Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385592 razy)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
MF IS FINAL BOSS

« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2021, 13:06:32 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nadszedł czas podsumowań 2020. I na ten przykład: ile w minionym roku było trzęsień i wstrząsów ziemi na Islandii? Można się pomylić o...... 10 tysięcy :D

52160
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
<wujek (zapewne!) lubi to>

Słaby dostęp powyżej 13... powyżej obojczyka.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Kierownik własnie złożył tutaj rozliczenie z urzędem skarbowym z podatku za 2020, w 3 minuty 50 sekund, bez zaglądania w żadne dokumenty, na telefonie.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Słowa klucze: Phalanx CIWS



Spoiler

4500 strzałów na minutę? Ruskie już mają swoje działko, 10.000 rpm ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2021, 12:21:07 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Strona postępowania sądowego w trybie niejawnym, musi płacić 100zł za otrzymanie odpisu uzasadnienia do postanowienia do którego chce wnieść odwołanie. Polskie sądy to jakaś kpina :)

<3 PL
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Strona postępowania sądowego w trybie niejawnym, musi płacić 100zł za otrzymanie odpisu uzasadnienia do postanowienia do którego chce wnieść odwołanie. Polskie sądy to jakaś kpina :)

<3 PL

4string

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Słowa klucze: Phalanx CIWS



Spoiler

4500 strzałów na minutę? Ruskie już mają swoje działko, 10.000 rpm ;)
coś mnie tu nie gra, amerykańska ambasada jest na drugim brzegu Tygrysu, tam gdzie się kończą te żółte światła i jest podświetlona na biało, czyli jakieś 500m od żurawia, a CIWS nadaje z obrzeży miasta.
Podejrzewam, że mają CIWS'a nie w samej ambasadzie, tylko na naczepie

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
to jeszcze prostując, wikipedia twierdzi, że lądowy nazywa się Centurion, a morski Phalanx. Ten drugi ma system chłodzenia wodą morską zintegrowany ze statkiem i inne bajery.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Wymieniłem sobie klucze na hipshoty w jacku rr5 od @Dale Cooper , kurwa mać albo jakiś jebnięty jestem czy co ale wiosło mi gra totalnie inaczej o 180 stopni. I nie że tylko strój trzyma tylko kuhwa, sound autentycznie bardziej solidny wtf xD Nawet się nie nakręcałem, że to będzie inaczej grało tylko "a tam chuj, po prostu rzadziej stroić będzie trzeba" a tu jak sznurki szarpłem pierwszy raz to aż mnie z kapci wyrwało. Jedyne co poza wymianą zrobiłem to sobie akcję trochę niżej dałem eta wsio. Nic co powinno znacznie polepszyć sound a tu i sustain lepszy i bździąg fajniejszy i ziarno bardziej wyraziste...
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 10 Mar, 2021, 22:47:12 wysłana przez blendamed »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Może struny po prostu zmieniłeś na nowe XD

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Masz pewnie mini wersję zjawiska jakie daje fat finger. Dociążyłeś główkę i to faktycznie może zmienić sound.
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 367
    • CTG TV
Wymieniłem sobie klucze na hipshoty w jacku rr5 od @Dale Cooper , kurwa mać albo jakiś jebnięty jestem czy co ale wiosło mi gra totalnie inaczej o 180 stopni. I nie że tylko strój trzyma tylko kuhwa, sound autentycznie bardziej solidny wtf xD Nawet się nie nakręcałem, że to będzie inaczej grało tylko "a tam chuj, po prostu rzadziej stroić będzie trzeba" a tu jak sznurki szarpłem pierwszy raz to aż mnie z kapci wyrwało. Jedyne co poza wymianą zrobiłem to sobie akcję trochę niżej dałem eta wsio. Nic co powinno znacznie polepszyć sound a tu i sustain lepszy i bździąg fajniejszy i ziarno bardziej wyraziste...
Spoiler
:choszatan:
mniut i piah

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nowe wiosło - Fenix Telecaster na minihumbach Hathora. Ta gitara brzmi z tymi pickupami, jakby miała wbudowany jakiś zajebisty lampowy kompresor. Dół jest potężny i zwarty jak skurczysyn, atak i sustain jest punktowo-liniowy jak w fortepianie. Od teraz będę tylko Hathory wsadzał do wioseł, jeśli te pipaki tak potrafią brzmieć w takim relatywnie budżetowym wiośle. Jestem zachwycony tak bardzo, że aż chyba wystawię Gibsona. :o

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Hathory to bardzo dobra marka. Kibicuję im bardzo, bo jakość wykonania i samo brzmienie jest na światowym poziomie. Jeszcze mocniej kibicuję by poszerzyła się oferta pikapów do nowoczesnego i mocnego grania.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Masz pewnie mini wersję zjawiska jakie daje fat finger. Dociążyłeś główkę i to faktycznie może zmienić sound.

Fat finger ? Rozwiń.


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Na headlessie już dobrze nie zabrzmisz.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Koledzy rozwinęli :)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Na headlessie już dobrze nie zabrzmisz.
No jak nie, wtedy masz ciężar całego wszechświata podpięty do gryfu :D

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Nowe wiosło - Fenix Telecaster na minihumbach Hathora. Ta gitara brzmi z tymi pickupami, jakby miała wbudowany jakiś zajebisty lampowy kompresor. Dół jest potężny i zwarty jak skurczysyn, atak i sustain jest punktowo-liniowy jak w fortepianie. Od teraz będę tylko Hathory wsadzał do wioseł, jeśli te pipaki tak potrafią brzmieć w takim relatywnie budżetowym wiośle. Jestem zachwycony tak bardzo, że aż chyba wystawię Gibsona. :o

Mam te same w samicka Valley arts tele wsadzone. Co mi przyjdzie do glowy pomysl sprzedania tego wiosla to pogram chwile i mi przechodzi.

Spoiler
Generalnie single maja udane bardzo, opcje customizacji rowniez.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Patrzcie to (ogólnie to polecam cały filmik i kanał):

młody ziomuś, w dobrej formie, ćwiczy intensywnie, aż do odcięcia, pada na koniec. A tym czasie spalił... trzy gumisie! Szokuje jak wydajny energetycznie jest ludzki organizm! Od 4:30





...i jak kluczowe jest żywienie przy zrzucaniu wagi. Nawet największy trening można szybko "zajeść" i to z nadwyżką! 2:30
Spoiler
Paczki z głów!