Autor Wątek: N'Fuckin'GD - Flame Signum Dragon Baritone Smaga Signature  (Przeczytany 29549 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Chciał Ci starym ejakulatem zapaskudzić wiosło!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Fe, fe, fe! Dlatego nigdy nie trzymam tak długo! Robi się gorzki!


Wczoraj... do kompletu... dodałem kaczunię Zakka :D Przetestuję bliżej weekenda!


Edyta: nowe wiosło będzie można w zaskakującym momencie posłuchać na naszej forthcoming płycie ;) W końcu baryton, więc niech pokaże do czego jest stworzony ;) Powiem tyle, że ta szósteczka zeszła w okolice 8semki... ;)
Do tego z Zakkiem dogaduje się wyśmienicie.

I jeszcze jeden gratis od losu: odkręciłem kontrolnie płytkę od elektroniki - a tam, panie, przepięknie wszystko wyłożone miedzią...
Paczki z głów!

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Gratuluję,bo jeszcze nie miałem okazji i czekam niecierpliwie na nagrania.
Piękna jest.
Weź zagraj jakiś koncert w Kraku to sobie na żywo posłucham
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Bardzo chętnie - załatwisz zwrot za siekie? ;)

He he - a na nagraniu zeszedłem do niskiego G, czyli prawie 8semka na szóstce - na strunach 0.54 ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2010, 14:48:30 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Mogę pokminić:) napisz na PW ile byście orientacyjnie chcieli
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
i chyży rój w cichej lipie ;)

i miłosna żaneta ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750


nowy temat se załóżcie :D
Paczki z głów!

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Jak takich kształtów nie lubię (co mnie nawet na wymioty bierze:P) to ta gitara jest kurwa spoko - ma to coś O_o. (?Myślałem że ten czas nie nadejdzie - kiedy mi się taki kształt spodoba:P)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Jak takich kształtów nie lubię (co mnie nawet na wymioty bierze:P) to ta gitara jest kurwa spoko - ma to coś O_o. (?Myślałem że ten czas nie nadejdzie - kiedy mi się taki kształt spodoba:P)

Kiedyś kończy się tę jebaną osiemnastkę :D

Dziękuję!

Plus - foto z nagrywacia, czyli jakich biczy używalim (brak jeszcze Viperka, który dał cały mój sałnd rytmiczny):

Paczki z głów!

Offline 7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
hehe pełne gratulejszyn :headbang:

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Jak takich kształtów nie lubię (co mnie nawet na wymioty bierze:P) to ta gitara jest kurwa spoko - ma to coś O_o. (?Myślałem że ten czas nie nadejdzie - kiedy mi się taki kształt spodoba:P)

Kiedyś kończy się tę jebaną osiemnastkę :D

Dziękuję!

Plus - foto z nagrywacia, czyli jakich biczy używalim (brak jeszcze Viperka, który dał cały mój sałnd rytmiczny):

( Obraz usunięty.)

zadne inne wiosło nie ma startu wizualnie do tego Dragona - mój ideał, a kształt "viper" jest mega wygodny i fajnie wyglada

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
zadne inne wiosło nie ma startu wizualnie do tego Dragona - mój ideał, a kształt "viper" jest mega wygodny i fajnie wyglada

Dziękuję uprzejmie. Chciałem tylko dodać, że "na żywo" nie jest aż taki czerwony jak na focie, bo wyciąłem dla zabawy kolor z tła. Poza tym mógłby ktoś napisać, że jest chujowa, bo mnie normalnie zdeprawujecie ;)
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
mi sie ta gitara nie podoba

lepiej Ci? :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Tak, dziękuję, ulga...



(wybaczam :D)
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
hehe pełne gratulejszyn :headbang:

Co kolega chce sprzedać?
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
congratsy wuju :D mimo że SG mi jakoś nie podchodzą to ta mi się podobowywuje - jest przezajebista, pomacałoby się oj pomacało :P

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Cytuj
Co kolega chce sprzedać?
Nie chcę się wtrącać, ale mam nieodparte wrażenie, że kolega 7 to były właściciel tego wiosła ;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Mi tam się wujaszku podoba :D trochę do mojej podobna ;D
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Cytuj
Co kolega chce sprzedać?
Nie chcę się wtrącać, ale mam nieodparte wrażenie, że kolega 7 to były właściciel tego wiosła ;)

o ja jego! :D :headbang:

Mi tam się wujaszku podoba :D trochę do mojej podobna ;D

Turgon, teoretycznie te gitary są podobne, natomiast na żywo sam byś zobaczył/zobaczysz że różnica między nimi jest jak pomiędzy panienką z dobrego domu i a jej zaginioną siostrą bliźniaczką, która obciąga harlejofcom.

