Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312208 razy)


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Jakieś pięć lat temu w Kopenhadze widziałem takie coś na szwedzkich blachach ,ale wtedy jeszcze nie wiedziałem że to stare volvo.
http://autokult.pl/2011/07/07/volvo-p1800-z-drugiej-reki

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Ups.

Z dyplomatkami jest tak, że można malować normalne opony farbą chlorokauczukową (bodajże), ale to trzeba poprawiać co kilka tygodni. Można też zakupić na alegrze takie wkładki które montuje się między felgą a oponą, ale kosztują 5 dych od sztuki i też nie są zbyt trwałe. Można też zakupić raz, a dobrze, opony z fabrycznym białym paskiem i mieć wszystko w dupie na zawsze. Tanio nie będzie, ale utrzymać się to da w przyjmowalnym stanie.
Łe tej.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No więęęęęęc. Odbyłem ostatnio długo przekładaną podróż do Wrocławia i z powrotem. Biemdablju mnie zaskoczyło strasznie mile, bo gdy sprawdziłem spalanie po powrocie (rano droga była super, dobra widoczność, mało samochodów, natomiast powrót był trochę trudniejszy - po pierwsze porypały mi się drogi i troszkę wojowałem w mieście, a w trasie jak przyjebało śniegiem z deszczem to nie widziałem nic na 25m, stąd złe zmiany biegów, trochę gazowania, itd) pokazało mi milutko wyglądające 6,8l/100km. Gdybym bardziej znał drogę i droga powrotna byłaby przyjaźniejsza, zmieściłbym się tak w 6. Jak dojechałem do Wro pokazało mi 5,9.
Dodatkowo pokazałem dziś wieśniakowi w stjuningowanej Hondzie z tylnym zderzakiem na dwie rury (a miał jedną pierdzącą) jak się wyprzedza 8) 8) 8).

Od wczoraj jestem straszliwie szczęśliwy posiadając to auto.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
( Obraz usunięty.)
1.4 170KM Automat
Brat mój sobie taki wozik sprawił, wprawdzie dopiero w styczniu będzie miał ale jestem cholernie zazdrosny.
Plus taki, że dostane jego samochód, chociaż to tylko Peugeot Partner(ale przynajmniej pali mniej niż mój :))
W czwartek byłem w salonie odebrać ten samochód.
Jak to zapierdala, 7,7s do setki i banan na twarzy gwarantowany. Prowadzi się znakomicie, jest piękny, czego chcieć więcej....
Spoiler

Za to dopadł mnie bardziej realny gas:

2.0T 210KM i również zapierdalaka szalony :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
w221 320cdi 4matic
w beżowej skórze i drewnie eukaliptusowym
mi się marzy
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Ja mam GAS na to:


265KM, 360nm

Poprzednia wersja (15 koni mniej) 6,1 sekundy do setki, a wszystko to za śmieszne (porównując do konkurencji) 100k. Za taką cenę niesamowita frajda z jazdy.


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Mi się ostatnio to auto podoba:


Alfa Romeo GT. Całkiem ładne, stylowe coupe, które na rynku wtórnym można dostać w IMO bardzo rozsądnych cenach. Co prawda to Alfa, szybko traci na wartości i ma famę wiecznych usterek, jednak wg informacji w internecie z tym modelem nie jest tak źle.


Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Łe tej.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Alfy są faktycznie śliczne. Sam się ostatnio napaliłem na tą GT, ale kurde. Włoskie to, na częściach FIATa - znaczy się lubi sobie spsuć się. Zostaję przy mojej beżowej krowie.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Some say, że nie jest się prawdziwym mężczyzną jeżeli chociaż raz w życiu nie posiada się Alfy ;)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Pewnie włoskie pedały :D. Top Gear tak mówił, ale że nie jesteś prawdziwym fanem motoryzacji. Kiedyś sobie pewnie kupię jakąś na próbę, bo podobają mi się te auta bardzo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jak ludzie kupują szrota, samochód z nieciekawą historią to i będzie się psuł. A człowiek będzie najeżdzał na markę, zamiast swoją głupotę.
Części od Fiata to IMO +. Tanie, anie są złe, choćby taki JTD, jeden z lepszych dizli na rynku. Z resztą zaraz za HDI.
Wait... what?? Oba z grupy 'F'? a to ciekawe.

A hisotria awaryjnej alfo to przede wszystkim model 156.

