Autor Wątek: 2010 - zapowiedzie i "you wish"e  (Przeczytany 49067 razy)

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
jakies konkrety z jacksonami 7mkami made in USA? idealnie jakby zrobili Warriora :D:D albo RR

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
narazie tyle wiadomo co napisalem niestety
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Jackson zapowiada się z 3 modelami w tym najprawdopodobniej sygnatura kola z Trivium w postaci King V7, wszystkie 3 wiosla na EMG

Ibanol coś pobąkuje o powolnym potwierdzaniu RGA7 na przyszły rok :)
no i ma byc COW7 7 z floydem...


A to być moze jeden z prototypow.. "nowego" Jacksona.. nigdy nie wiadomo.. ale cóż postanowilem postnąć...



duze zdjecie
http://3.bp.blogspot.com/_w3gS1oCqATA/SoRJh4TV3eI/AAAAAAAAAdw/9VTTKzZyIqY/s1600-h/IMG_0117.jpg
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 08:04:33 wysłana przez Sebastian »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 813
A to być moze jeden z prototypow.. "nowego" Jacksona.. nigdy nie wiadomo.. ale cóż postanowilem postnąć...

Ja nie wiem, dla mnie ostatnio Jackson to ostatnie, co bym chciał mieć. Jebie pudlami z lat '80 aż miło. Jeden był piękny soloist, co go pokazał Przemo, a tak, to plastik i bieda, przepraszam :-[ ;)
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
dupa tam

jak zrobia COW7 USA z floydem w kolorze silverburst to nie ma zmiłuj
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 813
COW tym bardziej! ;) Podpadł mi zjebaniem ostatniej płyty FF (jedyna, jakiej nie mam!), teraz nagrał z Arkaeą gówno, na które bardzo czekałem, a którego nie dałem rady nawet wysłuchać do końca. Minus za minusem, więc jeszcze gorzej ;) Wolę Grubasa z jego Ibanezami!
Paczki z głów!

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
dupa tam

jak zrobia COW7 USA z floydem w kolorze silverburst to nie ma zmiłuj

Jezeli bedzie matching headstock i czarne logo to rozumiem...

COW tym bardziej! ;) Podpadł mi zjebaniem ostatniej płyty FF (jedyna, jakiej nie mam!), teraz nagrał z Arkaeą gówno, na które bardzo czekałem, a którego nie dałem rady nawet wysłuchać do końca. Minus za minusem, więc jeszcze gorzej ;) Wolę Grubasa z jego Ibanezami!

Archetype 100 razy lepsze bylo niz Transgression... A gdyby Arkaea miala lepszego wokaliste to by sie sluchac dalo... mam nadzieje ze COW pomysli i razem z Rayem powroca do "Burn it All "

a nieodobiegajac od tematu.. Mam nadzieje ze ten KV7 kolesia z Trivium niebedzie mial zadnego logo zespolu, ani zadnych beznadziejnych inlayów... heh


EDIT:No prosze ... ale dzisiaj jestem aktywnym uzytkownikiem  :lol:

DEAN Dave Shankle 7


29 progów .,.. Kahler...
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 11:34:55 wysłana przez Sebastian »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 813
O! I to mi robi dobrze!
Paczki z głów!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
dupa tam

jak zrobia COW7 USA z floydem w kolorze silverburst to nie ma zmiłuj

Jezeli bedzie matching headstock i czarne logo to rozumiem...

COW tym bardziej! ;) Podpadł mi zjebaniem ostatniej płyty FF (jedyna, jakiej nie mam!), teraz nagrał z Arkaeą gówno, na które bardzo czekałem, a którego nie dałem rady nawet wysłuchać do końca. Minus za minusem, więc jeszcze gorzej ;) Wolę Grubasa z jego Ibanezami!

Archetype 100 razy lepsze bylo niz Transgression... A gdyby Arkaea miala lepszego wokaliste to by sie sluchac dalo... mam nadzieje ze COW pomysli i razem z Rayem powroca do "Burn it All "

a nieodobiegajac od tematu.. Mam nadzieje ze ten KV7 kolesia z Trivium niebedzie mial zadnego logo zespolu, ani zadnych beznadziejnych inlayów... heh


EDIT:No prosze ... ale dzisiaj jestem aktywnym uzytkownikiem  :lol:

DEAN Dave Shankle 7
( Obraz usunięty.)

