Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1750256 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8975 14 Wrz, 2014, 17:56:20 »
najtanszą z bezpiecznikiem z allegro :) można powiedzieć że taki accar w racku
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8976 15 Wrz, 2014, 21:16:01 »
Przyszły superluxy:

Pochwalę się chyba w osobnym wątku, są w pipkę.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8977 16 Wrz, 2014, 00:15:47 »
serio, ochujałbym z tak grubym kablem przy sluchawkach + zrezygnowałeś z odpinanego kabla? dla mnie to downgrade a nie upgrade, ale kto co woli :)
i always go full retard

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8978 16 Wrz, 2014, 00:27:46 »
Liczy się jakość dźwięku też. :) a raczej - przede wszystkim...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8979 16 Wrz, 2014, 00:54:02 »
Życie.
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8980 16 Wrz, 2014, 01:00:44 »
Też mam wymieniony kabel aż do muszli w swoich 688b - zabawa z wtykiem od jacka męskim i żeńskim przy tak grubym kablu to masakra...

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8981 16 Wrz, 2014, 12:02:22 »
Cieszy mnie, że:

- szybko i bezboleśnie (no, prawie :P ) przeprowadziłem się w zeszły piątek z Gleiwitz do Koenigshuette :D
- w związku z tym Żona Moja ma do pracy <20min piechotką, a nie >30 autem (to do pracy rano jak cisnęła 110, z powrotem nieraz >40min),
- jestem w trakcie gorącego okresu w swojej pracy, co co prawda skutkuje nieprzespanymi nocami, ale i znaczną gratyfikacją finansową :tak:
- mam już normalnego neta na kompie, z lokalnej polecanej firmy którą sobie chwalą sąsiedzi, która mało liczy i w razie potrzeb jest uchwytna 7 dni w tygodniu,
- dosłownie 2 minuty od bloku (no, z zejściem z 4go piętra to 3 minuty) mam Park Róż, a w nim takie widoki:



+ z żywego inwentarza to łabędzie, kaczki, pomrowy i jeże :zuo:
« Ostatnia zmiana: 16 Wrz, 2014, 12:34:50 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8982 16 Wrz, 2014, 12:24:10 »
To jeszcze tylko podaj nr konta, piny, nr dow os i pesel  i bedzie ok ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8983 16 Wrz, 2014, 13:29:00 »
Szkoda ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8984 16 Wrz, 2014, 17:48:57 »
serio, ochujałbym z tak grubym kablem przy sluchawkach + zrezygnowałeś z odpinanego kabla? dla mnie to downgrade a nie upgrade, ale kto co woli :)
to samo pomyślałem, że lipa z kabla :p ale w sumie wymiana wystającego męskiego na żeńskie gniazdko tam byłaby w pytę.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8985 16 Wrz, 2014, 18:20:41 »
Skompletowałem dziś części na looper :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8986 17 Wrz, 2014, 03:28:18 »
Powrót do domu po kilku miesiącach emigracji. Niektóre rzeczy z jednej strony wyglądają znajomo, a z drugiej wydają się być zupełnie obce. Wzięcie gitary do ręki pierwszy raz po całym tym okresie przerwy (z jednym wyjątkiem kilka dni temu, choć wtedy wrażenie było identyczne): "WTF Czemu odległości między progami takie duże? Ała, moje palce!" :D No i cieszy mnie ten Jaguar Modern Player, którego kupiłem ostatnio, zajebiste wiosło, zarówno wizualnie, pod względem wygody i brzmienia. Za mniej niż tysiaka? Deal życia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8987 17 Wrz, 2014, 23:08:40 »
Właśnie wróciliśmy z Vicolem z koncertu Calm Hatchery, Vesania, Vader. Wspaniałe show z pirotechniką, wszystkie kapele w doskonałej formie, za konsoletą Malta, więc brzmienie płytowe. Polecam, jeszcze paru z Was załapie się na resztę trasy.

I takie małe haiku:
Było coś jeszcze
pierwszy raz w życiu
jechałem w końcu dwieście :)

Spoiler

A tera jeszcze sobie siedzę przed domem i z kol. browarkiem oglądamy gwiazdy przez lornetkę, bo niebo ziro chmurki, a tu na wiosce zero latarni, więc warunki do obserwacji doskonałe.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz, 2014, 23:16:56 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8988 18 Wrz, 2014, 02:14:32 »
Cholera a cały wieczór, jak piłem w okolicach starówki piwko, ludzie z koncertu mi się przewijali i smutno było, że nie poszedłem :(
return to monke

