Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92586 razy)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Mam zacząć przepisywać wszystkie książki, które przeczytałam, tu na forum żeby udowodnić że to ja mam rację? Mam to gdzieś, poza tym jestem bardzo ciekawa jak wypadłbyś w bezpośredniej konfrontacji z Panią pseudonaukowcem z tytułem profesorskim nadanymi przez Wyższą Szkołę Jazdy na Motylach. Podejrzewam że w merytorycznej dyskusji poległbyś w pierwszych dwóch zdaniach... Ostrożnie, łatwo jest krytykować wszystko i wszystkich siedząc sobie wygodnie w foteliku, Ci "pseudonaukowcy" przynajmniej coś robią i wierzą w to co robią, a kto ma rację?? To jest pytanie bez odpowiedzi... to jest mój ostatni post w tym topicu... powtarzam jeszcze raz, w ciągu najbliższych dwóch lat, mózgi sceptyków zostaną wywrócone na lewą stronę. Ci których wyszydzacie z taką łatwością, mogą stać się waszymi mentorami. Pozdrawiam. Bez odbioru ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Mam zacząć przepisywać wszystkie książki, które przeczytałam, tu na forum żeby udowodnić że to ja mam rację? Mam to gdzieś, poza tym jestem bardzo ciekawa jak wypadłbyś w bezpośredniej konfrontacji z Panią pseudonaukowcem z tytułem profesorskim nadanymi przez Wyższą Szkołę Jazdy na Motylach. Podejrzewam że w merytorycznej dyskusji poległbyś w pierwszych dwóch zdaniach...
Jestem na 100% pewien, że bym poległ, ponieważ w przeciwieństwie do tej pani "profesor" staram się nie używać słów i pojęć, których znaczenia nie rozumiem :D
pozdrowaśki
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
jesli mozna sie tracic w wasza dyskusje to bym sie odniosl do tematu :)

teorie spiskowe...hmm....
- Titanica uprowadzili jezuici
- USA nie istnieje, ludzie w samolotach do USA sa nieswiadomie poddawani narkozie i wszystko im sie sni
- Hitler zyje na antarktydzie

Kiedys to czytalem na jakies podstronie wp.pl :)
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2010, 23:56:32 wysłana przez Matt-Carnage »

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Junia, z całym szacunkiem, ale takie wyobrażenia o materialności i niematerialności wszystkiego i niczego snułem sobie w odurzeniach narkotycznych po LSD itp specyfikach, ale na trzeźwo dobrze jest sobie uzmysłowić, że to zwykły bajzel w głowie.
Cytuj
Moim zdaniem planeta Ziemia i każda żyjąca tutaj Istota podwyższa swoje wibracje, ponieważ we Wszechświecie wszystko jest jednością. Wiele dzieci narodzonych w ostatnim czasie ma ciało, które jest magnetycznie lżejsze.
A Jacek Łaszczok aka Stachursky jest żółtą magnetyczną gwiazdą, która otacza zielony zamek synchronizacji, a jego przewodnikiem żółty samoistny człowiek.
To trochę tak, jak w tym dowcipie o Rabinie co rozmawia z Bogiem ("(...)- Przecież on kłamie... - Jak może kłamać ktoś, kto rozmawia z Bogiem?").
To, że ktoś ma tytuł profesora rehabilitowanego czy repatriowanego o niczym nie świadczy, już się napatrzyłem na profesorków i doktorków, którzy w ramach swoich specjalizacji nie mają nic sensownego do powiedzenia.
Cytuj
Ci "pseudonaukowcy" przynajmniej coś robią i wierzą w to co robią
Podobnie jak chłopaki wyznający ideę JP (bynajmniej nie JP2), jak schizofrenicy rozmawiający codziennie z Faraonem i jak księża wypowiadający wyuczone formułki w przestrzeń. Dla mnie wiara każdego z nich w to co robi jest taka sama i moje zrozumienie dla działań każdego z nich jest również takie samo.

