Autor Wątek: Slash - "Slash" 2010  (Przeczytany 2471 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 819
Slash - "Slash" 2010
« 24 Maj, 2010, 10:02:55 »
Slash - "Slash"



Czy po prawie ćwierć wieku na największych scenach świata - można wciąż być debiutantem? Yeff, ffer!
Nasz koleżka Slash uraczył nas pierwszym solowym wydawnictwem. Zastanawiałem się jak rozwiąże kwestię składu, szczególnie wokalu, bo nie podejrzewałem go o wydawnictwo instrumentalne, nie aż tak ;) A, że znajomości się ma i to nie byle jakie - to co numer to inny zi@@. Ian Astbury, Ozzy, Iggy Pop, Cornell, Lemmy, Fergie(wbrew pozorom zamiotła!), Kid Rock, Myles Kennedy - jakieś pytania? ;) Są też wersje płyty z "gratisami", np. Australijczycy dostali Cypressów, Brazylia - Alice Coopera.
To nie wszystko, bo prócz wokalistów mamy muzyków, takich jak: McKagan, Stradlin (wiadomo), ale i Grohla, Fleę, Nicka Oliveri... To i tak nie wszyscy ;)

Recenzje płyty są mieszane, dla mnie jest jasne, że to kawał zajebistej muzy! Dalej nie znam odpowiedzi na podstawowe pytanie ludzkości: "czy Slash ma oczy?", ale dosyć słów, polecam, jedziem (a z wokalami, to se poszukajcie! :D):



Trailerek:

Paczki z głów!

Offline RaiQ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 69
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #1 24 Maj, 2010, 12:46:02 »
Przesłuchałem płytę kilka razy. Fajna, ale jak dla mnie zbyt popowa i "radiowa". Mało oryginalności, raczej odgrzewanie starych, rockowych patentów... Ale pewnie oddani fani Slasha mogą być zachwyceni :)
Najbardziej podoba mi się numer instrumentalny.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 819
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #2 25 Maj, 2010, 12:17:01 »
Przesłuchałem płytę kilka razy. Fajna, ale jak dla mnie zbyt popowa i "radiowa".

Ale to jest płyta Slasha. Slasha, right? ;) To jest ten sam facet co sprzedał więcej milionów płyt, niż my obaj dymaliśmy lasek! ;)

Nie spodziewałem się więc po nim "Zero Tolerance For Silence" part 2 Pata Methenego, ani nagle tym bardziej alikwotowego śpiewu mongolskiego. :D
Paczki z głów!

Offline RaiQ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 69
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #3 25 Maj, 2010, 12:28:55 »
Wiem, dlatego napisałem, że fani Slasha na pewno będą zadowoleni :)

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #4 31 Maj, 2010, 00:25:59 »
A ja jak dokoncze magisterke, to na pewno poslucham, mam nadzieje, ze sie rozczaruje, bo na razie uwazam Slasha, za bardzo przecenianego, ale mam nadzieje, ze cos dobrego zrobil.
"something more" Sinch

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 819
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #5 07 Cze, 2010, 13:48:22 »
Yo! A dodatkowo slashowa płytka otrzymuje dziś:

SZYMONIO's


(thx, loki ;))

A było to tak (IMO zajebiste!), imaginujcie sobie:
Tata przed kompem, więc oczywiście Szymonio nie da posiedzieć spokojnie. Wdrapał mi się na kolanka, pokazuje paluszkiem na słuchawki: "tata! la la!" :D No, więc słuchaweczki wędrują na szymoniową bańkę. Standardowo cichutko zapuszczam spokojne "African Voices". Szymonio: "nie, nie, nie!" i macha paluszkiem ;) No, to lecimy - Sade: "nie, nie, nie!", Hybrid: "nie, nie, nie!" W końcu - Slash! Mały - wniebowzięty! :D I tak siedział mi na kolankach i słuchał twardo całej płyty, aż kiedy doszło do "Gotten" z Adamem z Maroon 5 - Szymonio usnął.
Kiedyś nakręcę i Wam pokażę, jak Szymonio macha dynią do muzy i robi na podłodze break-dance! Polewka na maksa! :D
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #6 07 Cze, 2010, 16:35:16 »
płytka bardzo fajna, ja tam slasha bardzo lubię i mnie nie zawiódł ;D

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Odp: Slash - "Slash" 2010
« Odpowiedź #7 29 Cze, 2010, 10:29:06 »
Mi podoba sie kawalek z Fergie. Beautiful Dangerous bodaj.
Generalnie Slasha zawsze milo mi sie slucha. W koncu gra lepiej niz ja ;)
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
25 Odpowiedzi
25475 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
3302 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2008, 14:09:44
wysłana przez jerzees
146 Odpowiedzi
49142 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2010, 10:11:00
wysłana przez Sebastian
3 Odpowiedzi
4678 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2010, 22:34:41
wysłana przez theremin