Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92452 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Co wy tu o teoriach spiskowych... na forum onetowym (chociaż nie wiem czy na innych też - przeglądam w sumie tylko onet) jest pewien user slawni.wegetarianie:

http://ludzie.onet.pl/forum/6tby5,u.html

Koleś jest niesamowity, ostatnio znalazł związek między swoim pseudo-wegetariano-ekologio-szamanizmo-teorio-spiskowo-poglądem-na-życie nawet z tym, że Niemcy przed wojną konfiskowali filmy fantastyczne żeby nie zdradzić za dużo wrogom: http://portalwiedzy.onet.pl/4869,2196,1610724,1,czasopisma.html

Jak ktoś ma trochę czasu, polecam poszukać więcej postów tego pana - ubaw po pachy :D

To ekooszołom z Białegostoku, znany z prób zablokowania każdej większej inwestycji w mieście i okolicy.
http://www.slawniwegetarianie.republika.pl/
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2010, 11:01:15 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nep - gdzieś niedawno czytałem o Tunguzce (w jakimś szanowanym popularnonaukowym piśmie, w każdym razie nie był to "Fakt" :P *), że ponoć to było jądro komety albo coś podobnego - po tym nie zostają ślady tak jak po meteorycie.

Chociaż teoria o bombie... Jakby to było ze 20-30 lat później to byłbym skłonny uwierzyć, ale w 1908? Wtedy strach było się zbliżać do działającego silnika spalinowego :P Co nie znaczy że teoria nie jest ciekawa :)

* Chyba w "Wyborczej"** był przedruk z "National Geographic" ale głowy nie dam nadal...

** zaraz będzie że to wszystko wina Żydów :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
O incydencie z Tunguskiej czytałem pierwszy raz ponad 20 lat temu. Teoria o próbach nuklearnych Rosjan w 1908 roku została wymyślona przez samych Rosjan, tęskniących za dawną mrzonką mocarstwowości i "postępowości" Matuszki.
Oprócz dwóch gigantów: Mendelejew (układ okresowy) i  Łomonosow ("ojciec chrzestny" napędu rakietowego), żyjących zresztą w innej epoce, Rosja nie posiadała odpowiedniego potencjału intelektualnego do tak zaawansowanych eksperymentów.

Mówimy tu o kraju, który przed chwilą wziął w dupę od "dzikich" Japończyków pod Cuszimą, wstrząsanym gigantycznymi niepokojami społecznymi (rewolucja 1905r.), które za dekadę przybiorą masową formę zakończoną fajtnięciem całego systemu, z przestarzałą niewydolną gospodarką, bez jakiejkolwiek infrastruktury, elektryczności, dróg, szyn etc. Technologia jądrowa jest jeszcze DZIŚ niedostępna dla większości rozwiniętych krajów, z różnych przyczyn, a sam ZSRR wykradł ją po prostu Amerykanom pod koniec wojny. Tak więc teoria WYSOCE NIEPRAWDOPODOBNA.

Najbardziej przekonującą mnie hipotezą jest ta o wejściu w atmosferę ziemską sporego meteorytu pod bardzo ostrym kątem, co spowodowało gigantyczną falę uderzeniową (powalona tundra na powierzchni kilku tysięcy km/2) a na końcu eksplozję ciała, która wytworzyła olbrzymią (ok. 15000 stopni C) temperaturę stapiając piasek i różne pierwiastki  w ziemi, co tłumaczyłoby powstanie bardzo rzadkich minerałów i związków. Eksplozja tłumaczyłaby również brak krateru poimpaktowego. Miejmy w pamięci fakt, że obiekt wielkości piłki do tenisa, w zależności od kąta wejścia w atmosferę, potrafi wytworzyć energię równą energii małej bomby atomowej (sic!).

Mnie to o wiele bardziej przekonuje, niż teoria o niezwykle zaawansowanej cywilizacji technicznej Rosji na początku XX wieku ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
@Nep, po czym wnosisz że się obraziłam? A jeśli tak to na kogo i za co?;) Nic podobnego, lubię was tak samo jak lubiłam do tej pory, tych, których poznałam lepiej lubię bardziej, ale to chyba zrozumiałe;)
Jak napisał jeden z moich kolegów, na forum o nieco innej tematyce, nie czuję potrzeby walczyć o ego za pomocą klawiatury;)
Jeśli ktoś nie zgadza się ze mną, to ma do tego święte prawo, a ja nie mam prawa mu tego odmawiać;)
Jeśli w temacie "Teorie Spiskowe" nie mogę pisać o spisku, to przestałam to robić;) Cała opowieść;)

Pozdrawiam chłopaki bardzo ciepło :D
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ojej Junia, już się tak nie obrażaj.

