Autor Wątek: N'Fuckin'GD - Flame Signum Dragon Baritone Smaga Signature  (Przeczytany 29545 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
gratuluje kurwa mac! wreszcie widze jej foty w okazałosci :D bo Smaga mi chyba wysyłał je przez rok jak nie dwa :D :D
ale z przykroscia, wizualnie musze przyznac, ze najlepiej prezentuje sie glowka, gdyby korpus był zrobiony tak jak główka to mniaam.

gratuluje kolejnego majoneza.a no i kup se wreszcie setiusa :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
A jak bardzo nisko stroisz tego potwora ? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Naprawdę fajnie się prezentujący flejmik. Jak gra tak srogo jak wygląda, to gratuluję ;) :)
No pain No gain !

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
ale z przykroscia, wizualnie musze przyznac, ze najlepiej prezentuje sie glowka, gdyby korpus był zrobiony tak jak główka to mniaam.

gratuluje kolejnego majoneza.a no i kup se wreszcie setiusa :D

1. absolutnie nie! To właśnie główkę bym dał jak korpus!

2. jak będę duży ;) Smaga zbierał na 8semkie i byłem zajarany na jego lewego Setiusa 7. Ale olał to i poszedł w zakup Axe Ultra. W kapeli mu powiedzieli, że go zajebią, jak sprzeda to wiosło ;), ale co się odwlecze, to nie uciecze... A nowe Setiusy 7 mają już ceny z dupy.

A jak bardzo nisko stroisz tego potwora ? :D

H, bo tak jedziemy w kapeli, ale pobawię się w wolnej chwili, wsadzę 0,90 i pójdę na rekord ;)
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Łoł! No to to jest ta petarda! Pogratulować! Nareszcie wiosło co wygląda męsko :D

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Eee no, zajebiste wiosło! Gratulacje Wuju!  :headbang:
Leweoczkomisiarysia

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Jak Twój avatar ;)

A globalnie, to + za spostrzegawczość, bo policyjne foty gity robiłem zaraz po nawilżaniu podstrunnicy i bodziaka. BTW pozostałe foty to zabawy z latarką w ciemnościach ;)
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
BTW pozostałe foty to zabawy z latarką w ciemnościach ;)

Wiem, że masz skłonności do takich fot kiedy żona śpi. Wkładasz latarkę pod pierzynkę i focisz. Najczęściej jednak jest to Twój wacek, jajca i prześcieradło :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Ale nie mam albo tak szerokokątnego obiektywu, albo długiej ręki :D

Wczoraj wsadziłem 0,10 zamiast 0,12 i gita wcale nie zaczęła ciszej grać, co mnie ucieszyło, ale w H to chyba przy tej menzurze zjadę do 0,09, której to grubości nie miałem w rękach od 1990r. :D
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2010, 10:08:20 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Kurna niezła sucz z tego wiosełka. Moje szczere gratsy.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
!-!-! G-R-A-T-U-L-A-C-J-E !-!-!
Nie będę się powtarzał, ale gitarka wygląda megazajebiaszczo. Aż chce się...

Spoiler

A w temacie, to konkretnie interesuje mnie sprawa poruszana na forum kilka razy - jak się ma dynamika, intonacja i ogólna łatwość gry (i oczywiście brzmienie) w takim samym stroju w porównaniu do różnych skal. Bo Wuju z tego co kojarzę miałeś (masz) H od 24 3/4 do 27, i jestem ciekaw zestawienia ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
MrJ -

cóż za piękne dzieło cieszy me oczy - Batman jak żywy!

Dalej:
wszystkie moje gitary mają/miały EMG, które globalnie zabija intonację i dynamikę :D Do tego każden mój wioseł jest totalnie inny - drewno, wygląd, itd. Nie porównasz obiektywnie seksu z bezbiustą sztachetą z pulchniutką radosną dziewoją, wiesz co mam na myśli ;) Na nowym Flejmie gra mnie się najlepiej - czyli parafrazując: opcja wysokiej, nie za chudej, ostrej laski, z dużym biustem ;) Niesamowicie brzmi z deski i podczas ćwiczeń na sucho słyszę dokładnie co robię. Poza tym skala 27" wydaje mnie się bardziej naturalna dla (moich) paluchów. Przy solówkach w najwyższych pozycjach progi nie są tak zbite. W barytonie interwały są bardziej rozjechane i ten sam dysonans w 24,75 jest dysonansem, a w 27" robi się ciekawym warkotem. Jak na razie same plusy, w tym do lansu ;) Tylko muszę chyba dać jeszcze cieńsze struny. I najważniejsze - wyjebiście sprawdziła się w sobotę na koncercie!
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sam jestes intonacja Wujek ;)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
EMG, które globalnie zabija intonację

Aaa to dlatego mi gitara nie stroiła na tych chujowych emg :P
Leweoczkomisiarysia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
EMG, które globalnie zabija intonację

Aaa to dlatego mi gitara nie stroiła na tych chujowych emg :P

U mnie to samo, przewlekle ;) Co nie zagram - brzmi right in your face! ;)
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
EMG, które globalnie zabija intonację

Aaa to dlatego mi gitara nie stroiła na tych chujowych emg :P

To niestety prawda, EMG mają niesamowicie silny magnes i przyciągają strunę z taką siłą, że oprócz bendu struny w kierunku przetwornika przez co, naturalnie, instrument przestaje stroić to jeszcze potrafi czasem strunę wyrwać. Nie muszę chyba mówić, że floyd + iemdżi to najgorsze co można zrobić gitarze, np.81 tak przyciąga floyda, że praktycznie nigdy nie wraca do pozycji 0.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Nie OTopować, spuszczać się nad gitarką :D
Paczki z głów!

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
No to ja się podepnę z tymi gratulacjami ;) śliczne wiosło co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Najważniejsze że gas zaspokojony hehe. Niech ci służy.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Wg jednego z ciekawskich forumowiczów (yo, yo, zuosiej!) wykonanie takiej gitary Mayo wyceniło na ponad 3000, więc niemało.
Wujek Bat
zuosiej pozdrawia Wujka :D

Wujek jesteś prze chuj, takiego Wieśka dopaść, normalnie bym zazdrościł ale mam w miarę podobnego :D Niech się darzy :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
yo, zuo!

A ftidex - to nie był GAS to był a must! ;)
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
wuju do gratulacji (ponownych) dorzucę pytanie, pamiętasz na jakich pickupach śmiga setius w Proghmie?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
wuju do gratulacji (ponownych) dorzucę pytanie, pamiętasz na jakich pickupach śmiga setius w Proghmie?

Gdybym wiedział, to bym pamiętał. Ale niestety... Mogę zapytać, jak się uprzesz ;)
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Nie OTopować, spuszczać się nad gitarką :D

Dorzucam swoje 100ml. Ładniutkie wiosło ;)
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Nie OTopować, spuszczać się nad gitarką :D

Dorzucam swoje 100ml. Ładniutkie wiosło ;)

Dzie mie tu zapaskudził! Normalnie 5ml jest! 2 tygodnie zbierałeś? :D
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7223 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2008, 16:46:58
wysłana przez Pan Sinner
26 Odpowiedzi
13549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2011, 11:53:33
wysłana przez Turgon
35 Odpowiedzi
12999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2011, 22:48:23
wysłana przez gkoz
31 Odpowiedzi
12338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 18:58:59
wysłana przez ftideus
1 Odpowiedzi
802 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2014, 11:38:45
wysłana przez g-zs