Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1763325 razy)

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14050 27 Kwi, 2020, 11:53:58 »
Mogę ujawnić, że taki był plan byłego garowego Decapitated. Ogarnął temat w rok i w tej chwili wyprowadził się do stolycy i zaczął działać :)

Co do zmiany branży: nigdy dwa razy nie pracowałem w tej samej :) Nie ma co się bać. Kto wybrzydza, ten nie ru..., wiadomo.
Paczki z głów!

Offline drzevoo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 121
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14051 27 Kwi, 2020, 12:56:27 »
@Johnny to lepiej zacznij już :)
Python teraz bardzo na czasie bo data science, ale imo zanim się nauczysz do poziomu takiego baby juniora jak wcześniej nie miałeś styczności z kodem to tak pół roku ciężkiej pracy (4-6h dziennie) sumiennie. Imo jak masz kolegę co Ci ogarnie robotę w IT to warto. Ostatni moment zanim juniorzy 10k+ ruszą na rynek :D

Bez przesady z tym pół roku ciężkiej pracy po 4-6h dziennie. Python, to jeden z najprzyjemniejszych języków jeśli chodzi o naukę na start ;)
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14052 27 Kwi, 2020, 13:10:27 »
A ja od pół roku nie mogę znaleźć fajnej roboty w Poznaniu. Po chuj mi były te studia.

MacDonalda wam jeszcze nie pobudowali panie magister?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 783
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14053 27 Kwi, 2020, 13:29:34 »
A ja od pół roku nie mogę znaleźć fajnej roboty w Poznaniu. Po chuj mi były te studia.
Jednak wolę oryginał
( Obraz usunięty.)
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14054 27 Kwi, 2020, 13:41:57 »
A ja od pół roku nie mogę znaleźć fajnej roboty w Poznaniu. Po chuj mi były te studia.
Jednak wolę oryginał
( Obraz usunięty.)
Spoiler

Hmmm

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2020, 13:44:09 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14055 27 Kwi, 2020, 15:36:00 »
Mogę ujawnić, że taki był plan byłego garowego Decapitated. Ogarnął temat w rok i w tej chwili wyprowadził się do stolycy i zaczął działać :)

Co do zmiany branży: nigdy dwa razy nie pracowałem w tej samej :) Nie ma co się bać. Kto wybrzydza, ten nie ru..., wiadomo.

Ten nie co? T E N  N I E  C O?! NIE TRZYMAJ NAS DALEJ W NIEPEWNOŚCI!!!!
Chce wiedzieć :(
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14056 27 Kwi, 2020, 19:35:54 »
Python, to jeden z najprzyjemniejszych języków jeśli chodzi o naukę na start ;)
Jeszcze niedawno bym spytał zaczepnie który Python, ale ponoć dwójka tym razem już zdechła na dobre. ;D

Patrzysz nie na tę wersję. Wcześniej najniższy model był life a nie Active.
W zeszłym roku nie było aż takiego skoku, tylko wtedy na inny model się czaiłem.
A, cebuyaris - czasami widuję na drogach bo cena faktycznie atrakcyjna była - jak na mnie ta wersja powstała albo żeby ci, co wzięli Active nie czuli się źle że wybrali najbiedniejszą opcję, albo dla dostawców żarcia, chociaż patrząc na silnik raczej nie dla dostawców tofu. ;)

Fajne autko do miasta, ale absolutnie nic tam nie ma w najtańszej wersji. Czaiłem się również jak mi furę ukradli i chwilowo miałem pieniądz z ubezpieczenia, ale potrzeba kombii wygrała z potrzebą serca.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14057 27 Kwi, 2020, 21:14:10 »
Potwierdzam, Pytong drugi już oficjalnie out, można się zasłaniać klauzulą sumiienia.
Po czym okazuje się, że do zrobienia jakiejś istotnej, bardzo specyficznej rzeczy jest ta jedna, jedyna biblioteka, napisana 10 lat temu w dwójce.

To ta yariska nawet bez hybrydy?
Przerażają mnie rosnące ceny. A już tak bardziej ogólnie, żeby nie kupować biedawersji, to trzeba ze 20% doliczyć na praktyczne dodatki.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14058 27 Kwi, 2020, 21:50:31 »
Potwierdzam, Pytong drugi już oficjalnie out, można się zasłaniać klauzulą sumiienia.
Po czym okazuje się, że do zrobienia jakiejś istotnej, bardzo specyficznej rzeczy jest ta jedna, jedyna biblioteka, napisana 10 lat temu w dwójce.

To ta yariska nawet bez hybrydy?
Przerażają mnie rosnące ceny. A już tak bardziej ogólnie, żeby nie kupować biedawersji, to trzeba ze 20% doliczyć na praktyczne dodatki.

hehe frajerzy tylko libki dodają. heheh *laughing in javascript*
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14059 27 Kwi, 2020, 22:05:57 »
Pip uninstall Amal_68
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14060 27 Kwi, 2020, 23:35:08 »
Pfff... sudo or ddnt happend
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14061 28 Kwi, 2020, 08:41:17 »
Bo wam spalę płytę główną!


Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14062 28 Kwi, 2020, 15:12:43 »
Potwierdzam, Pytong drugi już oficjalnie out, można się zasłaniać klauzulą sumiienia.
Po czym okazuje się, że do zrobienia jakiejś istotnej, bardzo specyficznej rzeczy jest ta jedna, jedyna biblioteka, napisana 10 lat temu w dwójce.