Nie wiem czy to pasuje do tematu, ale:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,112319611,112331645,Absolutnie_przerazajace_.html

Uwielbiam takie komentarze :) Pewnie to prowokacja, ale strach pomyśleć, ilu ludzi naprawdę ma taki sposób myślenia.

I jak już jesteśmy przy komentarzach: na nerwy działa mi tendencja do pisania sylaby "po" wielkimi literami przez sympatyków PISu i kogo tam jeszcze. W każdej sprzecznej z ich poglądami wypowiedzi węszą "liberała" albo "lewaka". Jak dzieci po prostu.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Climategate

Nawiązując do tego że jest 4 czerwca a na dworze 14 stopni i ołowiane chmury (wcześniej dawałem link, ale się powtórzę)... :)

I jeszcze ciekawostka: http://en.wikipedia.org/wiki/Nemesis_(star)
« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2010, 03:17:02 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
http://pl.wikipedia.org/wiki/Climategate

Nawiązując do tego że jest 4 czerwca a na dworze 14 stopni i ołowiane chmury (wcześniej dawałem link, ale się powtórzę)... :)

I jeszcze ciekawostka: http://en.wikipedia.org/wiki/Nemesis_(star)

Pozwolę sobie nie wytrzymać i napisać jednak coś w temacie. Dane wykradzione przez hakerów ujawniły, że rzekome ocieplenie klimatu przez działalność człowieka to tylko pretekst, żeby obłożyć Państwa dodatkowym podatkiem od emisji Co2 do atmosfery, ujawniono że efekt cieplarniany to bzdura na resorach, jednak w artykule nie ma o tym ani słowa. Druga sprawa to pomimo tego że już wiadomo że to ściema, Państwa obłożone podatkiem za emisję Co2 jak płaciły ten podatek, tak go płacą dalej;) Kto kurwa pisze te artykuły do wiki??

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
A drugi link nie kojarzy Ci się z 2012? :) Siostrzana gwiazda po przejściu może wbijać różne ciała z chmury Oorta do Układu Słonecznego... Jowisz zresztą ostatnio (na stronie głównej http://www.spaceweather.com/)  coraz bardziej po dupie dostaje, biedaczysko ściąga na siebie ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Cze, 2010, 18:06:51 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
A drugi link nie kojarzy Ci się z 2012? :) Siostrzana gwiazda po przejściu może wbijać różne ciała z chmury Oorta do Układu Słonecznego... Jowisz zresztą ostatnio (na stronie głównej http://www.spaceweather.com/)  coraz bardziej po dupie dostaje, biedaczysko ściąga na siebie ;)

... a dlaczego akurat z 2012 a nie np. z 2034??

Pozdro.
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Równie dobrze może być 2034 ;) Na razie są tylko próby ustalenia orbity. NASA też jej szuka: http://astrobiology.nasa.gov/articles/getting-wise-about-nemesis/

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Pozwolę sobie nie wytrzymać i napisać jednak coś w temacie. Dane wykradzione przez hakerów ujawniły, że rzekome ocieplenie klimatu przez działalność człowieka to tylko pretekst, żeby obłożyć Państwa dodatkowym podatkiem od emisji Co2 do atmosfery, ujawniono że efekt cieplarniany to bzdura na resorach, jednak w artykule nie ma o tym ani słowa. Druga sprawa to pomimo tego że już wiadomo że to ściema, Państwa obłożone podatkiem za emisję Co2 jak płaciły ten podatek, tak go płacą dalej;)

Nawet film czy 2 powstały na potwierdzenie tego, o czym pisze Junia.
made of hate

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Równie dobrze może być 2034 ;) Na razie są tylko próby ustalenia orbity. NASA też jej szuka: http://astrobiology.nasa.gov/articles/getting-wise-about-nemesis/

No ok, ale ja w ogóle nie kumam o co kaman, trwają próby ustalenia orbity czego?? Ja nie mówię po angielsku.

P.S. Masz fajną jazdę z tymi avatarami;)

Pozdro;)

Edit: Znalazłam jeszcze fajny materiał dotyczący Chemitreils, ktoś tam się nabijał ze mnie w temacie, wystarczy obejrzeć pierwsze 45 sekund.
!
P.S. Ze szczepionkami na Świńską grypę też jednak wyszło na moje;)


I co króliki bystrzaki??
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2010, 13:17:03 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...


Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Chemtrails FTW!!! :D :D :D :D  :headbang:
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Edit: Znalazłam jeszcze fajny materiał dotyczący Chemitreils, ktoś tam się nabijał ze mnie w temacie, wystarczy obejrzeć pierwsze 45 sekund.
!
P.S. Ze szczepionkami na Świńską grypę też jednak wyszło na moje;)


I co króliki bystrzaki??

Ja na to:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHA.....

Bredni o chemitrailsach nawet nie będe komentował, bo nie ma czego komentować.
Co do szczepionek to sprawa jest prozaiczna - kasa, a raczej jej permanentny brak...

"Zamiast  łykać medialną papkę, myśl samodzielnie, a nie jak baran dający sie prowadzić na rzeź " ;)  Tak to szło?

Zamiast trząść portkami przed jakimiś wyimaginowanymi zagrożeniami lepiej wziąć pod uwagę te realne:

- rosnący bandytyzm
http://www.sfora.pl/Polske-opanuja-gangi-mlodych-przestepcow-a20897

- narastające problemy z islamskim fanatyzmem wsród imigrantów w zachodniej Europie, co za kilkanaście/kilkadziesiat lat  zacznie sie i u nas...
 
« Ostatnia zmiana: 07 Cze, 2010, 11:55:32 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja tak się zastanawiam - jeśli nawet z tymi chemtrailsami, to prawda - dlaczego żydomasonoufopedofi le wybrali sobie najtrudniejszy sposób trucia obywateli? Najpierw przekonać konstruktora samolotu, żeby dołożył system opryskowy. Potem sterroryzować każdego w fabryce, żeby nie puścił pary z gęby podczas budowy maszyn. Potem zbudować infrastrukturę na lotniskach na całym świecie. Potem dostarczać chemikalia obsłudze technicznej samolotów. Potem zgwałcić pilotom psa, ew. teściową żeby pokazać, że z nami nie ma żartów i też - ani mru-mru. Potem jakiś grafik zrobić, np: w środę latamy nad Śremem, a w niedzielę nad Sinsinati. Kurwa... spore przedsięwzięcie, ale jakie spektakularne!

Ja bym zrobił tak - ciemną nocą w stroju ńińdża przeskoczył przez płot ośrodka uzdatniania wody i wlał do rury zawartość flakonika, który schowałem pod górną wargą. Dzięki temu 12 milionów ludzi w Warszawie i okolicach przez 3 tygodnie nie wie gdzie grzebień. Czy tak nie jest prościej?

pozdro

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ja tak się zastanawiam - jeśli nawet z tymi chemtrailsami, to prawda - dlaczego żydomasonoufopedofi le wybrali sobie najtrudniejszy sposób trucia obywateli? Najpierw przekonać konstruktora samolotu (...)

Za poważnie do tematu podchodzisz, więcej spontanu :D Może wystarczy mały oddział szaleńców, w strojach Żółwi Ninja.
Albo podwykonawca z Rosji. Oni się znajom (np. teraz już standardowo rozganiają chmury przed ważnymi uroczystościami) i mieliby a) interes, b) ubaw i radochę ;)

Cytuj
(...) i wlał do rury zawartość flakonika, który schowałem pod górną wargą.

Jarek Janiszewski w felietonie podpowiedział kiedyś też schowek na słoninę i kanapki w garbie albo koku ;)
Niewykluczone, że nie wyglądałbyś z tym źle :D
Paczki z głów!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
A kto powiedział że oni nas trują? ;) Może np. mogą wpływać na pogodę? Wywoływać klęski żywiołowe? A kto ich tam wie, ja baba ze wsi jestem to się nie znam, jak coś znajdę to wrzucę, ale dyskutować to ja nie umiem ;)

Całuski, Hey you Knock'em now hell ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Niewykluczone, że nie wyglądałbyś z tym źle

Ładnemu we wszystkim ładnie :D

Cytuj
Może np. mogą wpływać na pogodę? Wywoływać klęski żywiołowe?

Ja tam myślę, że "oni", to chwilowo nad własną dupą nie panują.

pozdro

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
!

Buahhahahaha ;) Dobre ;)

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
http://www.ahistoria.pl/ - społeczno-politycznie, w sumie co najmniej kilka mocno kontrowersyjnych też jest. Sam jeszcze wszystkiego nie ogarnąłem ;)

Chociaż jest też śmieszno-strasznie, np:



Batmana nie znalazłem, wybacz(cie) :P

Tudzież w jednym z artykułów - Europa wg Polaków:







 ;D
« Ostatnia zmiana: 07 Cze, 2010, 21:29:02 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Hahaha mistrzowskie!
made of hate

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
11 Lipca-data do zapamiętania;)

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...