159 baardzo mnie kręci, ale jeśli kupować ten samochód to najlepiej z silnikiem 2,4 JTD, a do dizli ja nie mam przekonania i raczej nei zdobędę.
Z kolei JTSy, bęzyniaki, mają jakieś swoje typowe bolączki. Niby poprawione w nowszych rocznikach 159, ale wtedy wykracza to poza budżet mój :]


Btw, to jest gas:



« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2012, 16:30:16 wysłana przez purpleman »
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Top Gear tak mówił, ale że nie jesteś prawdziwym fanem motoryzacji.

Wydawało mi się, że przy wzmiance o GT była moja wersja, ale jednak nie xD:


0:50

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jeszce parę postów i będę celebrytą na tym forum dzięki jeżdżeniu Puntem :D
Btw strasznie mnie śmieszą znajomi ze swoimi Golfami, spędzającymi 5 godzin co sobotę aby ten samochód w ogóle się ruszył z miejsca twierdzącymi, że Fiat Punto trolololo.

A w temacie:
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jak ludzie kupują szrota, samochód z nieciekawą historią to i będzie się psuł. A człowiek będzie najeżdzał na markę, zamiast swoją głupotę.
Statystycznie przeicętny człek pozytywną opinią dzieli się z 3 osobami, negatywną z 7 osobami.
Poza tym Alfa swego czasu robiła jakieś badania i wyszło, że spora większość (coś koło 80%, dokładnie nie pomnę) osób wypowiadających się negatywnie o Alfach w życiu Alfą nie jechała, co dopiero mówić o posiadaniu, czy jakichkolwiek de facto problemach w eksploatacji.
Poza tym, drogi Sławku, poczytaj sobie jakie inne marki wchodzą w skład koncernu Fiata. Większościowy pakiet Chryslera - 300C byś pewnie nie pogardził. Dodge i Jeep - no comment. Ferrari - opcje typu rozbierasz wahacz, patrzysz na części, a tam logo Fiata. Alfa to tylko kropla w morzu.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Pogaaaardziłbym, ja się nastawiłem na niemieckie krówska. Którym w sumie Chrysler 300C jest, bo ma płytę podłogową z okularnika. Rozbierałeś Ferrari tak bajdełej? :P

Meny, bez oburzenia - trzymam się po prostu w miarę ogólnie przyjętej teorii, że takich aut strach brać. A, że Niemcy mają sam brzydkie baby i chłopy już są od nich ładniejsi, to się nie dziwię, że są tak dobrzy we wszystkim, do czego się kobiety nie tykają ;)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Jeszce parę postów i będę celebrytą na tym forum dzięki jeżdżeniu Puntem :D
Btw strasznie mnie śmieszą znajomi ze swoimi Golfami, spędzającymi 5 godzin co sobotę aby ten samochód w ogóle się ruszył z miejsca twierdzącymi, że Fiat Punto trolololo.
Dexterek, mam Punto od 4 lat, kupione 3 letnie.
Wjebane zostało w niego tyle kasy, że zapomnij.
Skrzynia biegów robiona 2x
Nowa głowica
Nowa chłodnica
Wszystkie amorki
2 razy wszystkie końcówki drążków
Wahacze (bo kurwa nie da się wymienić samych silenblocków!!!!)

Także sorry, nie wiem co za Golfy mają Twoi znajomi ale moje doświadczenie z II mówi mi, że ten samochód działa zawsze. W przeciweństwie do Punto...

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Co do alfy to to są bardzo dobre, stosunkowo bezawaryjne auta. Warunek jest tylko jeden - jak coś zaczyna pukać,stukać trzeba robić odrazu a nie czekać na "lawinę", więc auto raczej nie dal większości użyszkodników dróg.

Co do golfów to to nieśmiertelne konstrukcje, moją magiczną "III" wspominam bardzo miło. Raz tylko zapaliła mi się elektryka xD

Koleżanka:
-Ej, chyba Ci sie auto Pali,
Ja:
- A no, faktycznie.

Generalnie jak jeździsz golfem to jesteś bogiem i masz god mode.
« Ostatnia zmiana: 14 Sty, 2012, 12:14:42 wysłana przez Zbir »


Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
ore ore na traktore

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Już miałem kliknąć kup tera, kiedy pomyślałem, że zeszmacenie tego tablicami rejestracyjnymi nie wchodzi w ogóle w grę! I gdzie bym je niby miał przylepić?
Ale Tumblera bym przytulił  - jedyny sposób na brak miejsca na parkingu pod blokiem.
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
(...)
To tym bardziej jestem zadowolony z mojego odosobnionego mikroklimatu ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!