Autor Wątek: NGD - ESP LTD SC-607B Natural Gloss  (Przeczytany 5271 razy)

Offline Pit_S

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
NGD - ESP LTD SC-607B Natural Gloss
« 13 Sty, 2012, 21:13:54 »
Jako że jest to mój pierwszy post na forum to chciałbym na wstępie powitać wszystkich forumowiczów :).
Na siódemkach gram od kilku lat, forum czytuję praktycznie od początku jego istnienia jednak dotąd jakoś nie było okazji żeby coś napisać i traktowałem je jedynie jako źródło wiedzy o gitarach (i nieustannego GASu).

Wiosło jest znane na forum, kiedyś należało do metala, później do ftideusa, od którego już prawie je kupiłem jednak transakcja nie doszła do skutku i wiosło pojechało do Muszy, który zdecydował się je sprzedać jeszcze zanim do niego dotarło (jeszcze raz wielkie dzięki :) ) i w ten sposób gitara trafiła do mnie ;).

Wiosło jest zajebiście wygodne, trochę bałem się że pickup w pozycji środkowej będzie mi przeszkadzał w kostkowaniu, jednak troche go obniżyłem i jest ok. Co do brzmienia na razie mogę powiedzieć tyle że brzmi o wiele jaśniej i klarowniej niż mój schecter. Jak założę stosownej grubości struny i pogram trochę dłużej to będę mógł napisać coś więcej.

Gitara dotarła do mnie w bardzo dobrym stanie, kilka rysek i drobnych, praktycznie niewidocznych obić, jedynie mostek jest troche zniszczony, ponieważ w siodełkach zostały wypiłowane dodatkowe rowki żeby zwiększyć rozstaw strun, (w normalnym ustawieniu wszystko jest ok wiec nie wiem po co) oraz śruby do regulacji wysokości są trochę wyrobione bo ktoś je regulował bez poluzowania śrubek blokujących. W niczym to nie przeszkadza i widać dopiero z bliska.

Co do wykonania gity kilku drobnych niedociągnięć można się dopatrzeć jednak są tak nieznaczne że nie warto o nich wspominać, ogólnie wykonanie stoi na wysokim poziomie, wyższym niż chyba wszystkie koreańskie wiosła na jakich grałem do tej pory.

Ogólnie jestem mega zadowolony z zakupu bo już od jakiegoś czasu polowałem na to wiosło w tym wykończeniu, a jak wiadomo niełatwo je dostać. Zajebiście trafia w moje gusta więc prawdopodobnie zostanie ze mną na długo ;)

Pozdrawiam.

Foty:

















I na koniec moje wszystkie siódemki ;):



« Ostatnia zmiana: 13 Sty, 2012, 21:21:51 wysłana przez Pit_S »

Offline WojciecheM

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
Kurde założę sevenstringowy rachunek giełdowy... Giełdy w USA i Londynie się chowają :D
w moim chainie płynie Rocket Fuel, a nie jakieś tam dziadostwo.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratuluje jeszcze raz, oficjalnie. Fajnie, że wysłuchałeś prośby i pokazałeś się na forum (ftideus życzył sobie, żeby gitara została tutaj, na ss), już nie mówiąc o założeniu NGD z takimi tłustymi fotkami! Gitarka jest super, pograłem na niej i trochę żałowałem, że tak szybko przystałem na propozycję sprzedaży (ale i tak bym ją kiedyś pogonił ;)). Oby Ci dobrze służyła, pzdr :)

Muszy, który zdecydował się je sprzedać jeszcze zanim do niego dotarło

( Obraz usunięty.)

LIKE A BOSS!

:D

 :P
« Ostatnia zmiana: 14 Sty, 2012, 09:01:58 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Świetne foty stary.

Co do wiosła to naprawdę cieszę się że jesteś z niej zadowolony. Gitara przez ponad 2 lata użytkowania ani razu mnie nie zawiodła i cieszyła zarówno oczy jak i uszy :P.

Co do mostka to chyba patent Michała był bo ja już ją taką dostałem.


Niech ci służy jak najdłużej - jak będziesz ja chciał sprzedać po proszę od razu o pm bo jeśli kasa pozwoli to chętnie ją odkupie.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Uwielbiam Carpentery. W naturalu wyglądają zabójczo. Wielkie gratulacje ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Świetne foty stary.

Co do wiosła to naprawdę cieszę się że jesteś z niej zadowolony. Gitara przez ponad 2 lata użytkowania ani razu mnie nie zawiodła i cieszyła zarówno oczy jak i uszy :P.

Dziwnym zbiegiem okoliczności w swoim Stefanie też takie rowki mam.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Pit_S

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Niech ci służy jak najdłużej - jak będziesz ja chciał sprzedać po proszę od razu o pm bo jeśli kasa pozwoli to chętnie ją odkupie.

Dzięki, jak mi kiedyś przyjdzie do głowy żeby sprzedawać to na pewno się odezwę ;).

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
A może chcesz sprzedać ? :)

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Sorry, że odkopuję ale pozwólcie mi się pospuszczać nad tym wiosłem. Wszystkie Stefany są takie kur.wa piękne :( Jak chcesz sprzedać to mogę się licytować z p0isonem :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
30 Odpowiedzi
15442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2010, 18:07:19
wysłana przez Vin$
14 Odpowiedzi
9445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2011, 20:42:16
wysłana przez sobek
73 Odpowiedzi
34219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 10:48:14
wysłana przez Drozd
55 Odpowiedzi
29649 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2012, 19:57:08
wysłana przez Widek
0 Odpowiedzi
1212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2016, 08:47:43
wysłana przez syropiusz