Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716955 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10175 03 Maj, 2015, 13:34:28 »
To jakiś deathcore/djent chyba. No zobaczymy :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10176 03 Maj, 2015, 16:08:18 »
W zasadzie to mnie to jednocześnie zszokowało - o 2 w nocy zjadłem kebab w centrum i mnie dupa nie boli

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10177 03 Maj, 2015, 20:45:01 »
W zasadzie to mnie to jednocześnie zszokowało - o 2 w nocy zjadłem kebab w centrum i mnie dupa nie boli

Spoiler



;)

Mnie cieszy bardzo dobra majówka... Polegała m.in. na tym, że spędziłem łącznie 13h w... kościele :). Pierwszy raz w życiu jako tłumacz i wyszło bardzo dobrze, były brawa :). Była to konferencja z gościem z Hameryki (a aktualnie z Ukrainy) i jestem niesamowicie duchowo zbudowany.
Dziś zaś wycieczka pociągowo-rowerowa, Szymonek (lat 6) pierwszy raz tyle samodzielnie jechał, jeszcze z ciężką sakwą i dał pięknie radę!



 
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10178 06 Maj, 2015, 01:38:29 »
Mnie cieszy bardzo dobra majówka... Polegała m.in. na tym, że spędziłem łącznie 13h w... kościele :). Pierwszy raz w życiu jako tłumacz i wyszło bardzo dobrze, były brawa :).
Piona. :) Też swojego czasu robiłem jako tłumacz w okołoreligijnym wydarzeniu.

Cieszy mnie, że godzinę temu skończyłem rozmowę kwalifikacyjną z jedną firmą, na pracy w której bardzo mi zależało. Ogólnie poszło dobrze i mają się kontaktować jak projekt ruszy. :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10179 06 Maj, 2015, 09:37:41 »
No to piona i powo! ;)
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10180 07 Maj, 2015, 07:47:55 »
Lekko zaczynam panikować bo dzień sądny nadszedł ale tak czy siak- Ci którzy mnie znają zapewne wiedzą Ci którzy nie znają zaraz się dowiedzą ;) Dzisiaj najważniejsza chyba dla mnie matura czyli biologia, więc jakby ktoś mógł to wesprzeć mentalnie, ścisnąć te kciuki koło 14 na jakąś minutkę jak nie zapomni i do boju kowboju :)

Rok przygotowań i dzisiaj zobaczymy co z tego wyszło, potem idę pić bo już lekko siadam energetycznie po tym maratonie ( tak wiem, matura to pikuś itd. itp. ale jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a mój punkt wygląda tak że jestem już lekko zjebany więc ten tydzień odpoczynku przed kolejną dobrze mi zrobi :) )

Trzymajcie kciuki o 14 zamierzam to rozjebać na łopatki :headbang:

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10181 07 Maj, 2015, 08:00:02 »
Powodzenia, czymam kciuki! Matura nie taka straszna!


Ja to się cieszę, że się w końcu zabrałem za siebie i po pięciu latach przerwy od trenowania zapisałem się na siłownię. Może przestanę wyglądać jak ziemniok
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2015, 08:02:02 wysłana przez W.L »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10182 07 Maj, 2015, 08:03:50 »
Lekko zaczynam panikować bo dzień sądny nadszedł ale tak czy siak- Ci którzy mnie znają zapewne wiedzą Ci którzy nie znają zaraz się dowiedzą ;) Dzisiaj najważniejsza chyba dla mnie matura czyli biologia, więc jakby ktoś mógł to wesprzeć mentalnie, ścisnąć te kciuki koło 14 na jakąś minutkę jak nie zapomni i do boju kowboju :)

Rok przygotowań i dzisiaj zobaczymy co z tego wyszło, potem idę pić bo już lekko siadam energetycznie po tym maratonie ( tak wiem, matura to pikuś itd. itp. ale jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a mój punkt wygląda tak że jestem już lekko zjebany więc ten tydzień odpoczynku przed kolejną dobrze mi zrobi :) )

