Autor Wątek: NGD! Buzzaro 212 na Vintage 30  (Przeczytany 16829 razy)

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Buzzaro robisz  kawał dobrej  roboty, Sinner nic dodać nic ująć :)

Offline grooda69

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 26
Sinner dobre podejscie, Buzarro piekne profile w tej jedyneczce:) Ja po prostu chwale NoisyBox bo mam dwie kolumny (4x12 man-o-war i 2x12 eminence V12), znajomy tez ma 4x12 i ich basista basowa 4x10 i wszystkie te kolumny sa zawodowe. Jak kiedys zamowie sobie Buzarro i mi sie tak spodoba jak te co mam to bede chwalil Buzarro. to bardzo proste:) Jak tata który chwali tylko za dobre oceny:) hehehe
Witkowski Custom Explorer -> komputer

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Sinner -> spójrz na to ze strony "szarego użytkownika" który najzwyczajniej w sklepie kupi sprzęt znanej marki wyprodukowany w chinach o to mi chodzi... hand made to juz wybór bardziej świadomy.

Mam nadzieje, ze nie obraziłem tym razem kolegi.
.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Ja powiem Panowie tyle, ze polskim nowym firma hand made najbardziej nie służy chińska konkurencja... a nie oni sami sobie.
Ja tam z chińczykami nie mam zamiaru walczyć. Nie mam ani potrzeby ani ochoty. Od początku założyłem sobie, że będę robił Custom Made i nie inaczej.  Przykre jest tylko to, że taki chińczyk czy inny ma niewiele z tego co produkuje a kasę zbijają potężne korporacje/firmy. 

Odnośnie konkurencji - przecież rynek nie kończy się na PL :)  Weź za przykład firmę Laboga. Przypomnij sobie jak zaczynali a jak prosperują obecnie. Skoro im się udało to znaczy, że jednak jest to możliwe.


Buzar czemu nie masz cenników na stronie?

Będzie na nowej www. A kiedy będzie nowe www? Mam nadzieję, że niedługo tj koniec tego miesiąca. Jeszcze jest trochę do zrobienia  :P

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sinner -> spójrz na to ze strony "szarego użytkownika" który najzwyczajniej w sklepie kupi sprzęt znanej marki wyprodukowany w chinach o to mi chodzi... hand made to juz wybór bardziej świadomy.

Mam nadzieje, ze nie obraziłem tym razem kolegi.

Prędzej świat się skończy, niż chińczycy zaczną masowo produkować tonebendery na oc75 i innych germanowcach z lat 60/70, kondensatorach musztardowych z tego samego okresu o dokładnym biasowaniu nie wspomnę. Cink, ciank mogą mi skoczyć

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
No tak kolega jest pewny siebie. Gdyby trzeba bylo sie "utrzymać" z tego hand made myślę ze ta kwestia też by się liczyła. Gdyz większość ludzi leje po prostu na to z "czego" coś jest zrobione ma to gadać...

Ważne, zeby robic co sie lubi i robic to dobrze za co załączam wyrazy uznania.
.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No tak kolega jest pewny siebie. Gdyby trzeba bylo sie "utrzymać" z tego hand made myślę ze ta kwestia też by się liczyła. Gdyz większość ludzi leje po prostu na to z "czego" coś jest zrobione ma to gadać...

Ważne, zeby robic co sie lubi i robic to dobrze za co załączam wyrazy uznania.

Nie, nie leje, załamuje mnie mierzenie ludzi własna miarką. Gdybym miał robić by się utrzymać, to napewno nie były by to 100% repliki fuzzów germanowych

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
11356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2009, 19:27:36
wysłana przez regecore
43 Odpowiedzi
23643 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2011, 08:27:04
wysłana przez regecore
20 Odpowiedzi
14514 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 14:07:17
wysłana przez Lukas
20 Odpowiedzi
5476 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 15:28:16
wysłana przez Stivo2005
33 Odpowiedzi
5950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2012, 19:24:03
wysłana przez Olcha