Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312595 razy)

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nie takie wannabe,  bo galloper to pajero I generacji z unowoczesniona buda.  Swoja droga fajne auto bo solidne.  Szkoda tylko ze nie ma skrzyni superselect z pajero II.


Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Reduktora jak już. Skrzynia taka sama :)
Ale dokładnie. I kurwa radość mam jak nie wiem. Teraz się zacznie. Kółka 31", lift, kółka 33", sprzęgiełka manualne, zderzak, wyciągarka, bagażnik, snorkel, dodatkowe oświetlenie... ech...

bandit112

  • Gość

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Miałeś szukać auta mało spalającego, ten raczej sobie łyknie trochę więcej niż Xsara ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
No i będzie generował trochę większe koszty niż xsara :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

bandit112

  • Gość
Wiem właśnie, 2.4 robi swoje, ale ałto bardzo stylowe i eleganckie :) Btw co myślisz poprzez generowanie większych kosztów? Chodzi tylko o droższe części czy o coś innego?

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

bandit112

  • Gość
Ano tak, jeszcze o tych badziewiach zapomniałem... No nic, trzeba myśleć trzymając już kasę w kieszeni bo IMO takie oglądanie obrazków to tylko robienie niepotrzebnie GASu :D ale kusi

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Takie małe pytanko samochodowe... czy wymieniał ktoś ostatnio dowód rejestracyjny ze względu na to że się skończyły miejsca na pieczątki? A jeśli tak, to czy są potrzebne wtedy tablice na wymianę tych małych naklejek?

Pytam bo kiedyś tak było, ale wszedłem na autofora i piszą że teoretycznie już nie (od czerwca 2012), wystarczy wniosek z opłatą, karta pojazdu, dokument tożsamości i ewentualnie papiur od diagnosty jeśli się kończy termin przeglądu. Bo moje tablice, zwłaszcza przednia, są "trochę" zużyte, a nie mam zamiaru ładować kasy w nowe :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline farel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
ja wymieniałem. dostałem komplet naklejek 'do ręki', do naklejenia sobie samodzielnie.


Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
6-7l/100? To dużo, mój Pasek B5 1.9 TDi pali około 5,5 na setkę, staram się jeździć ekonomicznie, mimo że mam najmocniejszą wersję prestige edition, bodajże 116 KM. 8)


Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
chciałby się pochwalić, że od poniedziałku będę szczęśliwym posiadaczem takiego oto monstrum :

Spoiler

a tutaj szczegółowe zdjęcia - mój jest w zasadzie taki sam z tym, że kolor ma błękitny

http://brining.com/autoauction/1967BuickLeSabre/page_01.htm
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Skąd jesteś? Mogę zostać Twoją dziwką? Będziesz mnie woził a ja Cie będę kochał miłością warunkową, lecz szczerą.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
I CAME. Ile wydałeś, ile ewentualnie będziesz musiał dołożyć? :D Zazdrość w chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829

Offline corin94

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
  • Jestem z Łowicza. Dżemy, mleko itp.
Łaaaadny, napisz nam jak wrażenia ;)

Ja się lansuje zielonym BMW 318tds w kombi. Niestety samochód rodziców, ale jak będę już sławny i bogady  8) to Mazda RX-8 :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Kosztował mnie będzie 35 tysi , jest odrestaurowany od podstaw , nowe dywaniki prosta z USA , tapicerka z alcantary w błękitnym kolorze - jest czad !!!
Stoi w tej chwili pod plandeką i czekam na jakieś słoneczne dni, żeby zrobić kilka fajnych foci :D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jakiż to silnik tam siedzi?
Pali pewnie milijard :D
Zakładasz LPG? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Jakiż to silnik tam siedzi?
Pali pewnie milijard :D
Zakładasz LPG? :D

1 - klasyczna 350 , czyli V8 5,7 litra
2 - pali tyle ile wlejesz :D - około 15 litrów
3 - to profanacja

Posty połączone: 04 Mar, 2013, 07:30:56
Jakiż to silnik tam siedzi?
Pali pewnie milijard :D
Zakładasz LPG? :D

1 - klasyczna 350 , czyli V8 5,7 litra
2 - pali tyle ile wlejesz :D - około 15 litrów
3 - to profanacja
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Ja bym chciał mieć Camaro, whatever czy stare czy nowe  :)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

1 - klasyczna 350 , czyli V8 5,7 litra
2 - pali tyle ile wlejesz :D - około 15 litrów
3 - to profanacja
Ad 3 to pierdolenie o szopenie trochę. Amerykanie opatentowali instalacje na zasadzie podobnej do BLOS w latach 60-tych, tyle, że mało fur na tym jeździło bo wacha była tania i oszczędności były niewielkie. Miałem Oldsa Deltę 4-door '69 z taką oryginalną instalacją i sprawdzało się to zajebiście.

Ale i tak full congratsy, bo zacności wielkiej to fura. Jak wszystkie V8 zresztą :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Żadna profanacja, bo niby czego? Że jeżdżę tak samo ino taniej?

V8 mniam
"grałeś kiedyś w samoloty?"