Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 310907 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Heloł stary, jesteś nie do przebicia :)
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Ojacie! @blendamed piękny!  :love: Trzymam kciuki! Mój odwieczny niespełniony gas motoryzacji to C330 lub T25. ;)

Online blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Też klawo. Mój drugi dziadko u którego trzymam tę moją 40-stkę sam posiada Ursusa C-328 z maską od 30-stki. Zasadniczo to prawie to samo co 30-stka tylko w oryginale maskę miał inną xd Też fajna maszyna i imho najfajniej brzmiący dwucylindrowy diesel ever.
Władek mi dość stylistycznie robi, uroczy jest na swój sposób ;d

Z moich takich gasów to bym wymienił Dutra D4K, Ursus C-45 lub Lanz Bulldog, Zetor Crystal 12045 i Fiatagri 180-90 DT. Póki co tylko marzę, zobaczymy czy tę 40-stkę uda mi się zrobić, jak tak to kto wie :D

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
@blendamed trzymaj go - jeżeli John Deere dopnie swego ten ciągnik będzie jedyną serwisowalną maszyną tego typu w promieniu kilometrów. ;)

Ja w międzyczasie zostałem posiadaczem samochodu - po trzech latach wykupiłem Aurisa, którego leasingowałem.

FYI w momencie gdy dostaje się fakturę sprzedażową na leasingowany dotąd samochód przestaje działać auto-casco - trzeba dokonać cesji praw z polisy inaczej w razie W nie zobaczy się pieniędzy z odszkodowania.

Online blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Do czasu, już dzisiaj jest problem z częściami i to mówiąc o zamiennikach a nie wspominając nawet o oryginalnych.
W każdym razie sprzedawać na pewno nie będę. Marzy mi się odpicować go na pico bella i może pojeździć nim na jakieś zloty czy coś w ten deseń xd jest też szansa że będę miał ziemię pod uprawę także kto wie, może jeszcze moi potomkowie na nim będą robić xd fajno by było

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Może do filmu wezmą. A może tak rząd rozpiżdży gospodarkę, że praca na roli to będzie luksus.
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A może tak rząd rozpiżdży gospodarkę, że praca na roli to będzie luksus.

Albo jeszcze lepiej - przywilej.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Przywilej i luksus nie muszą się meczować :) To jak, teraz czekamy na kogoś z czołgiem? :D
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Czołgiem jeździłem.
Ale teraz wolę tak:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Czołgiem jeździłem.
Ale teraz wolę tak:


Kiera i dźwignie znajome. Rekusasu?

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mnie kusi przesiadka na coś nowszego i bardziej ekonomicznego i po ogrywaniu w internetach zauroczyła mnie Mazda 3 z dwulitrową wolnossącą benzyną. No czaaaad! Muszę przemyśleć dobrze. :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Weź Octavię w RSie. Też w miarę ekonomiczna ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
^^
Jo ;)



To jak się turbina załączy w okolicy 2000 obrotów.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
To się nazywa deklasacja. A moce podobne. Nawet nie wiem ile w tym huraganie jest.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Mnie kusi przesiadka na coś nowszego i bardziej ekonomicznego i po ogrywaniu w internetach zauroczyła mnie Mazda 3 z dwulitrową wolnossącą benzyną. No czaaaad! Muszę przemyśleć dobrze. :)

Mazda 3 - OK ale do rocznika 2017 - potem mazda wykastrowała swoje silniki i nie jest już tak fajnie :)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Czołgiem jeździłem.
Ale teraz wolę tak:


Kiera i dźwignie znajome. Rekusasu?
RE CO? :D

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Spoiler
Się chyba tobie omsknęło z 4 na 7 na klawiaturze.
700 kuców to nie ma nawet R8 :P

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Spoiler
Się chyba tobie omsknęło z 4 na 7 na klawiaturze.
700 kuców to nie ma nawet R8 :P

W Octavię wsadzisz silnik tylko poprzecznie, a te 2.5 litrowe pięć garów to jest maks co tam zamontujesz. Chociaż obstawiam i tak niezłe rzeźbienie. Do tego wykręcenie tego silnika do 700 koni nie jest operacją wielce skomplikowaną, ale kosztowną już owszem.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
a, czyli ten silnik miał z RS3 wspólną tylko odlewnię bloku :D

Online blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mazda 3 - OK ale do rocznika 2017 - potem mazda wykastrowała swoje silniki i nie jest już tak fajnie :)
Tak, chodzi o 2013-2016 mniej więcej. 2.0, 120 albo 165KM.  Chciałbym, żeby mnie było stać na tę po 2017. By sobie wtedy kupił 2015 i Kiesela. :P

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Spoiler
Się chyba tobie omsknęło z 4 na 7 na klawiaturze.
700 kuców to nie ma nawet R8 :P

Wycisnąć 700 kunia to można nawet niewielkim kosztem wycisnąć. Ale żeby zrobić na tym sensowny przebieg, to już tak, jak Niedziu pisze ;)

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Ostatnio ujeżdżałem Kię Optimę 1.6 TURBO benzyna. 180 kucy ze skrzynią 7DCT. Nawet przyjemne doświadczenie. Jakość powala, nic nie skrzypi, nie trzeszczy, a już temperatury takie se o. Tylko silnik w górnym zakresie obrotów trochę "wyjący".
Jestem go ciekaw w Proceed'zie. Tylko w wersji 204KM. Najciekawsze auto ostatnich lat dla mnie.
No a nowa Optima (niedostępna w Europie) potrafi już sama jeździć.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 023
  • Loża Szyderców
Troche boje sie tych malych silnikow (1.6 wielgi nie jest)  uturbionych z nieproporcjonlana moca (moje 1.6 ma 110 kucy bez turba), ze cos im sie stanie bolesnego i kosztownego. Niby kto dzisiaj milionowe przebiegi robi, jednak nowego auta nie kupie ze wzgledu na spadek wartosci w momencie wyjazdu z salonu. Wiec jednak chcialbym zeby te 100, czy 150k zrobil nie rozsypujac sie (zanim do tego przebiegu dojade kilkuletnim autem)