Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1748587 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10125 25 Kwi, 2015, 08:15:17 »
Bo to się odmienia od "braść"
Bardziej ze kraść :P
To jest super firma. Gitarę wystruga, stronę wyłączy. Cud i miód, kocham was!

Spoiler

Normalnie rozdam pod warunkiem który to któryś z Was sam zaproponował . Nadzianie się nań ( gitarę ) niczym na pal i publiczne opublikowanie.
Tak pierdolicie to któryś dotrzymałby w końcu słowa. A ze dupa bedzie bolała ? Trudno cos za coś, a to i tak taniej niż nerka i wątroba :P

Teraz to serio mówisz (piszesz)?

Mniej więcej tak samo jak Ty

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10126 25 Kwi, 2015, 11:43:03 »
Mniej więcej tak samo jak Ty

a, oukej :P
bo jestem pewien, że w internecie znalazłby się ktoś na taki czelendż :D może nie na tym forum, ale na innym na bank :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10127 25 Kwi, 2015, 12:13:59 »
Nie wię o jakich forach myślisz ale wierzę na słowo. Ja jednak konsekwentnie wszelakie atrakcję proponuję jedynie członkom, jak kolwiek by to brzmiało, tego forum  ;)

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10128 25 Kwi, 2015, 18:47:51 »
Właśnie ja patrząc na bywalców tego forum zastanawiam się dlaczego jeszcze nie masz skrzynki zasypanej...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10129 25 Kwi, 2015, 18:56:06 »
Właśnie ja patrząc na bywalców tego forum zastanawiam się dlaczego jeszcze nie masz skrzynki zasypanej...

Tego nie wiesz ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10130 25 Kwi, 2015, 18:58:45 »
"Siemano. Mam kapele i mamy 72 lajki na FB. Dostaniemy endorsement? W końcu jestem z sevena nie? Dobra, to chce Raptora - headless 8 strun w multiskali 27,49' - 25,64', korpus black limba, top z białego hebanu i binding z wenge. Na podstrunnice chcę spalted klon. Progi ze złota. Pikapy Juggernauty, bo Bulb. Fajnie by było jakby na tym klonie jeszcze była wygrawerowana moja ksywa. Zmieścimy się w 2500zl?"

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10131 25 Kwi, 2015, 19:00:34 »
"No i chcemy ją za 2, GÓRA! 3 tygodnie bo mamy trasę po Szczebrzeszynie i okolicach i nie możemy zawieść fanów"
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10132 25 Kwi, 2015, 19:04:26 »
"Chociaż za miesiąc też może być. Wtedy gramy na Dniach Działkowca w Wągrowcu. ;) "
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10133 26 Kwi, 2015, 09:25:40 »
"Siemano. Mam kapele i mamy 72 lajki na FB. Dostaniemy endorsement? W końcu jestem z sevena nie? Dobra, to chce Raptora - headless 8 strun w multiskali 27,49' - 25,64', korpus black limba, top z białego hebanu i binding z wenge. Na podstrunnice chcę spalted klon. Progi ze złota. Pikapy Juggernauty, bo Bulb. Fajnie by było jakby na tym klonie jeszcze była wygrawerowana moja ksywa. Zmieścimy się w 2500kg zl?"

teraz tak

ze tez chce sie Wam tak pierdolić ;)

Orange

  • Gość

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10135 26 Kwi, 2015, 15:36:45 »
"Siemano. Mam kapele i mamy 72 lajki na FB. Dostaniemy endorsement? W końcu jestem z sevena nie? Dobra, to chce Raptora - headless 8 strun w multiskali 27,49' - 25,64', korpus black limba, top z białego hebanu i binding z wenge. Na podstrunnice chcę spalted klon. Progi ze złota. Pikapy Juggernauty, bo Bulb. Fajnie by było jakby na tym klonie jeszcze była wygrawerowana moja ksywa. Zmieścimy się w 2500kg zl?"

teraz tak

ze tez chce sie Wam tak pierdolić ;)

Są młodzieńczymi lekkoduchami bez zmartwień, rozumiesz

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10136 26 Kwi, 2015, 16:59:05 »
Barytonowe tele od Chapmana .
https://www.facebook.com/officialrobchapman/posts/741738682532194


No, mega jest ten barytong. Bżdziągałbym ever

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10137 26 Kwi, 2015, 20:54:54 »
"Siemano. Mam kapele i mamy 72 lajki na FB. Dostaniemy endorsement? W końcu jestem z sevena nie? Dobra, to chce Raptora - headless 8 strun w multiskali 27,49' - 25,64', korpus black limba, top z białego hebanu i binding z wenge. Na podstrunnice chcę spalted klon. Progi ze złota. Pikapy Juggernauty, bo Bulb. Fajnie by było jakby na tym klonie jeszcze była wygrawerowana moja ksywa. Zmieścimy się w 2500kg zl?"

teraz tak

ze tez chce sie Wam tak pierdolić ;)

Są młodzieńczymi lekkoduchami bez zmartwień, rozumiesz

No i uczyć na kolokwium się muszę, to wszystko wyjaśnia :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Gonash

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10138 27 Kwi, 2015, 07:20:42 »
Juz na miejscu, jest nadal cieplo, a niby zima idzie ;). Teraz trza znalezc robote! Pozdro z down under :)!
ps. Nie ma tanich polaczen, ale jesli ma sie mocne postanowienie i wole, by oszczedzac... to sie da  :).
Jezus żyje!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10139 27 Kwi, 2015, 07:25:30 »
Podejrzewam, że oszczędzanie przychodzi tam znacznie łatwiej. ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10140 27 Kwi, 2015, 08:36:35 »
Juz na miejscu, jest nadal cieplo, a niby zima idzie ;). Teraz trza znalezc robote! Pozdro z down under :)!
ps. Nie ma tanich polaczen, ale jesli ma sie mocne postanowienie i wole, by oszczedzac... to sie da  :).