29 progów.,.. Kahler...
No w koncu przejzałes na oczy,w sumie ja >-Archetype-< uwazam za jedna z najlepszych płyt FF ale to chyba był "wypadek przy pracy" ;) Transgression to gówno jakich mało,nigdy nie udało mi sie tej kupy do konca przesłuchac a Arkea to tylko gwóżdz do trumny Christian'a
Na nowe FF bym sie tak nie nastawiał optymistycznie ale mam nadzieje ze sie myle,grubas gra teraz w tylu projektach ze na 100% bedzie tam słychac Divine Heresy cz Assesino bo wszystko to tak szybko sie dzieje wrecz tasmowo ze widac jak na dłoni ze weszli do studia z biegu i pewnie tam dopiero zaczeło sie komponowanie ->Mechanize<- nie licze na cud. Archetype byl takim własnie "cudem" alo to sie zdarza tylko raz jezeli wogole sie zdarzy,troche nadziei mam jednak w osobie Rhys'a Fulber'a ale jak beda chcieli to i tak ustawia go po swojemu.
A sie bede przejmował..  :-\

Aha trzeba by zmienic Avatary,ty jestes tam z Christianem to juz teraz lekka kompromitacja  :lol: a na moim szanowna małzonka grubego oblizuje mu siódemke z jego kolekcji ihhiiii  ;D
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 14:52:49 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Kurwa ! ! !

Ten Dean jest piękny ... ja go chcę ...

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
No w koncu przejzałes na oczy,w sumie ja >-Archetype-< uwazam za jedna z najlepszych płyt FF ale to chyba był "wypadek przy pracy" ;) Transgression to gówno jakich mało,nigdy nie udało mi sie tej kupy do konca przesłuchac a Arkea to tylko gwóżdz do trumny Christian'a
Na nowe FF bym sie tak nie nastawiał optymistycznie ale mam nadzieje ze sie myle,grubas gra teraz w tylu projektach ze na 100% bedzie tam słychac Divine Heresy cz Assesino bo wszystko to tak szybko sie dzieje wrecz tasmowo ze widac jak na dłoni ze weszli do studia z biegu i pewnie tam dopiero zaczeło sie komponowanie ->Mechanize<- nie licze na cud. Archetype byl takim własnie "cudem" alo to sie zdarza tylko raz jezeli wogole sie zdarzy,troche nadziei mam jednak w osobie Rhys'a Fulber'a ale jak beda chcieli to i tak ustawia go po swojemu.
A sie bede przejmował..  :-\

Aha trzeba by zmienic Avatary,ty jestes tam z Christianem to juz teraz lekka kompromitacja  :lol: a na moim szanowna małzonka grubego oblizuje mu siódemke z jego kolekcji ihhiiii  ;D

Czy przejrzałem na oczy... chyba tylko troche pod wplywem różnych wydarzeń.. heh. Ja tam lubie wszystkie albumy FF - łącznie z "Transgression" jest to napewno słabsza płyta, i malo osob ja lubi, ale jednak znajda sie fajne kawalki i momenty i dlatego ja lubie. Na poczatku bylem bardziej optymistycznie nastawiony do Arkaea - jednak bylo to pod wplywem dlugiego oczekiwania na plyte - jest tam duzo fajnych kawalkow, ale wokalista śmiech an sali...

Wlasnie na nowe FF sie dopiero nastawiam optymistycznie - Gene Hoglan, Dino Cazares, Burton no i Byron.. lepiej być niemoglo, a po tym jednym kawalku ktory wypuscili juz - Powershifter- jeszcze z wieksza niecierpliwoscia oczekuje "Mechanize" - Jak dla mnie to brzmi jak stare dobre FF, ale jezeli chodzi o FF to ja niejestem obiektywny, i nigdy niebede haha.