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8989 18 Wrz, 2014, 08:48:23 »
To Ci jeszcze dołożę, że do kolekcji doszła jeszcze piąteczka z nowym garowym Decapitated :). Ale największe (pozytywne) zaskoczenie od dawna to Vesania - po prostu metalowy teatr. Na scenę wniesiono starą lampę i telewizor (to i to działało!), regały z książkami, lustro oraz... konika na biegunach ku nieskrywanej radości publiki :). Na basie był Heinrich, a na bębnach Kerim(!) i staliśmy z Vicolem na balkonie ze 4m od niego. Ależ on nakurwia w te perkusje! Pewnie jego przed trasą chciał posłuchać nowy Dekapit :).
« Ostatnia zmiana: 18 Wrz, 2014, 08:50:48 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8990 18 Wrz, 2014, 13:14:38 »
Mam 30stke na karku i zaczynam nowe życie. Wszystko co mam mieści się do dostawczaka. Koniec z korporacją, żyje marzeniami (pewnie dopóki pieniądze się nie skończą).
Zaczynam dzień o 12 od drinka i bzykania. W końcu spokojny.


Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8991 18 Wrz, 2014, 13:40:45 »
@Donnie Jeśli można, a jak był wcześniej ?
.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8992 18 Wrz, 2014, 16:37:27 »
Słońce widywałem tylko na urlopie, miałem problemy ze snem, zacząłem nawet brać prochy uspokajające, nie miałem czasu na granie, rodzinę. Chajs się zgadzał- ale co z tego, po kupnie Axe Fx 2 w ciągu dwóch miesięcy miałem okazję grać na nim dwa razy :)
K*** życie jest za krótkie, trzeba robić co się lubi.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8993 18 Wrz, 2014, 16:50:23 »
Byle tylko było za co robić to co sie lubi, krok może słuszny ale tłumaczenie IMO naiwne. Obyś nie wpadł z jednej skrajności w drugą. Ciekawe co powie żona za dwa miesiące ;) Wierzę ze dasz rade.

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8994 18 Wrz, 2014, 17:35:54 »
Dzięki, przydatne, utwierdza mnie w moich przekonaniach
.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8995 18 Wrz, 2014, 18:39:20 »
Słońce widywałem tylko na urlopie, miałem problemy ze snem, zacząłem nawet brać prochy uspokajające, nie miałem czasu na granie, rodzinę. Chajs się zgadzał- ale co z tego, po kupnie Axe Fx 2 w ciągu dwóch miesięcy miałem okazję grać na nim dwa razy :)
K*** życie jest za krótkie, trzeba robić co się lubi.

Ciesz się, że Cię żodyn nowotwór nie dopadł, bo w miesiąc idą się jebać wszystkie oszczędności :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8996 18 Wrz, 2014, 18:49:40 »
Chajs się zgadzał- ale co z tego,
Hajs się zgadzał, bo korpo wzięło Twoją duszę w leasing. :P

Zrobiłem małą sondę wśród moich znajomych z korpo i nie z korpo i wyszło, że ci drudzy zarabiają nawet do 2k więcej.
Po ~40 latach od końca studiów do emerytury wychodzi z tego jakieś 1mln złotych - czyli najwyraźniej dusza kosztuje mniej więcej tyle, co wypasione mieszkanie.

Cieszy mnie, że coś, co myślałem że jest objawem padającego rozrządu okazało jakąś pierdółką, której naprawa kosztowała 50zł. Zaoszczędzony hajs planuję rozpierdolić w ciągu następnego tygodnia, kiedy to będę na urlopie. Lajf is gud. :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8997 18 Wrz, 2014, 19:08:11 »
Urlop w Grecji mnie cieszy. Zajebista pogoda, jedzenie, ludzie. Chillout.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8998 18 Wrz, 2014, 19:51:56 »
Byle tylko było za co robić to co sie lubi, krok może słuszny ale tłumaczenie IMO naiwne. Obyś nie wpadł z jednej skrajności w drugą. Ciekawe co powie żona za dwa miesiące ;) Wierzę ze dasz rade.
Zabezpieczyłem się  na co najmniej na pół roku, więc luz. Może źle się wyraziłem - nie dobiła mnie monotonia czy niechęć do tego co robię. Dobił mnie sposób pracy korpo - dajmy mu połowę czasu, połowę środków i zrzućmy całą odpowiedzialność. Po nocach mi się śniły projekty za setki tyś ojro, w których nie miałem czasu wszystkiego policzyć, sprawdzić. Mogę zapierniczać po 12h dziennie, ale po powrocie do domu chce myśleć o swoich sprawach. Dzięki za wiarę, dam radę, niech będzie nawet tysiąc mniej, ale tak, że będę miał okazję się z tego cieszyć :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #8999 18 Wrz, 2014, 19:58:56 »
Szczere gratulacje, też sobie zrobiłem niegdyś wakacje od korpo i wspominam to jako najlepszą decyzję ever. Oczywiście do korpo już nie wróciłem :)
B ( o ) ( o ) B S