Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312387 razy)

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
spoko mój pali w zime po mieście 12l ONvervy
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
a mi długo chodziło to autko po głowie niebite serwisowane w aso a przedewszystkim garazowane
http://www.wiocha.pl/462921,Samochod_dla_majsterkowicza

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
szpachla kit i bedzie git, jak to mój kumpel mawia ;)

To auto mnie dziś rozjebało:


Jest to jeden z projektów alfy 169. Prawdopodobnie do produkcji w takiej formie nie wejdzie ale i'm in love.
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2012, 21:20:25 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
zajebiste mają projekty tylko żeby jeszcze technicznie stali na jakimś tam poziomie a nie zrobią dzieło sztuki które się sypie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Od modelu 159, czyli od 2005 technicznie alfa stoi na wysokim poziomie, w stosunku do poprzedniego modelu jest ogromny skok jakościowy.
Nie mówię już o tym, że sypiące się alfy to głównie mit rozsiewany przez fanów niemieckiej motoryzacji, albo hejterów samochodów z grupy F ;). Te samochody są tak samo awaryjne jak i inne. Ośmielę się powiedzieć, że obecnie mniej awaryjne niż chociażby VW.

E: no widać zapożyczenia. Trochę kojarzy mi się sylwetka z Maserati GT jak i 3200 GT. Podejrzewam, ze to jakiś fanowski projekt.
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2012, 22:03:04 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ja jeżdżę o takim czymśpodobnym

tylko że mój ma 3 drzwi. Co jest bardzo upierdliwe. Silnik 1.4, 60KM jest zdecydowanie za cienki.
Ja jeżdżę o takim czymśpodobnym
( Obraz usunięty.)
tylko że mój ma 3 drzwi. Co jest bardzo upierdliwe. Silnik 1.4, 60KM jest zdecydowanie za cienki.
Ale jaki oszczędny! Miałem takiego zagazowanego. Lałem gazu za 100zł i jeździłem ~350km. Piękne czasy....
Ja leję gazu za 80zł i przejeżdżam 350km. Co z tego, jak to nic dynamiki nie ma?

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Obejrzałem se ostatnio Top Gear i pokazywali właśnie to auto. Fisker Karma - twór projektanta odpowiedzialnego za BMW Z8 i któregoś tam Astona Martina. Elektryczny :)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Elektryczny, ale dość zmyślnie. Bo ma również silnik spalinowy, ale tylko po to, żeby zasilać baterie a nie napędzać koła.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Elektryczny, ale dość zmyślnie. Bo ma również silnik spalinowy, ale tylko po to, żeby zasilać baterie a nie napędzać koła.

Doskonały pomysł w założeniu.

Sprzedamy ci elektryczne auto, które jeździ na benzynę, jesteśmy tacy eko-logiczni!
Łe tej.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Widzę, że prawie wszyscy topdżir już obejrzeli :D

Pomysł dobry o tyle, że to auto spala mniej wytwarzając prąd niż napędzając koła

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Ja leję gazu za 80zł i przejeżdżam 350km. Co z tego, jak to nic dynamiki nie ma?

Do miasta idealne.

Chuj mi z tego że obecnie mam 170KM pod maską i w chuj dynamiki jak za przejechanie 100km muszę zapłacić 50zł :facepalm:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Panie. Mnie wcześniej 100km kosztowało 55zł a miałem ledwo 90km :P
tera mam 150 i kosztuje 36zł(o ile zrezygnuje z dynamiki) :P
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Panie. Mnie wcześniej 100km kosztowało 55zł a miałem ledwo 90km :P
tera mam 150 i kosztuje 36zł(o ile zrezygnuje z dynamiki) :P
To na czym ty jeździsz? Na zużytym oleju do frytek? :D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Pomysł dobry o tyle, że to auto spala mniej wytwarzając prąd niż napędzając koła

Będzie dobry jeśli ma potencjał do przejechania miliona kilometrów. Co ci da oszczędzanie na benzynie, jeśli auto po wygaśnięciu gwarancji nie nadaje się do dalszego użytkowania/wymaga generalnego remontu?

Gdzie jest ekologia w produkcji aut, które po przejechaniu 300kkm trzeba zutylizować? Nie mówiąc już o utylizowaniu baterii z aut elektrycznych, bo na tym się nie znam za cholerę.
Łe tej.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Kosztuje sporo więcej niż przykładowo nowe M5, więc to po części eksperyment/eko bling bling dla gwiazdek.

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
A  ja  się  lansuję  dosłownie  ...bo  bujam  się  lancerkiem  :)))

mam  tylko  fotę  jak  wiozłem  do  ślubu  :)



A  chciałbym  takim  :))))


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
To jest Evo czy tylko pakiet stylistyczny?

A Super Snake jest poprostu genialny.

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Nie  to  nie  jest  Evo.......  zwykły  Lancer  1,8  benzynka  z  pakietem  :)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Szkoda. Acz i tak wygląda całkiem zacnie.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mnie chyba dopada jakiś syndrom niespełnionego prawie-30-latka ( :facepalm: :D ) bo zaczynają mi się podobać auta typu kupę/kabrio/kupękabrio :P Co prawda takie typowe kabrio z miękkim dachem średnio, bo po złożeniu wygląda to nieszczególnie, a z rozłożonym wiadomo ile pojeździsz w naszym klimacie, ale...

Niby nic ciekawego, bo typowa 206ka ze składanym sztywnym dachem, ale z drugiej jak mało które CC tego typu nie "ciąży dupą". Aha, i ma "tylko" 4 metry więc stosunkowo niewiele jak na takie auto.







Alfa GTV - tu dach stały. Stoi taka srebrna blok obok. Ajajajajajaj...



I na koniec jedno kabrio. Mazda MX-5 sprzed liftu. Mydelnica jakich mało. Ładnie określona w "WheelerDealers" jako "auto dla fryzjerów" ;D 2 miejsca, 3,95m, 950kg, napęd na tył ze sztywno połączonym dyferencjałem. Ciekawe w ile bym się rozjebał... ME WANT! :devil:



Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurwa, no pliz... Przecież Miata i ten peżocik to auto dla fryzjera... :)