Trzymajcie kciuki o 14 zamierzam to rozjebać na łopatki :headbang:

Na studiach masz coś takiego co pół roku. Nazywa się to sesją :P

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10183 07 Maj, 2015, 08:05:01 »
@lwronk dlatego właśnie dopisałem ten kawałek odnośnie punktu siedzenia ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10184 07 Maj, 2015, 08:08:32 »
Ja tam trzymam kciuki za Ciebie man; najpierw to popapraństwo musisz zdać żeby bawić się w sesję :*
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10185 07 Maj, 2015, 08:39:23 »
A co ? w tym roku pytania nie wyciekły ? nieprawdopodobne  :o  ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10186 07 Maj, 2015, 09:38:32 »
@Aremenius ty się na jakiegoś medyka wybierasz?
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10187 07 Maj, 2015, 12:55:32 »
Lekko zaczynam panikować bo dzień sądny nadszedł ale tak czy siak- Ci którzy mnie znają zapewne wiedzą Ci którzy nie znają zaraz się dowiedzą ;) Dzisiaj najważniejsza chyba dla mnie matura czyli biologia, więc jakby ktoś mógł to wesprzeć mentalnie, ścisnąć te kciuki koło 14 na jakąś minutkę jak nie zapomni i do boju kowboju :)

Rok przygotowań i dzisiaj zobaczymy co z tego wyszło, potem idę pić bo już lekko siadam energetycznie po tym maratonie ( tak wiem, matura to pikuś itd. itp. ale jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a mój punkt wygląda tak że jestem już lekko zjebany więc ten tydzień odpoczynku przed kolejną dobrze mi zrobi :) )

Trzymajcie kciuki o 14 zamierzam to rozjebać na łopatki :headbang:


I tak z matmy nie zdasz

Cieszy mnie że być może od czerwca będę miał normalne zatrudnienie. Z czegoś będzie trzeba GASy realizować...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10188 07 Maj, 2015, 13:15:20 »
Cytuj
Na studiach masz coś takiego co pół roku. Nazywa się to sesją :P

Przeżyłem wszystkie sesje na pierwszym stopniu, w pierwszym czy drugim podejściu, ale matura to była z tego wszystkiego najgorsza i najbardziej stresująca. Poziom stresu na polskim ustnym był 1000 razy większy niż na egzaminie inżynierskim. Poza tym jak słabo napiszesz maturę, a twoje wymarzone studia mają wysoki próg to jesteś w dupie. Na studiach jak nie zdasz sesji, to masz sesje poprawkową, a w praktyce często są i 3 terminy. Materiał ten sam to trzeba naprawdę nie mieć ochoty żeby tego nie przepchnąć. Nawet jest poprawka egzaminu inżynierskiego w terminie ~miesiąca od pierwszego podejścia. Także straszenie ucznia szkół średnich, że sesja jak matura, a same studiowanie jest dużo trudniejsze niż nauka w ogólniaku jest moim zdaniem nie trafione. Studiowanie jest dużo przyjemniejsze chociażby dlatego, że uczysz się z grubsza tego, co cie interesuje, poza tym nikt nie każe ci robić jakiś prac domowych, czy innych dupereli (z wyjątkiem jakiś sprawozdań na laboratoria). Chcesz się uczyć to się uczysz, jak jesteś systematyczny to w ogóle sielanka. Jak nie to po co w ogóle studiować, zapotrzebowanie na klasę średnio jest zajebiście duże, a i ścieżki kariery są możliwe bez problemu.

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10189 07 Maj, 2015, 13:40:58 »
Co studiowales Amok?

Offline Amok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10190 07 Maj, 2015, 13:51:19 »
Elektrotechnikę, polecam praca sama do mnie zadzwoniła jeszcze przed obroną. Roboty w energetyce zawodowej (część elektryczna bądź AKPiA) jest wpip na stanowiskach przeróżnych z dużymi możliwościami rozwoju. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że jest to zawód związany z delegacjami oraz nie do końca normowanym czasem pracy.