(Może nawet ktoś znajdzie adekwatny obrazek do tego. ;))
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2010, 09:02:31 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Online fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
hehe pełne gratulejszyn :headbang:
Co kolega chce sprzedać?
Cytuj
Co kolega chce sprzedać?
Nie chcę się wtrącać, ale mam nieodparte wrażenie, że kolega 7 to były właściciel tego wiosła ;)
W sumie nieważne, może to być nawet jego producent ;) ale też mam nieodparte wrażenie, po przeczytaniu tych kilku postów, że będzie to jakiś BLACKSTAR :D
To oczywiście nic złego i wcale się nie czepiam...

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Cytuj
Co kolega chce sprzedać?
Nie chcę się wtrącać, ale mam nieodparte wrażenie, że kolega 7 to były właściciel tego wiosła ;)

o ja jego! :D :headbang:

Mi tam się wujaszku podoba :D trochę do mojej podobna ;D

Turgon, teoretycznie te gitary są podobne, natomiast na żywo sam byś zobaczył/zobaczysz że różnica między nimi jest jak pomiędzy panienką z dobrego domu i a jej zaginioną siostrą bliźniaczką, która obciąga harlejofcom.

(Może nawet ktoś znajdzie adekwatny obrazek do tego. ;))
Wujciu, ależ ja doskonale o tym wiem :) Bo nie ma co porównywać, gdyż moja jest mulastą mahoniową kolubryną skropioną złowieszczą wiśnióweczką przy czym twa to nieokrzesana jesionowa smocza iskra ;) Więc proszę tutaj bez porównań gorszących nieskazitelną sławę mej kochanki!
Ssiecie.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Uff, dopiero dobrnąłem do tego tematu.

Co ja Ci Wuju mogę powiedzieć. Ty już wiesz co ;) Gratuluję tak udanego instrumentu i życzę Ci, byś zdeFlorował nim tyle błon bębenkowych, ile dziewiczych w całym życiu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
życzę Ci, byś zdeFlorował nim tyle błon bębenkowych, ile dziewiczych w całym życiu.

:-[  :(  :-\  ???  :evil:






;D


Edytorrr:

Ostatnio zaczął się okres podsumowań i muszę porobić jakieś życiowe porządki, więc dla porządku, podobnie jak z Majorem 2, chciałem poinformować, że gitara ta odżyła, co więcej: robi mie teraz tak dobrze, jak żadna inna wcześniej.
Wszystko za sprawą kolejnej zmiany pikapa. Początkowo siedział w niej Merlin Eclipse - i było naprawdę dobrze. Ale nie! Miałem możliwość za darmo zażyczyć sobie wsadzenie EMG 81, to skorzystałem. I to był błąd. Brzmienie stało się płaskie i skrzeczące. U kobiet to chyba też nie najlepsza kombinacja. Myślałem, iż może się mylę, gdyż z EMG korzystają moi idole i na wszystkich zdjęciach są zadowoleni. I tak to się męczyłem - akurat dziś mija dokładnie co do dnia pół roku, kiedy założyłem ten wątek... I jednak nie myliłem się. Aż do czasu, kiedy pod most wsadziłem gryfowego Seymour Duncana Blackouts (czyli magnes alnico, a nie ceramiczny). Wypadłem z kapci i lecę do dzisiaj.
Przypomniałem sobie, że co i jak jest teraz opisałem tutaj:

Jak odnalazłem zaginione pierdolnięcie

Ale, że ostatnio chyba tylko ja odnalazłem pierdolnięcie i jestem bardzo zadowolony z brzmienia, to nikt tam nie pisze. ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Mar, 2011, 15:59:05 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7223 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2008, 16:46:58
wysłana przez Pan Sinner
26 Odpowiedzi
13549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2011, 11:53:33
wysłana przez Turgon
35 Odpowiedzi
12999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2011, 22:48:23
wysłana przez gkoz
31 Odpowiedzi
12338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 18:58:59
wysłana przez ftideus
1 Odpowiedzi
802 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2014, 11:38:45
wysłana przez g-zs