Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312140 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
O takim mówisz?

Na moim podwórku gość ma takiego, bordo z felgami BBS pod kolor. Prześliczny, ale już trochę zmęczony niestety.
No i chyba najmniejszy silnik to 2.8, sześciocylindrowy. Duże nieco.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Men, zdjęcie dupki zrób/znajdź. Przecidowna!
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No potem cyknę.
Swoją drogą, wczoraj w Jeleniej zorganizowano "zlot oldtimerów". 5 aut na krzyż, żenua.
Ale... Taki też przyjechał:

Tylko błękitny. Jakie to jest zajebiste, ja nie mogę. Fotele z białej skóry, pikowane. Silnik 5,7. Ogrrromny, jak zaparkował to mu z metr dupy wystawał poza miejsce parkingowe :P.

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Kurde, po 3 dniach jeżdżenia musze uznać, że BMW318i to samochód dla mnie! Dlaczego dopiero dziewiąty mój samochód to bejca??? No i oprócz funu ekonomia na bardzo przyzwoitym poziomie - jak sie nie szaleje to w trasie około 7L gazu/100km a w mieście około 10. Oczywiście nie ma problemu, żeby przekroczyć 25L/100 jak sie chce i umie :-)
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Uuuu, man...
No to już nie wysiądziesz z BMW :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja miałem mieć od wujka 316i E46 przed fejsem, ale zjebał i sprzedał za marną kase...
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odwiozłem własnie lubą do domu, w drodze powrotnej sobie "pozwoliłem". Ale to popierrrrrdziela. Wysokie obroty w sześciu cylindrach to czad, ale niestety rzadko sobie mogę na nie pozwolić - staram się uważać na drodze, a poza tym spalanko to mi wskazuje daleko poza 20l przy pedale w podłodze ;). Porównując do Dziada... Warto było jebać te 3 mieszki w Niemczech.

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Uuuu, man...
No to już nie wysiądziesz z BMW :)
Możliwe :-) Jedyna rzecz jakiej mi brak w tym aucie to skórzana tapicerka. Ale da się temu zaradzić...
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Klimę ma? Bo jak nie, to nie polecam skóry :)
Ale jak ma, to taka tapicerka to czysta przyjemność.

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Klimy nie mam. Podumam nad tematem.
Jedna rzecz mnie tylko zaczęła wkurzać - to drobiazg, ale trzeba go zrobić. Przerywa mi czujnik na moście odpowiedzialny za prędkościomierz. Czasami nie daje sygnału i mi wskazówka prędkościomierza wariuje :-) Muszę to zrobić, bo mnie szlag trafi...
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Na 100% ten czujnik? W Mondeosach winny jest rezystorek w płytce samych zegarów.
Paczki z głów!

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Na 99%. W bejcach E36 jeśli wariuje TYLKO prędkościomierz i ekonomizer to za sygnały do nich odpowiedzialny jest czujnik na tylnym moście. On jest podatny na zanieczyszczenie (błoto, sól, itp...) i jest najczęstszą przyczyną. W dalszej kolejności wtyczki w desce rozdzielczej, ale to dawałoby troche inne objawy - padałoby wszystko...
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Taaa skora bez klimy to slaba opcja :) mam tak w e34 i o ile w zimie da sie jeszcze wytrzymac bo sa podgrzewane fotele i w miare szybko sie nagrzewaja, to w lecie, wsiadac do nagrzanego auta to masakra, mozna sie poparzyc :)
myspace.com/drownmyday

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
muszę nabić klimę.
kolejne 150zł... :(
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Nie rozumiem po co skórzana tapicerka - żeby się dupa pociła i ją sobie odparzyć?
Tzn faktem jest, że nigdy w życiu nawet na takowej nie siedziałem w samochodzie żadnym i może pierdolę głupoty :) ale jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, aby przejechać np z jednego miasta do drugiego bez mokrej dupy i pleców przy takiej tapicerce... choć może jeśli to będzie PRAWDZIWA skóra, to i nawet nie byłoby z tym aż tak źle...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
myspace.com/drownmyday

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
civic made in uk ;] znam maniaka tej marki, ostatnio myśli coraz częściej nad pozbyciem się tego auta... poza tym szkoda że części takie drogie do japońców, sprzęgło do 1.4is 90KM koszt kompletu 700zł... kogoś tu poyebało lekko.

co jak co ale BMW to chyba trudno zarżnąć... ostatnio widziałem takie e36 2.5i na vanosie 192KM praktycznie bez oleju gość jeździł (taka jakaś dziwna akcja że sam nie wiedział że go tam nie ma) było może w silniku mniej niż litr, a wchodzi z tego co pamiętam ok. 6l albo 5,5l... po dolaniu reszty furka dalej śmiga, silnik się nie zatarł...

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Jedynka tak, ale w Coupe. Boski wóz.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie wiem jak się tym wozi, ale wyglądowo - NIE coupe. W tym wypadku IMO to średnio wyszło.

PS. Podrzucałem już - klasyka dużego (4,6m!) coupe - minimalistyczny Peugeot 407 Pininfarina:









W środku to normalne 406, ale z zewnątrz...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Jak BMW, to tylko:

( Obraz usunięty.)

A co to za BMW? Kurwa, że tez nie przykojarzyłem takiego z miesiąc temu.... :facepalm:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Siódemka. Mi się tam nie podoba, z przodu szczególnie.
Mr. J - ten Peugeot jest super śliczny, sam się nad takim zastanawiałem. Ale skoro nie kupuje się aut na F... Czytałem, że jak się zjebie jakaś pierdółka w silniku to naprawa może wynieść nawet 6kzł. Więc dużo.

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
zalezy jaki silnik. zależy co się zjebie. ogólnie 2.0HDI ma dobrą opinię, tylko że tego silnika jest 3 rodzaje jak nie więcej... wszystkie nowoczesne diesle dzisiaj są o kant dupy rozbić, i nie zgodze się że diesle są tanie w eksploatacji. ni huja. tak wiem, nowy, tylko lejesz i jedziesz (w większości przypadków), ale pięcioletni to nie nowy już a potrafi wygenerować duże koszty. jakoś to do mnie nie przemawia. te koła dwumasowe, czujniczki razy sto, zawory EGR, i na końcu filtry FAP/DPF... żeby zaspokoić normy unijne ;)

ogólnie jeśli ktoś planuje kupić 2.5 TDI z grupy VAG to szczerze odsyłam do poszukania wcześniej opinii o tej "konstrukcji".
2.0 TDI na pompowtryskach też warto poczytać co się z tym dzieje.

nie to żebym wychwalał benzyniaki, ale jednak tam jak coś padnie to albo świece, kable, cewka, czasem przepływka albo czujnik wału lub wałka, czasem sonda lambda... z tym da się jednak żyć i koszty nie idą od razu w tysiące zł

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Siódemka. Mi się tam nie podoba, z przodu szczególnie.
Mi też nie, ale np. taki tedzik się pałuje tym autem jakby to było co najmniej ferrari. Może sentyment do ciasnej i wilgotnej rury wydechowej?
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurde, jechaliście kiedyś E65? To shut up. :)