Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716889 razy)

Offline Gutek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12675 31 Gru, 2016, 22:11:30 »
@Musza u mnie dzisiaj również Ardbeg rozlany. Generalnie wszystkie trunki z Islay są torfowe i nie każdemu podchodzą. A Ardbeg jest jedyny w swoim rodzaju. Z dobrych Singlów polecam jeszcze Talisker Skye. Tak jeszcze między nami to Grants i JW, trudno nawet nazwać dobra whisky ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12676 31 Gru, 2016, 22:32:03 »
Cieszy mnie ta buteleczka. Raz, że to całkiem co innego niż wszystkie łychy jakie do tej pory zaznałem... w zasadzie odmieniło moje spojrzenie na ten trunek i na pewno już nie sięgnę po Grantsa/JW czy inne takie popularne łiskasy. Drugie, że po pierwszym łyku mówię swojej, że daje torfem, dymem i smołą, że dziwaczne - paczam później w google a tam: "Uchodząca za najbardziej torfową spośród wszystkich szkockich whisky, Ardbeg jest pełna aromatów ogniskowego dymu, paleniska, smoły oraz gorącego asfaltu." Jestę conneseiur :D

Polecam z pełną odpowiedzialnością fanom niecodziennych smaków.

( Obraz usunięty.)

Jeśli lubisz dobre single z małych destylarni, ale o bardziej owocowym zabarwieniu to z czystym sumieniem polecam to:

( Obraz usunięty.)

Niekoniecznie rocznik '99 (takie mi się zdjęcie znalazło ;) ) - baaardzo smaczna piętnastka, leżakowana w beczkach po sherry. Swoje kosztuje, bo z 400-500 pln trzeba wydać, ale jeśli lubisz dobre single, to wierzę, że cena nie jest dla Ciebie wyznacznikiem :)

Dzisiaj się dowiedziałem, że lubię, więc dopóki ta butelka nie będzie pusta, nie będę rozwijać zaplecza. Chociaż przydałaby mi się piętnastka do djentów ;)

Łiski jest chujowe ;)

::)

@Musza u mnie dzisiaj również Ardbeg rozlany. Generalnie wszystkie trunki z Islay są torfowe i nie każdemu podchodzą. A Ardbeg jest jedyny w swoim rodzaju. Z dobrych Singlów polecam jeszcze Talisker Skye. Tak jeszcze między nami to Grants i JW, trudno nawet nazwać dobra whisky ;)

piona!

Cieszy mnie ta buteleczka. Raz, że to całkiem co innego niż wszystkie łychy jakie do tej pory zaznałem... w zasadzie odmieniło moje spojrzenie na ten trunek i na pewno już nie sięgnę po Grantsa/JW czy inne takie popularne łiskasy. Drugie, że po pierwszym łyku mówię swojej, że daje torfem, dymem i smołą, że dziwaczne - paczam później w google a tam: "Uchodząca za najbardziej torfową spośród wszystkich szkockich whisky, Ardbeg jest pełna aromatów ogniskowego dymu, paleniska, smoły oraz gorącego asfaltu." Jestę conneseiur :D

Polecam z pełną odpowiedzialnością fanom niecodziennych smaków.

( Obraz usunięty.)

Nie mogłeś wczoraj... Teraz już nie ma gdzie kupić żeby na sylwka spróbować :(

no, mogłem, ale wczoraj jeszcze nie spróbowałem, także hmmm, może kup sobie pojutrze? :P
facebook.com/Musza.MorningWood

Online Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12677 31 Gru, 2016, 22:35:40 »
Po prostu zauważyłem, że w niektórych kręgach powiedzieć: "nie lubię whisky" prowokuje teksty jak co do trawki pokroju: "bo dobrego nie paliłeś".
Ja wolę wino lub ciemne piwo, najlepiej portera :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12678 31 Gru, 2016, 23:37:27 »
Po prostu zauważyłem, że w niektórych kręgach powiedzieć: "nie lubię whisky" prowokuje teksty jak co do trawki pokroju: "bo dobrego nie paliłeś".
Ja wolę wino lub ciemne piwo, najlepiej portera :)