No to teraz proszę relację czy woda spływając kreci sie w drugą stronę ;)

Posty połączone: 27 Kwi, 2015, 08:38:02
Podejrzewam, że oszczędzanie przychodzi tam znacznie łatwiej. ;)

Podejrzewam ze przez kilka dni nie wiele mu sie udało oszczedzić i ze póki co to raczej wydaje niż odkłada..... chyba ze na powrót :P

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10141 27 Kwi, 2015, 10:41:05 »
Juz na miejscu, jest nadal cieplo, a niby zima idzie ;). Teraz trza znalezc robote! Pozdro z down under :)!
ps. Nie ma tanich polaczen, ale jesli ma sie mocne postanowienie i wole, by oszczedzac... to sie da  :).

Trzymaj sie tam mocno :)

A jako student tam jestes, czy szpecjalista?

Posty połączone: 27 Kwi, 2015, 12:32:55
A mnie cieszy jajecznica z 16 jaj! Fok yea!!

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2015, 12:32:55 wysłana przez Mat »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10142 27 Kwi, 2015, 12:33:25 »
Podejrzewam ze przez kilka dni nie wiele mu sie udało oszczedzić i ze póki co to raczej wydaje niż odkłada..... chyba ze na powrót :P

Na początku pewnie tak, ale bardziej rozwiniętym kraju niż Polska, łatwiej oszczędzić z nawet jakiejś "zwykłej" pracy. Koleżanka mojego kumpla pięła się po szczeblach w korpo, a ostatecznie wylądowała w Australii na plaży w sklepie ze sprzętem dla surferów i jest zadowolona. :) (pytanie, jak będzie jej na tym stanowisku za 15 lat ;) ). Poznałem też parkę z Australii (Australijczyk i Polska mieszkając od wielu lat w AU), która postanowiła zrobić sobie dłuższe wakacje. Znacznie dłuższe. 3-letnie... I sobie jeżdżą po różnych dziwnych miejscach na świecie. :)

Teraz będzie mniej spektakularnie, ale nie mogę się doczekać weekendu i wyjazdu w góry. :) Będzie można połazić i pooddychać powietrzem fajniejszym, niż to lecące z klimatyzacji w biurze. ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10143 27 Kwi, 2015, 13:18:59 »
2 dniowy tour po krk z szittonem przygód :)
i always go full retard

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10144 27 Kwi, 2015, 17:25:48 »
Cieszy mnie dzisiejsze wystąpienie Grzegorza Brauna :)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10145 27 Kwi, 2015, 18:17:32 »
Cieszy mnie dzisiejsze wystąpienie Grzegorza Brauna :)
To ten reżyser oszołom od "Eugeniki" i walki z wiatrakami o ujawnianie przeszłości w SB tych, którzy jeszcze nie zdążyli oczyścić teczek? Który płacze, że Unia to Eurokołchoz, a odnosi przegrane sprawy sądowe do Europejskiego Trybunału Konstytucyjnego?

Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10146 27 Kwi, 2015, 19:19:15 »
tak, to ten oszołom, katol, faszysta itp. itd. nie wiem jak wy ich tam jeszcze określacie.

Gównoburza nie powstanie, bo nie podejmę tej chamskiej zaczepki :)
W ogóle nie chciałem podejmować tematu. Cieszy mnie tylko, że nareszcie zobaczyłem w TV kogoś kto umie się poprawnie wysłowić...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10147 27 Kwi, 2015, 19:35:19 »
tak, to ten oszołom, katol, faszysta itp. itd. nie wiem jak wy ich tam jeszcze określacie.
Huehue. Zawsze to bogatszy zasób słownictwa niż lewak, ale jak już zauważyłem, nie chcę drzeć kotów o politykę, bo to do niczego nie prowadzi i tylko się ludzie na siebie obrażają od takich "jaśnie oświeconych" dyskusji.

BTW nie tyle zaczepka, co komentarz. Koleś często gęsto wypowiada się o rzeczach, na które nie ma pojęcia, a taka "Eugenika" jego autorstwa to żałosna, zbiasowana propaganda głupoty. Koleś nie ma zielonego pojęcia o transhumanizmie, a przyrównuje aborcję dzieci z bezmózgowiem, których poród zagraża życiu matki do frenologii i holokaustu. A potem na podobnych podstawach merytorycznych mamy wychowane różne posłanki Kempy i inne niedoedukowane krzykaczki i innych księży, których się pyta zamiast genetyków, lekarzy, biotechnologów czy choćby etyków ukierunkowanych na tego typu wiedzę. Sztandarowa pozycja na półkach "inteligentnych idiotów".

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10148 27 Kwi, 2015, 19:54:39 »
No i walltext. Widzę, że ktoś musi zająć miejsce Jerzego Jeża. :( (no dobra, wcale nie walltext xd)
Wybacz ale nie mam zamiaru czytać Twojego posta, bo jak już wcześniej pisałem "W ogóle nie chciałem podejmować tematu" ;)

także pozdróweczki dla żony i psa, bo drugi raz nie będę się powtarzał
NO OFF!

« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2015, 20:05:10 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #10149 27 Kwi, 2015, 20:03:06 »
Huehue. Zawsze to bogatszy zasób słownictwa niż lewak, ale jak już zauważyłem, nie chcę drzeć kotów o politykę, bo to do niczego nie prowadzi i tylko się ludzie na siebie obrażają od takich "jaśnie oświeconych" dyskusji.
To po chuj zaczynasz?
"grałeś kiedyś w samoloty?"