To ta yariska nawet bez hybrydy?
Przerażają mnie rosnące ceny. A już tak bardziej ogólnie, żeby nie kupować biedawersji, to trzeba ze 20% doliczyć na praktyczne dodatki.
Na hybrydy typowo nie ma promocji, a jak są to symboliczne, bo popyt jest dostatecznie duży żeby zmniejszyć CO2/km całej floty stosownie do nowych norm emisji.

Natomiast ten Dual VVTi 1.5 warto obadać moim zdaniem bo jest już na rynku trzy lata i obyło się bez wpadek, a to jedyne GDI o którym wiem, które nie będzie zbierać nagarów, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji nie pozbyli się wtryskiwacza przed zaworem.

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14063 28 Kwi, 2020, 15:43:24 »
Pierwsze auto w życiu - prawko mam niecałe 2 lata - z czego 0.5 roku nie jeździłem bo czekałem na papier w pracy. A teraz Ociec kupił nowe i stare postanowił "zostawić w rodzinie". Nie spodziewałem się, że na stare lata będę zmotoryzowany. 

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14064 28 Kwi, 2020, 21:08:01 »
U mnie w sierpniu auto skończy 25 lat, więc wjadą zniżki na OC z racji posiadania kwitów z PZM :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14065 28 Kwi, 2020, 21:59:16 »
taka fiescinka to było moje pierwsze auto, miała 60 km i za wyjątkiem 1 awarii dwa lata jeżdziło bez problemów

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14066 28 Kwi, 2020, 23:58:08 »
Pierwsze auto w życiu - prawko mam niecałe 2 lata - z czego 0.5 roku nie jeździłem bo czekałem na papier w pracy. A teraz Ociec kupił nowe i stare postanowił "zostawić w rodzinie". Nie spodziewałem się, że na stare lata będę zmotoryzowany. 
Pozdro, papier zrobiłem chyba w 2013. Miesiąc temu kupiłem Golfa czwórkę, bo kolega z pracy postanowił kupić jakąś skodę od znajomego. Też dość nieplanowany zakup, ale teraz ratuje dupę.

Natomiast ten Dual VVTi 1.5 warto obadać moim zdaniem bo jest już na rynku trzy lata i obyło się bez wpadek, a to jedyne GDI o którym wiem, które nie będzie zbierać nagarów, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji nie pozbyli się wtryskiwacza przed zaworem.
jak będę się pozbywał mojego TDI za jakieś 3 lata, to chyba będę celował tylko w jakieś 2.0 MZR LF-VE/SKYACTIV-G
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi, 2020, 00:04:52 wysłana przez excubitor »
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14067 29 Kwi, 2020, 10:29:00 »
Fordy to wbrew januszowym poglądom dobre fury ;)
gratki :)
i always go full retard

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14068 29 Kwi, 2020, 11:13:28 »
Miałem cztery i potwierdzam :) Teraz chcę coś innego tylko dla odmiany, ale jak się trafi okazja to nie powiem nie :)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 783
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14069 29 Kwi, 2020, 23:42:12 »
Fordy to wbrew januszowym poglądom dobre fury ;)
gratki :)
Jeżdziłem Fordem Fokusem, rocznik 2014, prosto z salonu i powiem: janusze mają rację. Niedobór mocy był dramatyczny, ceny napraw jeszcze bardziej. Na szczęście po 2 latach życia został skasowany. ;D


Cieszy mnie w życiu, że mam japończyka co jedzie i się nie psuje :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14070 30 Kwi, 2020, 10:13:12 »
Moje pierwsze auto to była Fiesta z 99' roku, i będąc szczerym wspominam ją zajebiście, i do dzisiaj trochę żałuję, że byłem zmuszony sprzedać :( Ceny napraw to był śmiech na sali, aczkolwiek ruda szmata żarła jak muzułmanin po ramadanie i tutaj niestety co roku coś trzeba było domalować, a to progi, a to nadkole :D Tak czy siak Ford nie taki gówno wort jak go malują z moich doświadczeń przynajmniej :D

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14071 30 Kwi, 2020, 11:02:36 »
Wielkim problemem roczników poniżej gdzieś tak 2007 była ruda. Tak się cieszyłem jak wyszedłem z tego, jak Kerry z "krainy pogłosu" na trzeciej płycie :)

*użył kiedyś takiego fajnego określenia na styl miksowania przełomu lat 80/90
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14072 30 Kwi, 2020, 23:20:55 »
Potwierdzam. Jeżdże mondeo mk3 2005 i drzwi wpierdala jak pojebane. Ale tylko drzwi... @spacelord7 jaki silnik w tym fokusie ?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 783
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14073 01 Maj, 2020, 10:35:01 »
jaki silnik w tym fokusie ?
1.6 Duratec 105KM
strach było jechać x.X nie wiem gdzie on miał te 105 kuców, chyba przy 8000 rpm...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14074 01 Maj, 2020, 20:41:54 »
jaki silnik w tym fokusie ?
1.6 Duratec 105KM
strach było jechać x.X nie wiem gdzie on miał te 105 kuców, chyba przy 8000 rpm...

No kurwa co ty się dziwisz xDDD 100 koni. On by miał 150 to by nie jechał xDDD
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***