Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1763352 razy)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 783
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14075 02 Maj, 2020, 00:02:30 »
No kurwa co ty się dziwisz xDDD
No się dziwię, że tacy obrońcy Forda się znaleźli, jak on nie ma podstawowej cechy jaką powinien mieć samochód - nie jedzie xD

Mój zabytkowy civic z najmniejszym silniczkiem się lepiej zbierał ;d

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14076 02 Maj, 2020, 01:06:54 »
No kurwa co ty się dziwisz xDDD
No się dziwię, że tacy obrońcy Forda się znaleźli, jak on nie ma podstawowej cechy jaką powinien mieć samochód - nie jedzie xD

Mój zabytkowy civic z najmniejszym silniczkiem się lepiej zbierał ;d

Mogę Ci zdziwić, ale niektórzy używają samochodu do dojeżdżania, a nie jeżdżenia. I powiem Ci, że statystycznie to Ford częściej dojeżdża.
Pozdrawiam, właściciel Toyoty.
Jazz, Lounge, Downtempo

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14077 02 Maj, 2020, 01:28:54 »
No kurwa co ty się dziwisz xDDD
No się dziwię, że tacy obrońcy Forda się znaleźli, jak on nie ma podstawowej cechy jaką powinien mieć samochód - nie jedzie xD
Faktycznie XD bratku. Silnika 1,6 się nie kupuje jak chcesz "wrażeń", w dodatku w najsłabszym wariancie. Dwoma swoimi przekraczałem 200, zależy o jakich Fordach mówimy :)

Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14079 02 Maj, 2020, 09:59:53 »
No kurwa co ty się dziwisz xDDD
No się dziwię, że tacy obrońcy Forda się znaleźli, jak on nie ma podstawowej cechy jaką powinien mieć samochód - nie jedzie xD

Mój zabytkowy civic z najmniejszym silniczkiem się lepiej zbierał ;d

Bo twój civic miał wysokoobrotowy silnik i Vtec pewnie. 100 koni to Ci w żadnym samochodzie nie będzie jechać, bo średnia aut dookoła Ciebie to 150. Nie te czasy panie kolego. Ja mam 147 i to nie jedzie w ogóle. Teraz jakbym zmieniał to poniżej 200 nawet nie szukam. No chyba że do miasta jak to @Johnny napisał, dojechać się.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14080 02 Maj, 2020, 14:02:34 »
@nikt  Przyjrzyjmy się spokojnie, co zrobiłeś. Dawno nie widziałem tak bardzo pseudo testu. Bierzesz ludzi od chevy, sprawdzasz czym się różnią konstrukcje i walisz dokładnie tam - np. aluminiowy tył, który jest kilka razy lżejszy i nie koroduje. Kto sypie cegły z wysokości na gołą blachę?? Żeby powybijać tylną szybę?? Przecież po to są maty, a cegły w realnym życiu wstawia się na palecie, żeby choćby cokolwiek z nich można było w ogóle potem użyć... No i nadal: to ma być argument, że Ford nie ma mocy? No to nie ma jak nawet zadziałać :)
"the new silverado is mostly made out of aluminum now. ohh the irony." :D

@Amal_68 - też już nie przesadzajmy z tekstami typu "147 (koni) i to nie jedzie w ogóle". Te konie to masz w czołgu czy ciężarówce, a może potrzebujesz 3G przeciążenia na każdym zakręcie i 3s do setki między między światłami z babciami na pasach?
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14081 02 Maj, 2020, 14:16:23 »
@wuj Bat 147 koni w wolnossącej benzynie to jest strach przy wyprzedzaniu tira nawet. W takiej budzie jak moja 0-100 to jest 10s. Wiem co mówię, przerobiłem trochę tematu :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14082 02 Maj, 2020, 14:19:11 »
Sprzedam wolnossący silnik 2JZ z Toyoty Supry mk4, 230 koni. Ktoś chętny? Pod koniec roku wstawiam 2JZ GTE, bo brakuje mi mocy przy wyprzedzaniu C63 sąsiada ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14083 02 Maj, 2020, 14:59:16 »
Przecież nie będę Wam tłumaczył, że same konie nie mają znaczenia, tylko stosunek mocy do masy i wielkość momentu obrotowego? :) W turbodieslu i lekkiej budzie można żonie (i sobie ;)) stracha napędzić.

Jeszcze a propos tego porównania Silverado vs F150. Ford w tym porównaniu ma większą moc ciągnięcia (np. dodatkowej przyczepy), jest oszczędniejszy w spalaniu, ładowność ma większą o ponad... 50%! W dodatku jest tańszy ;) No to trzeba było coś wymyślić.
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14084 02 Maj, 2020, 15:50:41 »
@Amal_68 @wuj Bat rozsądzę Was: ja mam wirtualne 134(które po dwóch minutach max zamienia się w 99) i podjazdy na autostradach ledwo mi starczają żeby przekroczyć 100km/h. :D

20 lat temu 105KM to było dość żeby na drodze funkcjonować, bo mniej więcej tyle miały (jeszcze wtedy produkowane) najmocniejsze Polonezy. Teraz nie dość że tyle taki Fiat wyciągnął z 0.9l(mniejsza o trwałość tutaj), to jeszcze samochody zrobiły się po drodze znacznie bezpieczniejsze, w związku z tym cięższe.

