Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1759152 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13025 10 Lip, 2017, 09:17:38 »
Bleh Niemek...

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13026 10 Lip, 2017, 10:54:01 »
Niemki w occie dobre som.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13027 10 Lip, 2017, 13:31:07 »
Azjatki nadrabiały.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13028 10 Lip, 2017, 17:33:14 »
3000km autem i ponad 120km z buta zrobione przez ostatnie 10 dni po Islandii, zwieńczone byczeniem się w Blue Lagoon. Polecam! Fantastyczne widoki! (szczególnie w miejscach, gdzie nie ma ludzi, wokół Reykjaviku już wkrada się komercha. W Blue Lagoon też różnie, bo jednak były z dwie ekipy Niemek.)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Chyba będę miał do Ciebie romans, bo się tam wybieram powoli :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13029 10 Lip, 2017, 18:08:09 »
Nie ma sprawy, pytaj śmiało! :)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13030 16 Lip, 2017, 21:53:30 »
Kupiłem Gibsona... znowu.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13031 16 Lip, 2017, 22:11:37 »
Mam ostatnio nadmiar energii, jak dziecko z podstawówki. Podjarany nowym rowerem zrobiłem dziś 50km i jedyne do mnie boli to dupa od twardego siodełka (w starym złombolu miałem kanapę). 20 min po powrocie sio na siłkę i siadło 2h treningu siłowego. Właśnie zjadłem obiad i idę na długi spacer ze znajomymi.

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13032 16 Lip, 2017, 22:44:39 »
Pierwsza próba z nową kapelką. :) Bębniarz - światowa póła. Klawiszowiec - światowa póła. Basista... hm... wyrobi sie. :D

A z takich mniej ekscytujących wieści to będę koncertował na brudstoku tegorocznym. Do zoba! ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13033 16 Lip, 2017, 23:31:38 »
@bjorn, pochwal sie co tam grasz?

@Amal_68 jak czlowiek dorasta, to i madrzeje :P

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13034 17 Lip, 2017, 13:40:57 »
@bjorn, pochwal sie co tam grasz?

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13035 17 Lip, 2017, 14:03:02 »
Jak dla mnie, wystarczy, że napiszesz na czym ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13036 17 Lip, 2017, 22:35:22 »
Na wzmacniaczu DV Mark. ;)

A muza to takie tam pitu pitu.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13037 22 Lip, 2017, 12:54:50 »
Fajny miałem wczoraj dzień :D :D
Przed koncertem Depeche Mode zbicie piony i pogadanie z członkami zespołu.
Na koncercie taka miejscówka:
Spoiler
I po koncercie (bardzo) kameralne after party w Bristolu ;)

I sam koncert petarda!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13039 26 Lip, 2017, 18:04:22 »
Informatycy?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13040 26 Lip, 2017, 18:33:45 »
Tam między tekstem jest filmik, na którym jakichś dwóch narodowców darło japę na pół ulicy, a ten podszedł, na spokojnie z nimi pogadał - ogarnął sytuację tak, że jeszcze na koniec go przytulili :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13041 26 Lip, 2017, 19:13:25 »
Tam między tekstem jest filmik, na którym jakichś dwóch narodowców darło japę na pół ulicy, a ten podszedł, na spokojnie z nimi pogadał - ogarnął sytuację tak, że jeszcze na koniec go przytulili :D

Nie ma w darmowym dostępie...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13042 26 Lip, 2017, 23:01:15 »
Tam między tekstem jest filmik, na którym jakichś dwóch narodowców darło japę na pół ulicy, a ten podszedł, na spokojnie z nimi pogadał - ogarnął sytuację tak, że jeszcze na koniec go przytulili :D

Nie ma w darmowym dostępie...

A, ja mam za darmo jako student pełną licencję :>

https://www.youtube.com/watch?v=CleET1zAdro&feature=youtu.be

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13043 26 Lip, 2017, 23:13:34 »
Streszczenie.
frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodziejefrajerzy złodziejefrajerzyzł odziejefrajerzyzłod ziejefrajerzyzłodzi ejefrajerzyzłodziej efrajerzyzłodziejef rajerzyzłodziejefra jerzyzłodziejefraje rzyzłodziejefrajerz yzłodziejefrajerzyz łodziejefrajerzyzło dziejefrajerzyzłodz iejefrajerzyzłodzie jefrajerzyzłodzieje frajerzyzłodziejefr ajerzyzłodziejefraj erzyzłodziejefrajer zyzłodzieje
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13044 28 Lip, 2017, 13:38:10 »
@Dmaligator

tl;dr...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13045 28 Lip, 2017, 13:48:40 »
Urlop nareszcie! Ruszamy dzis wieczorem  :headbang:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13046 02 Sie, 2017, 19:05:10 »
Pierwszy raz od marca pograłem na gitarze.
Przez 14 lat grania nigdy nie miałem przerwy dłuższej niż parę dni, raz tylko urlop 2 tygodnie.
Innymi słowy w końcu kupiłem gitarę po wystawieniu poprzedniej na giełdę.

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13047 02 Sie, 2017, 20:19:06 »
Zupełnie przez przypadek kupiłem wzmacniacz. Kolejna rzecz na liście młodzieńczych marzeń: checked.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13048 02 Sie, 2017, 23:30:46 »
Zupełnie przez przypadek kupiłem wzmacniacz. Kolejna rzecz na liście młodzieńczych marzeń: checked.

Jaki?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13049 03 Sie, 2017, 00:08:42 »
 Antenowy? ;)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!