528.imageshack.us/gal.php?g=p1100196rf.jpg

Zdjęcia. Mało. ale na chwilę obecną internet odmawia współpracy na tyle, żeby wrzucić więcej, więc póki co musicie się zadowolić.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jutro jadę do bukowiny z krakowa i jakby ktoś chciał pojeździć na nartach/desce to mam wolne 2 miejsca w aucie :). Jest otwarcie stoku i można jeździć za darmo

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
no i jak tam sprawa monitora Domin? ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Pany, apropos monitorów. Jakby ktoś miał coś powyzej 17" LCD'ka to chętnie za groszę przygarnę. Ew. pozbyłbym się CRT sony 21" ;p

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
nie chcę zakładać nowego tematu, bo trochę niezgodnie z regulaminem, ale może ktoś pomoże - rodzice mojej psiapsióły bujają się już jakiś czas ze sprzedażą domu jednorodzinnego w Ruścu (okolice Pruszkowa, koło Wawy), w TYM LINKU wszystkie informacje + ew. MAPA z lokalizacją miejscowości

jeśli ktoś z waszej rodziny/znajomych/kolegów znajomych szuka nowego mieszkania albo zna kogoś, kto szuka (a może to ktoś z was?) ;) to byłbym bardzo wdzięczny, jakbyście podrzucili tę informację :) w razie czego można się kontaktować ze mną lub bezpośrednio pod numerem siedem 9 4 siedem 9 9 zero 3 6
do widzenia.

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Może ma ktoś monitor płaski na zbyciu? Rozmiar nie ma szczególnego znaczenia, chociaż dobrze by było, żeby przekraczał rozmiar wyświetlacza w telefonie ;) Chętnie przyjmę za jakąś symboliczną kwotę.
Pozdr

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Ma ktoś jakiegoś kompa do oddania?
Stacjonarkę byle jaką - tak żeby miała nie więcej niż 3-4 lata :D
Dysk obojętnie, nawet bez, ramu ze 2gb, proca ze dwa ghz i git.

Za transport zapłacę, tudzież odeślę flachę w zamian, o!

ED: no ogólnie trupa do nagrywania potrzebuję - coby ruszył FL+EZD+Amplitube.
« Ostatnia zmiana: 15 Lut, 2011, 23:50:31 wysłana przez Jakub_Z. »