Autor Wątek: NC'sD - czyly tu in łan: VHT FB212 oraz Buzzaro 112  (Przeczytany 2537 razy)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Elo rap truskawki,

I oto nadszedł dzień, kiedy sam, bez niczyjej pomocy, mogę przetransportować sobie kolumnę... Tak, pozbyłem się wielkiej i ciężkiej krowy, jaką jest Pomarańcza PPC412 - fajna brzmi, ponadto kolor to jakieś +3 do lansu na dzielni, ale cipa jestem i sobie jej sam nie ponoszę, więc cza się było pozbyć i nabyć drogą kupna paczkę o mniejszych gabarytach.
Następca Orange'a musiał być co najmniej godny(głodny?) - ponieważ głupi nie kupiłem CAA jak było, mój wybór padł na VHT/Fryette 212 z serii FatBottom(notabene, Fryette prowadzi kampanię zmiany logo na swoich produktach - jeśli się ma VHT wyprodukowane do 1 stycznia 2009, to można dostać nowe logo za jakąś tam opłatą). W paczce zamontowane są głośniki Eminence P50E, montowane od przodu.
Pierwsze wrażenie: ja pierdolę, ale mała! Drugie wrażenie: o kurwa, ale lekka! W dość mocnym szoku, ale i z zadowoleniem wnosiłem kolumnę na piętro SAM! Paka posiada bardzo fajny ficzer, jakim jest ściągany grill.
Co do brzmienia... Nie grałem jeszcze na niej próby... Ale na cicho całkiem spoko, nie różni się od 412 :D
Napiszę więcej, jak już na niej chwile pogram;)

Dziś, razem z kolegą purpurowym, wybraliśmy się po odbiór 112 od Buzzaro - o tym jeszcze szerzej napiszę. Sama kolumna oparta o jeden 12" głośnik Eminecne MOW, również ściągany grill.

A tak to wygląda:
 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika domas  Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika domas  Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika domas  Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika domas
 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika domas

Próbki i szersze opisy - wkrótce!

locco

  • Gość

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Gratuluję! Dobry wybór. Będziesz grał na dwóch kolumach, czy Buzzaro będzie do domu?

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Buzzaro będzie stało grzecznie w domu ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratuluje, jeszcze jakieś pół roku na siłowni i wrócisz do 412 ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
jaki koszt tej 112? jesli to nie tajemnica to moze byc pw :)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Gratuluje, jeszcze jakieś pół roku na siłowni i wrócisz do 412 ;)

Nie trzeba siłowni, wystarcza głośniki neodymowe ;)
mniut i piah

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Parę razy zdarzyło mi się transportować Orange'a bez case'a gdzieś i... no kruca bomba, całkiem mobilna paka! Jeśli by nikt nie chciał paki, to próbowałbym sprzedać case, a pomarańczce zanabyć spodenki.
Btw. wypadałoby wsadzić VHT do jakiego pokrowca - może ktoś ma kogoś do polecenia?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
11572 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2009, 19:27:36
wysłana przez regecore
31 Odpowiedzi
16980 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2011, 15:44:17
wysłana przez Pan Sinner
43 Odpowiedzi
24315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2011, 08:27:04
wysłana przez regecore
23 Odpowiedzi
10421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 22:35:59
wysłana przez michu123PL
10 Odpowiedzi
4336 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2012, 22:56:47
wysłana przez Stivo2005