Ogólnie chuj - nie porównasz. Ale mając te 134 w relatywnie nowym samochodzie nie szaleję na autostradach bo wiem że nie ma czym.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14085 02 Maj, 2020, 16:43:15 »
Przecież nie będę Wam tłumaczył, że same konie nie mają znaczenia, tylko stosunek mocy do masy i wielkość momentu obrotowego? :) W turbodieslu i lekkiej budzie można żonie (i sobie ;)) stracha napędzić.

Jeszcze a propos tego porównania Silverado vs F150. Ford w tym porównaniu ma większą moc ciągnięcia (np. dodatkowej przyczepy), jest oszczędniejszy w spalaniu, ładowność ma większą o ponad... 50%! W dodatku jest tańszy ;) No to trzeba było coś wymyślić.

Jeszcze współczynniki oporu i takie tam. Ale to już grosze. Główną daną dla takiego zjadacza chleba jest moment i kunie. A w elektryku to już całkiem można dusze na ramieniu mieć :)

Sprzedam wolnossący silnik 2JZ z Toyoty Supry mk4, 230 koni. Ktoś chętny? Pod koniec roku wstawiam 2JZ GTE, bo brakuje mi mocy przy wyprzedzaniu C63 sąsiada ;D

Jak ten piec wystawisz gdziekolwiek to strzelam że zejdzie na pniu. Do czego ty to wstawiasz?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14086 02 Maj, 2020, 17:52:02 »
Wolnossaki tak szybko nie schodzą na pniu ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14087 05 Maj, 2020, 16:21:44 »
Cieszy mnie brak Marshalla u mnie w chacie i zakup którego dziś dokonałem :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14088 08 Maj, 2020, 02:17:41 »
Podoba mie się, jak facet jara się swoją robotą :)

Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14089 08 Maj, 2020, 15:43:08 »
Podoba mie się, jak facet jara się swoją robotą :)


Zajebiste to jest!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14090 08 Maj, 2020, 17:59:48 »
Najlepsze, że te wszystkie kudłate małpy kupują potem za to kolejny dom, a gówno wiedzą co zrobili w swoich piosenkach :D
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14091 08 Maj, 2020, 18:43:10 »
Cieszy mnie, że coś we mnie pękło i wyprzedaję magazynowane graty muzyczne, które zwyczajnie robią za dekorację zamiast pomagać tworzyć muzykę.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 783
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14092 08 Maj, 2020, 22:04:27 »
Podoba mie się, jak facet jara się swoją robotą :)


Szanuję bardzo, oglądam często. Nawet kupiłem tę jego książkę, bardziej jako formę wsparcia/zapłaty za jakościowy content, niż do czytania, chociaż jak sobie druknę to będzie na dłuższe posiedzenia czytanka. ^^
Fascynujące jest to jak lujtub tobi takim ludziom pod górkę.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14093 08 Maj, 2020, 23:18:20 »
Domowej roboty kwas chlebowy i cydr :)
Cydr ma może w porywach jakieś 1% profitów, jak nie mniej.
Dlaczego ludzie piją sok jabłkowy kiedy cydr można zrobić raz dwa z zamkniętymi oczami?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14094 09 Maj, 2020, 14:58:06 »
 A dlaczego jedzą chleb zamiast pić wódkę zbożową?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14095 09 Maj, 2020, 15:27:10 »
Nie do każdej pracy można przynieść flaszkę, a kanapkę już tak ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14096 09 Maj, 2020, 17:27:25 »
Ale można przynieść herbatę. A tak się fortunnie składa że Jack Daniels wygląda jak herbata :)

A cieszy mnie że 3d printer goes brrrrrrrr :3
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14097 10 Maj, 2020, 20:27:14 »
W ciągu jednego miesiąca nabiłem ostro baniak wiedzą na temat Photoshopa, a w ostatnie 2 tyg. na temat wszystkiego wokół nowoczesnych rowerów: komponentów, strojów, ustawień, techniki, kadencji, jedzenia itd.

Corona FTW!  ;)
Paczki z głów!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14098 16 Maj, 2020, 02:08:51 »
Obleciałem w necie lokalne (IS) sklepy rowerowe na okoliczność spodenek. Średnia cena kształtowała się na poziomie dajmy na to X. Ale takie rzeczy trzeba sprawdzać w realu: czy pasują i w ogóle. Najdroższy sklep był pierwszy. I pan powiedział, że ma coś z poprzedniego sezonu za 1/2 X. Mówię OK, ale Wasz sklep jest pierwszy, chcę sprawdzić inne.
W innych nie było nic ciekawego, ani tańszego. Kiedy wróciłem i powiedziałem, że biorę, to inna pani w kasie nabiła cenę i powiedziała: 1/4 X
Tym bardziej wziąłem, cieszę się.

Taka historia :)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14099 16 Maj, 2020, 10:32:31 »
W Polsce byś dostał w większości przypadków 2/1 X, bo 'przecież tylko u mnie możesz kupić'. Zazdroszczę Ci cywilizowanego kraju.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.