Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1749708 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9075 10 Paź, 2014, 20:11:11 »
Dzisiaj to łatwo pisać o bezpieczeństwie i zdrowym rozsądku, ale jak sam byłem dzieciakiem to największą radochę mieliśmy właśnie w miejscach "mało bezpiecznych". A przy niektórych takie betonowe kloce jak te wyżej to plac zabaw z atestem :headache:

A mnie cieszy spełnienie długoletniego GASu. Co prawda będzie mnie to kosztować kilka złotych więcej niż myślałem, ale... a raz się kurwa żyje! A co! I fogle



:zuo:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9076 13 Paź, 2014, 16:06:46 »
Kupiłem Fractala ! :D

Franq

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9077 13 Paź, 2014, 17:01:33 »
Sobie.. pff, też mi osiągnięcie, jak byś kupił dla mnie to by było coś  ;D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9078 13 Paź, 2014, 17:30:54 »
Przez jeszcze trochę czasu (jak długo, to zależy od Waszej aktywności na giełdzie :D ) taki widok. :)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9079 13 Paź, 2014, 17:38:09 »
W podobnym temacie:
- jeden bas skończyłem dzisiaj (no, w 99%) odpicowywać i na dniach poleci na sprzedaj,
- drugi w zamian jutro do mnie trafi, dostałem już nr listu przewozowego,
- przypomniałem sobie o trzecim i jakoś zapałałem starom-nowom-chenciom :D
- spływają mi zaległe zarobki,
- chyba ominą mnie dwie jazdy na drugi koniec województwa :P

- tylko się zastanawiam czy mnie to cieszy czy się zacząć bać... 6 dni ciągiem z Żoną Moją na nieplanowanej zasiadówce w domu ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9080 13 Paź, 2014, 19:13:52 »
Cieszy mnie jak @MrJ się wkurwia jak gramy w czołgi :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9081 13 Paź, 2014, 20:39:31 »
Black Label Society w Gdańsku w marcu :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9082 13 Paź, 2014, 20:41:37 »
Dirge w Szczecinie! Tylko jak ja tam dotrę...
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9083 14 Paź, 2014, 10:01:48 »
Cytuj
Cieszy mnie jak @MrJ się wkurwia jak gramy w czołgi

Ciebie może bawi dostawanie wpierdolu w 3 minuty bo "uczciwy" system losujący wybrał bandę kretynów do twojej drużyny. Wczoraj zdobyłem Asa na T67 za przegraną - co z tego że zagrałem tak dobrze (strach się bać ile bym dostał expa za wygraną, jak za porażkę wystarczyło na "M" :P ), skoro reszta teamu to były jebane pawiany które nie wiedzą do czego służy LPM?

Dzisiaj sobie siadłem z rana bo mam chwilę - w ciągu może 20 minut przegrałem ciągiem 6 meczy, gdzie po 1:30 wynik był już przesądzony, a w 3ciej minucie nie było czego zbierać. Mnie taka gra NIE rajcuje, sorry.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9084 14 Paź, 2014, 10:38:54 »
Ja mam wyjebane :D Gry nie są po to, by wkurwiać. ;)

EDIT: Pij melisę :D

Poza tym też mi czasem kiepsko idzie, bo komputer nie wyrabia i gra zwalnia do 1 FPS na sekundę przy większym zamieszaniu... czyli wtedy, kiedy refleks jest najważniejszy. :D
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2014, 10:46:41 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9085 14 Paź, 2014, 11:04:32 »
No ja grę traktuję jak zabawę. Gdy mnie nie bawi, to nie gram. Proste ;) Nie rozumiem ludzi, którzy robią coś teoretycznie dla przyjemności (gry, sport, oglądanie filmów, łotewa) i niezarobkowo, a się tylko przy tym wkurwiają. Nie bawi mnie układanie pasjansa to w niego nie gram, nie lubię dżętu to go nie słucham, nie trawię "filmów moralnego niepokoju" to ich nie oglądam :P W momencie kiedy World of Tanks zniechęci mnie do siebie ostatecznie, to rzucę grę fpisdu.

A robiłem sobie nie jedną i nie trzy dłuższe przerwy od WoTa. Ostatecznie wracałem, ale od pewnego czasu (2-3 aktualizacje) to jakaś kpina jest. Wiesz ile dzisiaj robiłem 5 wygranych na misję TOGdziernik, które da się przy odrobinie szczęścia zaliczyć w 30-max 45 minut? Jebane 1,5 godziny, bo NIC nie szło ugrać.