No tak jestem w "avatarze" z COWem... zdjecie po koncercie FF w 2006 roku, czy kompromitacja, nadal lubie Christiana - a przedewszystkim jego sygnaturowego Jackson'a 7:D - I mam nadzieje że czym predzej zrobia z Patem Lachmanem "Burn it All". Tak czy inaczej nerke za jednego z jego Custom Shopów bym oddał :lol:

a zeby niebyl off-topic , to nikt chyba wspomniales gdzies, ze ten Dean V -Dave Shankle- nie bedzie mial tego inlaya w produkcyjnej wersji  ?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 813
a na moim szanowna małzonka grubego oblizuje mu siódemke z jego kolekcji ihhiiii  ;D

Masz powiększenie? ;)
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
wersja produkcyjna nie bedzie miala tego inlaya tak jak już seba wczesniej wspomnial. ale nie wiem czy na glowce oznaczenia zostana. raczej nie. za duze sa


szykuje sie nowy JEM z innym mostkiem, reedycja ktoregos UV lub nowy model


kurka duzo tych 7 strunowek w tym roku :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
ŁaŁ super! Najlepiej zeby zrobili reedycje >UV7P<
Jakis super fajowski nowy model i Universa ze stałym mostem
jak Jem'a zrobili to univers'a tez by mogli nie?
Jedyne ibanezy do których mam słabość to seria Jem i Universe,reszta mnie nie interesuje poza LACS'ami
« Ostatnia zmiana: 20 Lis, 2009, 14:24:40 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Ostatnie nowiny z ust samego John-a Suhr-a: premiery na NAMM:
- Modern 7, 25.5 cala, bolt-on (po NAMM zabiera sie za 27 cali i fanned frets)
- 2 nowe Pro: Classic i Classic T (speci na razie jeszcze nie znane)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
mam nadzieje ze nie zrobi 27 i fanned frets jako jedna opcja bo wtedy floyd odpada :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
mam nadzieje ze Classic T bedzie tak samo ladny jak strat, bo jak wyjdzie z tego Yamaha Tele to bedzie mi smutno ;)
Łe tej.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
mam nadzieje ze nie zrobi 27 i fanned frets jako jedna opcja bo wtedy floyd odpada :/
Z tego co zrozumialem, to zabierze sie za to jako 2 osobne zagadnienia, ktore nie sa jeszcze przesadzone, czy wejda do produkcji i w jakiej konfiguracji.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Czyżby jakis nowy Ibanez 7 ?
RGD2127Z ... hmm

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
własnie mialem to wkleic

jak ktos slusznie na orgu zauwazyl, wioslo cholernie przypomina JP7 music mana, ciekawe czy pietrucha wrocil do ibaneza czy ibanol poprostu tak bezczelnie zerznal ksztalt

ciekawy jestem czy glowka reverse :(

swoja droga ludzie od 3 lat smuca o RGA7, a oni zamiast zrobic te gitare robia cos zupelnie innego. dziwna praktyka

PS: cena tego patyka zabija :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Dokladnie... i pewnie główka "normalna" (prawde mowiac niemoge sie czepiac.. wiadomo rev byla by lepsza hehe.. ale cóż)

"dziwna praktyka" - Ibanez.... heh...

Pewnie jeszcze jakies modele dojdą .. nigdy niewiadomo

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Przecież Ibol jest znany z tego że nie słucha popular demand :) A ten nowy RG jest śliczny. Profilowanie bardzo dobrze zrobiło temu designowi.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Popular demand wychodzi od tych, którzy i tak nic nie kupią. ;)

Albo jeszcze gorzej - tych, którzy nie są z Japonii. :P

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
W pierwszej chwili pomyslalem - o kurka Ibanezowski pietruch. Ale jednak dolny rog rozni sie znaczaco od tego w MM, i cale szczescie. Patyk wyglada naprawde ciekawie, pomimo ze malo widac na tych fotkach.
No pain No gain !

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
ta wajcha jest wkręcana? tak wygląda na focie, chociaż nie wydaje mi się żeby tak było

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6451 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
25 Odpowiedzi
25471 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
3300 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2008, 14:09:44
wysłana przez jerzees
27 Odpowiedzi
16243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2010, 09:39:14
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
2469 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 10:29:06
wysłana przez Guziel