No ale to to chuj, mnie intryguje za to co innego: zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z martwymi wietnamczykami? Widzieliście gdzieś cmentarz wietnamski w Warszawie (czy innym mieście)? No pytam się: GDZIE TE CIAŁA? Czemu te dania wietnamskie są takie tanie??!
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Amanita 24tego będę w Bazylu najniechybniej :)

Temat urwał poręcz i szybuje właśnie w okolicach Jowisza. W najśmielszych fantazjach erotycznych nie przypuszczałem że jest tutaj tak wesoło jak chodzi o voodoo. A teraz odpowiedzcie mi na jedno pytanie: czemu miłośnicy różnych takich fu-szmu zawsze się obrażają w tak piaskownicowy sposób jak nasza, przesympatyczna skąd inąd, rodzynka? Czemu kiedy brak już argumentów to idą na pięści a potem zarzucają ogonem (łuskowatym?) i idą se kajś indzi? Chociaż pierwszy raz grożono mi zlasowaniem mózgu :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ale nie jest tak źle. Podsumowując:

- Wróbel (jak go znam ;) to umiejętnie, ale celowo) napalił na siebie Junię - BTW klasycznymi/skutecznymi metodami, m.in. na rzewną piosenkę na gitarze i humor
- rośnie w kraju sprzedaż monitorów, psują się od plucia na nie kawą, etc.
- zacznę jeszcze bardziej uważnie przyglądać się Szymoniu (wczoraj tak zapatrzyłem się jak tańczył przed tv, że nie zauważyłem ani sekundy zwycięskiego tańca "You Can Dance" - i nie żałuję! :D)
- ucieszyło mnie, że największy czub może mieć w Stanach doktorat i praktykę. Postanowiłem więc wystąpić o wizę!
- powszechne posiadanie w ciele dodatkowego sznureczka zw. helisą rozwiąże problem wody na planecie Ziemia. A może ten problem to tylko podprogram matrixowy?
- na EURO 2012 wiszące mi nad głową anioły będą na pstryk palcami napełniały mi kufelek od Żony browcem. Dopiero umią sztuczkę z wodą, więc jeszcze słabo, a czas leci
- nie wiedziałem wcześniej, że Stachursky to taki miszczu - szacun, Jacek!
- miałem wszystkie kombinacje objawów podanych przez Dr Vox - i teraz przestałem się martwić. Po prostu czekam do EURO 2012, będzie naprawdę zajebiście
- mam nowy cel w życiu - jak to jest z tymi Wietnamcami??!!!
- Leon miał kolejny swój pierwszy raz, a już na starość się nie spodziewał ;)
- 24.04 Amanita zdradzi mnie po pijaku z Leonem, ale nie będę chłopakom żałował.

Piece, love, kastaniety - pierwszy temat, co nie zszedł na dupy! :o Muszę się zacząć starać.
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Zaprawdę zaprawdę powiadam Ci Wuju - życie moje pełnym zaskoczeń jest ;)
Nie płacz że będziesz zdradzany tylko też wlatuj - daleko nie masz ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z martwymi wietnamczykami? Widzieliście gdzieś cmentarz wietnamski w Warszawie (czy innym mieście)? No pytam się: GDZIE TE CIAŁA?
W kulturach dalekowschodnich bardzo często trzyma się prochy zmarłego w specjalnym miejscu w domu. Jest sobie taki ołtarzyk gdzie stoi urna i zawsze pali się świeczka.
Problem w tym, że w Polsce jest to zabronione przez prawo dlatego nic o tym nie wiesz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
kurde znowu bazyl, oh well...
24 to sobota, nie?  :headbang: count me in.
Baciu, wpadaj, nie żałuj sobie :)

Musiałbym dołożyć starań, żeby Żona mnie rzuciła, bo innym przypadku jechać do Posen w weekend, jak cały tydzień jestem w robocie - ni dy ry dy!!! ;)

Poza tym, myśmy z Amanitą już po :P
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No Domin też coś marudził. Ale ja chcę folklor poznawać :D Wuju, nie będę po Tobie dojadał. Dlatego złamię Wam wszystkim serca i przyjdę z KOBIETĄ ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
dawaj, może tym razem coś będziemy pamiętać :P

dokładnie, było mocno... :facepalm:

@Leon - phi! Jesteś tacy jak wszyscy, wiesz? Fajnie, fajnie, a na koniec: z KOBIETĄ! ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Wróbel (jak go znam ;) to umiejętnie, ale celowo) napalił na siebie Junię - BTW klasycznymi/skutecznymi metodami, m.in. na rzewną piosenkę na gitarze i humor

