Autor Wątek: Strictly 7 nowa firma od 7mek, 8mek i ostatnio 6-tek  (Przeczytany 5282 razy)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Tej szatanisztycznej fauki główka jest mega zjebana ... Reszta przeciętna, chociaż pewnie gadają klawo.

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Dla mnie fajne wiosła ...i cena jest bardzo przyzwoita...jak na możliwość dowolnego wyboru konfiguracji. Nice.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Dla mnie czad ze w 21 wieku podaje jeszcze telefon :D

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
http://www.strictly7.com
nie wiem, mi sie nie podobają :P

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Jak dla mnie kolejne oklepane super-straty wyróżniające się jedynie główką, która akurat nie przypadła mi specjalnie do gustu + kilka wioseł z bardziej "kombinowanym" kształtem korpusu, ale w tej kwestii jestem zwolennikiem klasyki. Kiedy ktoś wreszcie wymyśli gitarę z przełączaniem przetworników i kontrolą głośności/tonu sterowaną midi (jestem fanatykiem "hands-free") :(
« Ostatnia zmiana: 24 Maj, 2011, 19:54:20 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jak dla mnie kolejne oklepane super-straty wyróżniające się jedynie główką, która akurat nie przypadła mi specjalnie do gustu + kilka wioseł z bardziej "kombinowanym" kształtem korpusu, ale w tej kwestii jestem zwolennikiem klasyki. Kiedy ktoś wreszcie wymyśli gitarę z przełączaniem przetworników i kontrolą głośności/tonu sterowaną midi (jestem fanatykiem "hands-free") :(

Ja to nawet nie mam footswitcha do zmiany kanałów :D wszystko operuję gałką volume.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Zupełnie jak Tony Iommi. Kiedyś we wywiadzie przyznał, że do szczęścia wystarczy mu tylko wah, a np. efekt skrzypiec robi właśnie potencjomerem głośności  :)
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2011, 02:00:30 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
http://www.strictly7.com
nie wiem, mi sie nie podobają :P

Jak można robić gitary, nie konsultując ich kształtu z byle studentem z lokalnej ASP, gdy ma się w łapach um jedynie kanadyjskiego drwala czy też polskiego cieśli? Przecież te główki są tak nieproporcjonalne, źle skomponowane i paskudne, że nie da się ich obronić żadnym "to taka wizja artysty". Baaarf.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zupełnie jak Tony Iommi. Kiedyś we wywiadzie przyznał, że do szczęścia wystarczy mu tylko wah, a np. efekt skrzypiec robi właśnie potencjomerem głośności  :)

Ale to akurat normalne z tymi skrzypcami.
Poza tym Iommi to buk, on umie wszystko :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No te główki 4+3 są dość brzydkie, za to in-line są takie... zwyczajne. I bardzo dobrze zresztą, oczywiście dopóki ktoś nie będzie chciał reversa - fuj! ;)

EDIT: eh, nie. Na filmyku znacznie wyglądają nawet te 4+3 (3+3/4+4...).
No i ciekawe jak toto leży w łapie.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2011, 16:55:19 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Cytuj
Ale to akurat normalne z tymi skrzypcami.
Niby tak, ale niektórzy aby się nie trudzić wolą korzystać z e-bow :)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2011, 15:48:35
wysłana przez wuj Bat
3 Odpowiedzi
2405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2012, 13:04:27
wysłana przez Lechu_
22 Odpowiedzi
12212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2012, 20:44:55
wysłana przez Orange
strictly s7

Zaczęty przez peterrw « 1 2 » Gitary 7-strunowe

38 Odpowiedzi
12971 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2013, 14:51:38
wysłana przez commelina
31 Odpowiedzi
13086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2014, 16:57:05
wysłana przez commelina