Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312320 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.


Spoiler

Chcę, bardzo chcę  :o

Po pierwsze, bo zima mnie wkurwia do granic możliwości x_X  po drugie, bo kumpel chuj kiedyś mi sprzedał bakcyla na offroad  :D a po trzecie, bo to wolnossące V6 na gazie!  :zuo:

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
W moim 200 padło wspomaganie kurwa, właśnie jak sie chciałem pobujać tym moim quattro po jebanym śniegu :/ i tak 165koni stoi zaśnieżone pod oknem :/// No szlag trafia.



Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella



Btw, to jest gas:

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)


Prezes Kaczyński podobnego ostatnio sprzedawał. Gratis komóra, krawat i chusteczki do demakijażu :D
weimar guitar gently weeps

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Sfotoszopowany trochę, ale nadal czad.
Podkręcić kontrast, to nawet ja sobie potrafię...
Ssiecie.


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Tylko nazywanie tego sfotoszopowaniem to jest zdecydowana przesada...
Ssiecie.


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
a w piątek do domu wróciłem tym:
Spoiler
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Romeo dużo bardziej urodziwy. Zajebiście mocno mi się ten samochód podoba, ale sedanik jednak zgrabniejszy.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
sedanik jednak zgrabniejszy.
Zdania są podzielone :)
Nie wiem czy Romeo bardziej urodziwy, oba mi się cholernie podobają, nie wiem które bardziej.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
a w piątek do domu wróciłem tym:
Spoiler


A skąd to panie przyjechało? Dziwna ta rejestracja.

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822


Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Widziałem ostatnio live na prezentacji, a Moja :love: nawet sobie posiedziała ;) I się nie dziwię że jest szał na to jako na "kobiece auto", bo jest po prostu [gay mode on] śliczna [gay mode off] ;D



Zgrabna, "sexy", z fajnymi detalami, do tego nie widać wcale z zewnątrz że ma 3,84, wydaje się o dobry rozmiar mniejsza od np. starszego C3 (3,82). Tylko jak zobaczyłem cenę to... :o
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Ja od niedawna wożę się tym:

2004, 1.0, 65 KM, benzyna, 100k przebiegu.
Bardzo miejski samochód, raczej oszczędny (chociaż konkretne wyniki będę mógł podać dopiero za jakiś czas) i całkiem praktyczny. Fajną opcją jest możliwość złożenia dwóch z trzech tylnych siedzeń, więc da radę nim jechać w 3 osoby z bagażami (ale w trzech chłopa, 3 kobity się nie zapakują ;)).
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ja się obecnie woże najbardziej ekonomicznymi pojazdami czyli autami starych. Mam do wybory Focusa kombi z 2004 i peżota 307 z 22 - zdjęcia podglądowe z neta -





Z tej dwójki znacznie wole forda, jakoś lepiej mi się nim jeździ ale w obu wypadach nie ma tragedii.  Nie mam nawet jakiś specjalnych marzeń na auto dla siebie - bo a/ w chuj droga benzyna b/ nie jarają mnie auta :D Inna sprawa z motorami ale to dopiero jak na wiosnę zrobię prawko na taki środek transportu i wtedy się zacznie poszukiwanie pewnie :D

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Ja jeżdżę o takim czymśpodobnym

tylko że mój ma 3 drzwi. Co jest bardzo upierdliwe. Silnik 1.4, 60KM jest zdecydowanie za cienki.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Ja jeżdżę o takim czymśpodobnym
( Obraz usunięty.)
tylko że mój ma 3 drzwi. Co jest bardzo upierdliwe. Silnik 1.4, 60KM jest zdecydowanie za cienki.
Ale jaki oszczędny! Miałem takiego zagazowanego. Lałem gazu za 100zł i jeździłem ~350km. Piękne czasy....

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
ja mam astrę 1.6 w kombi i jak leję za 100zl to spokojnie robię ponad 400km