Akurat Junię niechcący napaliłem na piosenkę skoczną i to w dość rozbudowanej orkiestracji. Ale co do ogólnej zasady - tak, to działa zawsze:)

A pod względem poczucia humoru, to według Głównego Urzędu Statystycznego zajmuję 457 736 miejsce w Warszawie. Odpowiedzcie więc sobie sami ile ja mogę tym "humorem" zdziałać. Po wtóre prywatnie jestem nudny i ponury.

A co do głównego wątku - to mnie ostatnio rozczuliło:

http://senorlopezd.tripod.com/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Akurat Junię niechcący napaliłem na piosenkę skoczną i to w dość rozbudowanej orkiestracji

A, to przepraszam! Chociaż to tani zabieg dopasowujący repertuar do ofiary ;)

Cytuj
Ale co do ogólnej zasady - tak, to działa zawsze:)

Chyba, że bateryjka w aparacie słuchowym padnie, ale dlatego ruszam się dodatkowo podczas grania i mam 100W lampy...
Paczki z głów!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Najlepsze są te blondynki - pięć fanek Morelki ;)
Paczki z głów!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2010, 15:03:07 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Drugie słodkie. Chociaż odrobinę kojarzy mi się z fight clubem ;)  Pierwsze to bardzo poważny facepalm, a najbardziej przeraża mnie to, że jak zaznaczyłem że tego nie lubię to w statsach więcej osób zaznaczyło że im się podoba :/
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Dzisiejsze wydarzenie brzmi jak spisek...
wearehelp.bandcamp. com

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2010, 22:13:41 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
No czego sie tu dziwic, komentarzy i opisow na GG od znajomych nie czytal nikt ? Podejrzany wypadek, w ROSJI, tyle osobistosci w jednym miejscu, najwazniejsi przedstawiciele wojska, bezpieczenstwa w kraju, generalowie itp.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Też mi się wydaje, że po prostu pocisnęli pilotów żeby się nie spóźnić na uroczystości i tyle. Przecież żaden pilot przy zdrowych zmysłach nie będzie próbował siadać cztery razy :/ Ja się dowiedziałem w połowie dnia bo od dłuższego czasu konsekwentnie nie czytuję newsów i nie oglądam wiadomości. I moja pierwsza myśl to "o kurwa mać" a druga to "kiedy ktoś powie głośno że Tusk to krwiożercza bestia?". To tylko pokazuje jak bardzo nie potrafimy się uczyć na błędach. Po katastrofie tej nieszczęsnej Casy mówili że już neva nie będą robili takiej koncentracji ważnych ludzi na jednym pokładzie.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi, 2010, 09:03:48 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Podejrzany wypadek, w ROSJI, tyle osobistosci w jednym miejscu, najwazniejsi przedstawiciele wojska, bezpieczenstwa w kraju, generalowie itp.
No to sowieci musieliby być kompletnymi idiotami, żeby odpierdolić taki numer u siebie.

Cytuj
Też mi się wydaje, że po prostu pocisnęli pilotów żeby się nie spóźnić na uroczystości i tyle. Przecież żaden pilot przy zdrowych zmysłach nie będzie próbował siadać cztery razy :/

Ja wstrzymam się od komentarzy na ten temat, przynajmniej na jakiś czas...

Nurtuje mnie tylko jedna rzecz, piloci nie byli żółtodziobami, byli najlepszymi z najlepszych, jeśli nie potrafili cztery razy posadzić maszyny, to IMO z jakiegoś powodu było to niewykonalne, nawet gdyby mieli jeszcze 140 podejść... Bez mnożenia teorii spiskowych.
Widoczność minimalna dla lądowania SERYJNEGO Tu-154 to 350 m w poziomie i 80 m w pionie. Jak poszukacie, to znajdziecie dwie sprzeczne informacje
a) widoczność w Smoleńsku w trakcie lądowania wynosiła odpowiednio 400m i 150m (źródła oficjalne)
b) widoczność była dobra, niska pokrywa chmur ale chwilami przebijało słońce (opis pilota Jaka-40 z dziennikarzami, który lądował niecałą godzinę wcześniej)

Sądzę, że pilot doskonale wiedział co robi i wiedział kogo wiezie, prawda? Poza tym, nasze Air Force One nie mają SERYJNEGO wyposażenia tylko zmodyfikowane a piloci nie są przypadkowymi kolesiami latającymi głównie na autopilocie tylko wojskowymi KTÓRZY SĄ WYSZKOLENI W LĄDOWANIU NA PRZYRZĄDY.

