Autor Wątek: Peavey 6505+ 112 combo, w czym tkwi haczyk??  (Przeczytany 13359 razy)

specfireeye

  • Gość
Peavey 6505+ 112 combo, w czym tkwi haczyk??
« 13 Kwi, 2010, 18:01:42 »
Ostatnio natrafiłem na takie coś:
http://www.thomann.de/pl/peavey_6505_112_combo.htm

lecz cena dziwnie mała...
z tego co widzę to nie ma lampy na buforowaniu pentli efektów, ma 60 a nie jak inne 120w.
Na wielu forach jest poruszany ten temat, lecz na żadnym nie ma konkretnej odpowiedzi, a temat wydaje mi się baardzo interesujęcy. Wpiszcie sobie peavey 6505+ 112 w youtube, może to nie profesjonalne podejście do sprawy ale napewno trochę wniesie:)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
kombi 5150 mialo tez 60W na 2x6L6, tylko bylo 212. z tego co pamietam to 112 nie jest mejd in juesej, dlatego wychodzi tak tanio - ale moze mi sie pochrzanilo z czasem.
Łe tej.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
właśnie coś miską ryżu zalatuje ta cena...

Zomballo

  • Gość
A z Bugery się śmialiście :P
Rozpętam piekło:


Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Tak czy inaczej, combo które jest tańsze niż head Bugery, a nie będzie wywoływać uśmiechów politowania wśród gawiedzi.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
No właśnie - miał ktoś styczność ;)? Bo szczerze mówiąc spodobało mi się xp Bo z jednej strony combo, które jest w miarę mobilne, a z drugiej head który mogę podpiąć pod dużą pakę w razie potrzeby :))
Ssiecie.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
jak mi się uda to może go łyknę po wakacjach jak będzie kasa, a jeśli nie to to basha studio 20 + 212 jakieś
to ze 6505 jest z czajna to mi jakoś nie przeszkadza ;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Liczy się tylko sound ;P Z resztą i tak 90% jest produkowanych w chinach ewentualnie podzespoły :)
Ssiecie.

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
z tego co widzę to nie ma lampy na buforowaniu pentli efektów

Póki nie zobaczę fotki, nie uwierzę, że zmienili preamp.
gg: 7450270

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
A widziałeś różnicę w cenie Hiwatta Higain angielskiego i made in china? :]
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
oczywiscie ze az tyle.
Łe tej.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
a macał go ktoś z was? bo może dźwięk został w miarę ok

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Mi sie wydaje, ze problemem może sie okazać awaryjność tych chinskich 6505 ... brzmieniowo moze byc ok, ale jak sie sypnie raz czy drugi to juz ta cena nie bedzie atrakcyjna. Uważam, ze jakość kosztuje i dlatego taka różnica, a chińczyk oprócz tego ze wszystko umie zrobić to tez i wszystko umie spierdolić...
.

Zomballo

  • Gość
Ano racja! Przejedziesz się z tym ze dwa razy po kocich łbach w bagażniku i okaże się czy nie będzie fajerwerków. To kombo jest chyba robione z myślą o chałupnikach.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ano racja! Przejedziesz się z tym ze dwa razy po kocich łbach w bagażniku i okaże się czy nie będzie fajerwerków. To kombo jest chyba robione z myślą o chałupnikach.

no czyli taka wersja domowa :D

cos za coś - cena/wytrzymałość

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Owszem, to może być kolejne chińskie badziewie które koło dobrego brzmienia i bezawaryjności nawet nie stało.
Ale może się też okazać, że dla kogoś grającego tylko niewielkie gigi (1 głośnik) i nie traktującego pieca jak wycieraczki do butów / broni masowej zagłady, to chińskie kombo może i długo służyć i całkiem dobrze grać. I jeśli nawet będą konieczne mody (typu zmiana głośnika) to... panowie, to jest 4500 a nie 450PLN różnicy!!! I to weźmy jeszcze pod uwagę.

I tak naprawdę zanim nie pojawi się kilku/kilkunastu co najmniej użytkowników tego (użytkowników, a nie kanapa-killerów nagrywających przez komórkę :P ) to dyskusja jest troszkę moim zdaniem bezprzedmiotowa ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2009, 20:42:38
wysłana przez fireboy
4 Odpowiedzi
3913 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2013, 08:32:01
wysłana przez Stivo2005
1 Odpowiedzi
2043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2014, 09:53:52
wysłana przez g-zs
25 Odpowiedzi
6704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2014, 19:47:31
wysłana przez IndependenT
42 Odpowiedzi
10136 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2017, 15:00:01
wysłana przez Orange