Aha, ja jak mam wybierać to wybieram wszystko ;)

facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Gutek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12679 31 Gru, 2016, 23:47:32 »
Cieszy mnie ta buteleczka. Raz, że to całkiem co innego niż wszystkie łychy jakie do tej pory zaznałem... w zasadzie odmieniło moje spojrzenie na ten trunek i na pewno już nie sięgnę po Grantsa/JW czy inne takie popularne łiskasy. Drugie, że po pierwszym łyku mówię swojej, że daje torfem, dymem i smołą, że dziwaczne - paczam później w google a tam: "Uchodząca za najbardziej torfową spośród wszystkich szkockich whisky, Ardbeg jest pełna aromatów ogniskowego dymu, paleniska, smoły oraz gorącego asfaltu." Jestę conneseiur :D

Polecam z pełną odpowiedzialnością fanom niecodziennych smaków.

( Obraz usunięty.)

Jeśli lubisz dobre single z małych destylarni, ale o bardziej owocowym zabarwieniu to z czystym sumieniem polecam to:

( Obraz usunięty.)

Niekoniecznie rocznik '99 (takie mi się zdjęcie znalazło ;) ) - baaardzo smaczna piętnastka, leżakowana w beczkach po sherry. Swoje kosztuje, bo z 400-500 pln trzeba wydać, ale jeśli lubisz dobre single, to wierzę, że cena nie jest dla Ciebie wyznacznikiem :)

@g-zs Whisky leżakowane w bekach po sherry jest specyficzne i nie każdemu podejdzie owocowy posmak. A jeśli @musza posmakował w torfowym to raczej polecałbym butelki w tym kierunku.

Online Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12680 31 Gru, 2016, 23:51:50 »
Po prostu zauważyłem, że w niektórych kręgach powiedzieć: "nie lubię whisky" prowokuje teksty jak co do trawki pokroju: "bo dobrego nie paliłeś".
Ja wolę wino lub ciemne piwo, najlepiej portera :)

Aha, ja jak mam wybierać to wybieram wszystko ;)
Stara prawda: "zmieszane działa najlepiej" ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12681 01 Sty, 2017, 01:08:26 »
Co znaczy "najlepiej"?? ;)...
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12682 01 Sty, 2017, 01:11:29 »
Z torfowych to Highland Park dla mnie numer 1 ale tylko 18 letnia. Lagavulin, Laphroaig ten jest chyba najbardziej dymem walacy. Później to Talisker i Bowmore i tym podobne. Wszystkie dymne moje ulubione nawet Chivas 18 dymem daje mimo że blended 21 już nie.
Lubię jak są ludzie co gustujo nie tylko w Jack Daniels.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12683 01 Sty, 2017, 01:47:20 »
Cieszy mnie ta buteleczka. Raz, że to całkiem co innego niż wszystkie łychy jakie do tej pory zaznałem... w zasadzie odmieniło moje spojrzenie na ten trunek i na pewno już nie sięgnę po Grantsa/JW czy inne takie popularne łiskasy. Drugie, że po pierwszym łyku mówię swojej, że daje torfem, dymem i smołą, że dziwaczne - paczam później w google a tam: "Uchodząca za najbardziej torfową spośród wszystkich szkockich whisky, Ardbeg jest pełna aromatów ogniskowego dymu, paleniska, smoły oraz gorącego asfaltu." Jestę conneseiur :D

Polecam z pełną odpowiedzialnością fanom niecodziennych smaków.

( Obraz usunięty.)

Jeśli lubisz dobre single z małych destylarni, ale o bardziej owocowym zabarwieniu to z czystym sumieniem polecam to:

( Obraz usunięty.)

Niekoniecznie rocznik '99 (takie mi się zdjęcie znalazło ;) ) - baaardzo smaczna piętnastka, leżakowana w beczkach po sherry. Swoje kosztuje, bo z 400-500 pln trzeba wydać, ale jeśli lubisz dobre single, to wierzę, że cena nie jest dla Ciebie wyznacznikiem :)

@g-zs Whisky leżakowane w bekach po sherry jest specyficzne i nie każdemu podejdzie owocowy posmak. A jeśli @musza posmakował w torfowym to raczej polecałbym butelki w tym kierunku.