Offline ad88

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10191 07 Maj, 2015, 13:53:33 »
Jak to dobrze, że ja się nie załapałam na maturę z matmy.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10192 07 Maj, 2015, 14:34:16 »
Amok, też na Elektrotechnikę próbowałem ale... punkcik jeden jedyny wszystko zepsuł, zabrakło :(
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10193 07 Maj, 2015, 16:45:58 »
Elektrotechnikę, polecam praca sama do mnie zadzwoniła jeszcze przed obroną. Roboty w energetyce zawodowej (część elektryczna bądź AKPiA) jest wpip na stanowiskach przeróżnych z dużymi możliwościami rozwoju. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że jest to zawód związany z delegacjami oraz nie do końca normowanym czasem pracy.

Cos tak czulem wlasnie. Pozdrawiam kolege po fachu, tez jestem na elektrotechnice, ino po angielsku. Bardzo przyjemne studia z ciekawymi perspektywami.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10194 07 Maj, 2015, 18:33:02 »
Ale tak fajny fajny czy "fajny, jak na techniczny"? Bo właśnie myślę nad zmianą, ale miałem zamiar spróbować na MISMAP... Niby mój dotychczasowy kierunek jest super, ale UMK to straszny syf

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10195 07 Maj, 2015, 18:56:12 »
oessu ilu to elektryków (czytaj najgorzej opłacanych inżynierów w budownictwie) :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10196 07 Maj, 2015, 21:19:59 »
@nikt, ja tam słyszałem, ze budowlańcy są najmniej opłacani ;)

Swoją drogą, cieszy mnie awans na statyka :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10197 07 Maj, 2015, 21:27:49 »
oessu ilu to elektryków (czytaj najgorzej opłacanych inżynierów w budownictwie) :)

Ja nadal planuję budować transformersy, także tego ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10198 07 Maj, 2015, 22:38:48 »
Ale tak fajny fajny czy "fajny, jak na techniczny"? Bo właśnie myślę nad zmianą, ale miałem zamiar spróbować na MISMAP... Niby mój dotychczasowy kierunek jest super, ale UMK to straszny syf

Wczesniej studiowalem fizyke techniczna jeden semestr i jeden miesiac... stosunki miedzynarodowe. Byly to studia jak studia, nic nadzwyczajnego. Na stosunkach mozna bylo sie opieprzac caly czas, na fizyce nie mialo sie zycia. Ale tutaj,  pomimo ze mam tylko obwody z takich kierunkowych przedmiotow, to chce mi sie tego uczyc i to jest moja dzialka. Dzieki tym studiom ogarnę podstawy elektroniki, ktore przydadza mi sie przy efektach, ale tez bede mogl sie przyuczyc mniej wiecej do jakiegos zawodu zwiazanego z automatyka czy wytwarzaniem, czy przesylem pradu.

Tl;dr: fajny fajny

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10199 08 Maj, 2015, 06:32:11 »
W temacie pracy - cieszy mnie przedwczorajsza ;) rozmowa w/s całkiem fajnej, rozwojowej i fogle nieźle zapowiadającej się opcji przyszłego zatrudnienia ;) Co z tego wyjdzie dowiem się dopiero za ok. 2 tygodnie, ale pierwszy raz od dłuższego czasu pojawiło się sensowne światełko w tunelu :tak:

Poza tym cieszy mnie, że w 48h (od pierwszego kontaktu do dostarczenia paczki) zrobiłem deal na Washburna. Już nawet pozytyw na allegro mam :D ME GUSTA :D

Aha, i że za pierwszym razem nakleiłem sobie na ekranik telefonu szkło hartowane. Poradniki by @domas i @fireboy (podziękowania :-* ) + trochę własnego "nołhał" = 100% równości, 0% paprochów, 100% zadowolenia :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.