Rzecz następna - przechył. Te samoloty mają jedną wspólną cechę, która niestety doprowadziła już do kilku tragedii. Przy podchodzeniu do lądowania i wypuszczonym podwoziu jest bardzo ograniczona możliwość korekty bocznej. Co de facto daje możliwość wyłącznie korekty ciągiem. I co niestety w przypadku przechyłu na niskiej wysokości praktycznie sprawia, że nic nie można zrobić.
A przechył mógł powstać tylko z dwóch powodów. Silny wiatr (którego nie było) lub awaria systemów lądowania.
Oczywiście to taka sobie hipoteza. Poczekamy co powiedzą śledczy.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi, 2010, 09:04:03 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Cytuj
* Jakie straty w tej tragedii poniósł rząd?  Raczej niewielkie – kampania prezydencka PO rozpoczęła się wcześniej, a właściwa kampania też musi przyspieszyć. Kto lukrem będzie w mediach słodził dusze polaków i zdobywał punkty wyborcze??

No to jest w zasadzie prawda

Cytuj
*Jakie w tym czasie ustawy może przepchnąć sejm?

Przede wszystkim ustawa o IPN i nowa Ustawa Rodzinna, których Prezydent nie zamierzał podpisać i już o tym było wiadomo

Cytuj
*Czy Rosja ma możliwość zdalnego wpływu elektronicznego na maszyny TU 154?

Raczej nie. Elektronika po modernizacji była głównie zachodnia a reszta była lampowa, o znikomej wrażliwości nawet na EMP

Cytuj
*Czy pokorny gest Putina w Katyniu  nie miał na celu odwrócenia uwagi od przyszłej katastrofy?

*Kto miał interes w takiej katastrofie? Wiadomo, UE, Rosja, nie wspominając o rządzie.

Pierdolenie

Cytuj
*Jak będą przebiegały komisje śledcze??

Jak zawsze w przypadku katastrof lotniczych

Cytuj
*Jak zmieni się układ sił w siłach zbrojnych??

Nijak. Obowiązki przejmują zastępcy (z wyjątkiem Marynarki Wojennej bo leciał zastępca). Dowódcy byli dobrani wcześniej z klucza politycznego zapewnie i tu się nic nie zmieni.

Cytuj
*Kto obejmie przewagę w NBP??

J.w.

Cytuj
Idę o zakład, że już rząd który rozpoczął kampanie wyborczą wcześniej, zastanawia się jak gestami współczucia przejąć władzę nad (nie czarujmy się) rozbitym obozem przeciwnika.

Ciekawe w jaki sposób? Na miejsce nieżyjących posłów wczhodzą rezerwowi Z TEGO SAMEGO UGRUPOWANIA.

Cytuj
W środę u nas ćwiczyły chemtriale, jednak dziwnie mimo dużej gęstości oprysków nie rodziły się bardziej intensywne chmury, za to wieczorem i w  następnym dniu rano miasto zasnuła gęsta, ciężka ,mleczna mgła. Zastanawiałem się co to za manewry – zwykle opryski objawiały się zmianami głównie na niebie a dzisiaj niespodzianka – samolot prezydencji lądował w gęstej mgle.

Ja pierdolę, kolejny oszołom

Cytuj
Dziwne, też że skoro rząd wiedział o uszkodzeniach to jak nadzór lotniczy, prezydencki a więc dodatkowo podlegający nadzorowi specsłużb, nie wyraził sprzeciwu wobec takiego lotu. Jeżeli jest to wydarzenie odwracające uwagę, to perfidia służb jest niewyobrażalna. Służby w Polsce są bez kontroli - mają tu eldorado.

No to jest zastanawiające faktycznie.