Też mam słabawego kompa, też nie jestem pr0-graczem, też czasami zlamię jak ostatni osioł :D ale naprawdę kończy mi się cierpliwość jak w 3-4-5 grze z rzędu po dwóch minutach połowa mojej drużny albo już zdechła, albo dogorywa, a do tego RNG jawnie rżnie cię w dupala. Możesz być unicumem, a i tak nie wygrasz - może zarobisz trochę expa (niemniej liczenie doświadczenia za porażki to jedno z większych skurwysyństw w tej grze), ugrasz dmg, WN czy co tam, ale WR leci w dół. I chuj :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9086 14 Paź, 2014, 11:22:42 »
Dostałem podwyżkę :D i to o miesiąc wstecz.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9087 14 Paź, 2014, 12:00:47 »
A niech sobie leci w dół. :P Gra to gra. :) Raz wygrywasz 10x z rzędu, raz dostajesz w dupę 10x z rzędu. :P Gdyby gra dobierała drużyny względem skuteczności... to prawdopodobnie czekałbyś na bitwę z 30 minut zważywszy na to, że większość to pomidory. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9088 15 Paź, 2014, 07:23:33 »
Wszystkie skerveseny polubiły mój poprzedni post. Coś sugerujecie? :P

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9089 15 Paź, 2014, 08:11:38 »
Wszystkie skerveseny polubiły mój poprzedni post. Coś sugerujecie? :P

Tak... może być Jeff :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9090 15 Paź, 2014, 09:50:37 »
Beck, Bridges, Daniels, Goldblum...? :D

A mnie cieszy 3,6 kilo plastiku :P w domu. Mianowicie:



:zuo:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9091 16 Paź, 2014, 12:40:22 »
Ledwie dwa miesiące sankcji, które durne kacapy sami na siebie nałożyli, a już kwękają :D Żal mi tylko normalnych Rosjan.









...żartowałem, chuj im w dupę! :D

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9092 16 Paź, 2014, 20:31:32 »
Żal mi tylko normalnych Rosjan.

...żartowałem, chuj im w dupę! :D

Znałem kiedyś normalną Rosjankę. Kumpela z pracy, jak i ja na chwilowym zesłaniu w bardziej cywilizowanej części Europy. Fantastyczna dupa, wszyscy dookoła chcieli ją wyruchać, a ja jeden chodziłem z nią po Bazylei, robiłem zdjęcia witraży w kościołach i dyskutowałem o antropologii kulturowej. Zdaje się, że kilku ziomów z korpo uznało mnie wtedy za pedała :D

Rzuciła to w cholerę, męża miała też normalnego Rosjanina, był bossem w mafii drzewnej - czy inne tam, typowe dla Rosjan zajęcie uprawiał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9093 16 Paź, 2014, 21:06:26 »
Też znam ich sporo (samców i samiców), także kilku całkiem oswojonych. Niestety opowieści o ichnich samowarach, matrioszkach i czastuszkach przestały już na mnie działać.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9094 16 Paź, 2014, 23:28:14 »
Wszystkie skerveseny polubiły mój poprzedni post. Coś sugerujecie? :P
Uważaj, bo obrażą się zaraz ci nie-kliknięci ;).
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9095 20 Paź, 2014, 17:13:41 »
Cieszy mnie niezmiernie jutrzejszy koncert After the Burial, Monuments, Tides from Nebula i Circles, o którym dowiedziałem się dzisiaj :D Na szczęście udało mi się dostać bilet :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9096 20 Paź, 2014, 18:42:41 »
Aj weź Pan nie wkurwiaj :(

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9097 20 Paź, 2014, 18:58:08 »
Cieszy mnie niezmiernie jutrzejszy koncert After the Burial, Monuments, Tides from Nebula i Circles, o którym dowiedziałem się dzisiaj :D Na szczęście udało mi się dostać bilet :D
Miłej zabawy.

A ja ostatnio przegapiłem koncert Opeth. Nigdy sobie tego nie wybaczę.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9098 20 Paź, 2014, 20:25:22 »
Weekend spędzony w Bergen. W tym między innymi ogranie sprzętu za łącznie jakieś 250 k PLN :)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9099 21 Paź, 2014, 12:12:46 »
Cieszy mnie niezmiernie jutrzejszy koncert After the Burial, Monuments, Tides from Nebula i Circles, o którym dowiedziałem się dzisiaj :D Na szczęście udało mi się dostać bilet :D

???

http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,171.html
facebook.com/Musza.MorningWood