Autor Wątek: Urodzinowy NGD - Ltd 607b ng  (Przeczytany 15269 razy)

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Urodzinowy NGD - Ltd 607b ng
« 23 Lut, 2010, 16:34:25 »
Witam

Dziś doszła do mnie wreszcie długo oczekiwana 7ka  :devil: Wiosło sprezentowałem sobie akurat na moje urodziny ( kilka dni temu stuknęło mi 26 latek).

Co mogę powiedzieć o tym patyku - mimo że to moja pierwsza 7ka to po pierwszych minutach spędzonych razem stwierdziłem że pasujemy do siebie idealnie . Wiosło leży w łapie jak ulał. Brzmienie też jak najbardziej kopie po dupsku. Jak na razie nie znalazłem żadnych niedociągnięć poza przerobionym i brzydko wklejonym siodełkiem.

Ogólnie jestem wielce szczęśliwy z zakupu i mam nadzieje że wiosło zostanie ze mną na dłużej. Dawno nie byłem tak podjarany z zakupu nowego badyla.

 Szczególne podziękowania za ogromną cierpliwość  należą się forumowiczowi Metalowi - dzięki men :)


Specki tego badyla jest chyba ogólnie wszystkim znana więc nie ma co się rozpisywać. Dodam tylko że jest to wersja z mahoniowym korpusem i wykończeniem natural gloss.

Kilka fotek niestety średniej jakości, które nie oddają uroku wiosła ( na jednych jest za jasne a na drugich za ciemne) :











Reckę napiszę jak się już bliżej poznam ze Stefciem :). Generalnie 7>6  :headbang:.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 23 Lut, 2010, 16:42:19 wysłana przez ftideus »

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Ohydna.. na Twoim miejscu bym się jej pozbył

Spoiler

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Spoko Harv na razie nie mam zamiaru się jej pozbywać :D

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Soczysta jak pipka lolity! ... :P Zajebista gita. Mam jej młodszą siostrę, a i tak jestem zadowolony, więc wierzę we wszystko to piszesz ... ;]

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Spoko Harv na razie nie mam zamiaru się jej pozbywać :D
Dammit, it was worth trying ;)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Mahoń ładny, klon taki sobie. Ogólnie bardzo pozytywnie. Patyk o wiele ładniejszy od czarnego odpowiednika.
Gratulacje!

Ps. Zastanawia mnie umiejscowienie drugiego pickupa. Pasuje Ci taki układ?
007

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Piękna, już słyszę to mięso. Gratulacje!
Suto wędlin kładź na chleb

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Cieszę się że się podoba - nie każdy lubi wiosła z wykończeniem w stylu "kredens mojej babci".

October też z początku nie byłem przekonany co do umiejscowienia 2 pupa i liczyłem raczej że będę używał tylko mostkowego. Co jednak się okazało - środkowy pup przypadł mi bardzo do gustu w partiach solowych.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gratuluję, podoba mi się bardzo to wykończenie :)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Bardzo ładna i do tego nie czarna super . Gratulacje!!!!!!!! :headbang:

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Kurde, chłopaku, mniut malina! Z USA czy nie? Za ile wyrwałeś, jeśli można spytać?

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Zajebista. Pomimo że kompletnie nie czaję po co humb w pozycji w której tylko przeszkadza w kostkowaniu :) gratsy, natural wygląda super.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Wcale nie przeszkadza, serio ... ;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Sliczniunia i z klasą lalunia  :)
i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin  :D
Sie.. sie.. sie..

locco

  • Gość
uu jaki ladny natural, szkoda ze nie matowy ;)

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
A dzięki panowie, nie sądziłem że wiosło będzie odebrane aż z tak dużą aprobatą :)

sei.tahn - wiosło kupione w PL od uzera ss.pl Metala. Cena jak na polskie realia myślę że korzystna. Jak coś to wal pm.

Harvest - spróbować zawsze można hehe.

crushingattack - tak jak powiedział Rumak, 2 humb wcale nie przeszkadza w kostkowaniu ( mimo że u mnie jest dość wysoko podniesiony).

DeathMaster - dzięki za życzenia i sweetaśny gif :D
« Ostatnia zmiana: 24 Lut, 2010, 07:41:23 wysłana przez ftideus »

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
O stary! Cudo! Gratuluje udanego wyboru! Gitara kopie dupe...

Masz jakieś porównanie do klonowego? Jara mnie zmiana stefka z czarnego na "kredensowego" , ale obawiam się tego machoniu. Nie wiem czy słusznie...

A co do układu, to myśle że jest kapitalne. Mnie się podoba bardzo :)
I'm back!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
ale obawiam się tego machoniu. Nie wiem czy słusznie...

słusznie, mahoń muli i to można udowodnić, a z maChoniem to już w ogóle byłbyś w tarapatach ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Wybacz mój niski poziom wyedukowania językowo-ortograficznego. Mam tylko 2 z polskiego na koniec LO :P. Staram się nadrobić ścisłymi i czytaniem książek :D

Sugerujesz, że jest to znacząca różnica? Moje ulubione strojenia to A# albo A.... choć ostatnio zrobiłem do F sharp. ?Klon powala selektywnością. Przy Ma(c)honiowym już nie jest tak fajnie? :/
I'm back!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
brzmienie jest w łapie, niektórzy nawet jesion potrafią zamulić ;)

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
to fakt... ja gram raczej delikatnie... za to jak mój kumpel "młody" wezmie moja gite to brzmi jak gówno. Brzęczenie strun głośniejsze od wzmaka ^^... więc nie lubie mu pożyczać wiosła :D
I'm back!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Piękna decha. Wreszcie chromowane wykończenie ma sens. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Vins niestety nie mam żadnych porównań co do klonu. Mogę ci napisać jak wypada w porównaniu z olchowym i lipowym wiosłem.

No panowie o dziwo mi nic nie zamula, sam jestem tym zdziwiony bo moja paka ma do tego tendencję. W moim wypadku mogę obalić mit że 7ka + mahoń = mulenie, ponieważ wiosło o dziwo brzmi dość jasno i selektywnie.

Az ja akurat bardziej wole czarny kolor osprzęt ale faktycznie przy tym wykończeniu chrom wygląda ładnie.

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Vins niestety nie mam żadnych porównań co do klonu. Mogę ci napisać jak wypada w porównaniu z olchowym i lipowym wiosłem.


To poprosim :)
I'm back!

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Myślę że tym porównaniem ameryki nie odkryłem ale co tam :)

Mahoniowy 607 w porównaniu z moim innym olchowym wiosłem gada bardziej ciepło. Brzmienie jest "okrągłe" zwarte, z charakterystycznym dołkiem. Olcha gada znacznie jaśniej. Brzmienie jest bardziej czytelne  i dość selektywne.

Lipa w tym porównaniu wypada zdecydowanie najgorzej. Słychać mocno wyeksponowane górne pasmo. Brzmienie takie bez jaja, mało wyraziste.

Porównywane wiosła - ltd 607b, jackson dkmgt, ibek rg 2610z prestige.
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2010, 17:28:57 wysłana przez ftideus »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
4781 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2007, 20:45:28
wysłana przez Pan Sinner
7 Odpowiedzi
3881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2008, 17:00:28
wysłana przez nikt
8 Odpowiedzi
5180 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2012, 19:20:03
wysłana przez hdx
21 Odpowiedzi
16429 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 18:21:27
wysłana przez Garf
0 Odpowiedzi
1190 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2016, 08:47:43
wysłana przez syropiusz