Jasne, dlatego pisałem, ze jesli lubi zabarwienie owocowe. Ja np takie najbardziej cenie w whisky.
Ale ja pije whisky z woda gazowana, co ja tam wiem :)

Z rzeczy wkurzających - nie ma roku, żebym na jakas okazje nie dostał czerwonego walkera, Jacka czy ballentinesa -_-
« Ostatnia zmiana: 01 Sty, 2017, 01:53:30 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12684 01 Sty, 2017, 02:01:42 »
Za to z w miarę budżetowych polecam Bushmillsa czarnego. Jedna z najstarszych destylarni na świecie, jest też lekko delikatniejsza w smaku, jak to irlandzka whiskey. Z whisky Glenfiddishe jakoś tak póki co najbardziej mi siedzą, zwłaszcza 15stkę dobrze wspominam. A z blendów, niektóre Walkery też są niczego sobie, chociaż wiadomo, że nie czerwony ;)

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12685 01 Sty, 2017, 03:17:59 »
Monkey shoulder. Najlepsza łyszka jaką piłem do tej pory. Bushmills też robi dobre, właśnie bez posmak torfu. Ale tak poza tym to ja najbardziej lubię mocny bimber albo zmrożoną wódkę. Bo mam polski organizm i co polskie to najlepiej przyswajam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12686 01 Sty, 2017, 11:34:48 »
Fajowy Sylwester. No i wymieniłem na nowym mieszkaniu całe oświetlenie na led. Kieszeń raz zabolała, ale łączna oszczędność to prawie 1500W! Niech żyją np. halogenki 0,75W! :)
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12687 01 Sty, 2017, 11:44:40 »
Trzeba było zrobić jak nasz rezolutny sąsiad - wykręcić nowe ledówki z korytarza, a powkręcać swoje żarówki ;)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12688 01 Sty, 2017, 11:48:27 »
Łiski jest chujowe ;)


W małych ilościach na pewno
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12689 01 Sty, 2017, 13:08:38 »
Kupiłem sobie misę tybetanską. Fajna.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12690 01 Sty, 2017, 15:35:08 »
Absynt. Nigdy tak popierdolonych snów nie miałem :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12691 01 Sty, 2017, 17:01:42 »
Absynt. Nigdy tak popierdolonych snów nie miałem :D

Poczekaj aż będziesz miał 13 lat, tu się dopiero dzieje!
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12692 02 Sty, 2017, 14:10:16 »
Mówcie co chcecie, ale te żony to czasem mają genialne pomysły:



:D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12693 02 Sty, 2017, 14:38:30 »
Fajowo!
A moja mie dziś anulowała mandat! ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12694 02 Sty, 2017, 16:12:46 »
Fajowo!
A moja mie dziś anulowała mandat! ;)

A może mi anulować 3? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12695 02 Sty, 2017, 16:43:46 »
Mówcie co chcecie, ale te żony to czasem mają genialne pomysły:

( Obraz usunięty.)

:D

A to z tyłu, to nie przypadkiem Eurobiznes? :)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12696 02 Sty, 2017, 17:26:33 »
No pewnie! To drugi prezent, znaczy się tło nieprzypadkowe :)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12697 02 Sty, 2017, 18:26:59 »
Mówcie co chcecie, ale te żony to czasem mają genialne pomysły:

( Obraz usunięty.)

:D

Jakbyś się rozwodził to wiedz że tu będę

Mogę dojeżdżać
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12698 03 Sty, 2017, 08:25:28 »
Fajowo!
A moja mie dziś anulowała mandat! ;)

A może mi anulować 3? :D
Do Ciebie jurysdykcja już nie sięga!
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12699 03 Sty, 2017, 11:27:03 »
Fajowo!
A moja mie dziś anulowała mandat! ;)

A może mi anulować 3? :D
Do Ciebie jurysdykcja już nie sięga!

Smuteczek, to muszę zapłacić :D
B ( o ) ( o ) B S