Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414670 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Do niektórych po 17 latach.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2020, 01:11:16 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Future is now :)



Właśnie gram w "Control" w rozdziałce 1280 perfekcyjnie interpolowanej przez AI do 1080...
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2020, 10:23:55 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Szokująco zajebiste 8)

Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
1:29

Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Też naturalnie jestem leworęczny, ale usilnie wszystko mi przekładali do prawej ręki i tak mi zostało. Ma to swoje plusy, łatwiej było kupić gitarę.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Ja też jestem leworęczny i gram na prawej - chociaż mi nikt na siłę nie przekładał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
No nie no, to już perwersje jakieś ;)

Biorąc do ręki prawą gitarę gram "na lewo" do góry nogami sprawnie i szybko akordy, żeby nadawać się do grania przy ognisku, które to spełnia nadrzędną rolę ściągania majtek przez głowę.
Paczki z głów!

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
No nie no, to już perwersje jakieś ;)

Biorąc do ręki prawą gitarę gram "na lewo" do góry nogami sprawnie i szybko akordy, żeby nadawać się do grania przy ognisku, które to spełnia nadrzędną rolę ściągania majtek przez głowę.

Jak ja nie lubię jak mi ktoś na ognisku wciska gitarę zebym im przygrywał Dżem... To już wolę zostac w majtach jednak.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Wszystko zależy: z kim, po ilu i jakie są szanse :) Swoją drogą nigdy nie grałem Dżemu przy ognisku, jest tyle dobrych numerów na akustyka i akordy.
Paczki z głów!

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Zwykle jak gdzieś wybywam że znajomymi, to nagle pojawia się wkoło nas 50 osób niewiadomego pochodzenia. Więc znajdzie się i taki od dżemu :D na całe szczęście mój perkusista bardzo ładnie załatwia ten temat. Chociaż ostatnio zamiast z akustykiem, to na wszelkie libacje chodzi z drewnianym kiblem. Tj. z cajonem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tak bardziej poważnie, to dla informacji: Dżem poza Whisky ma ponad 100 innych piosenek, można wyszperać coś z tego :)
Można trafić "gorzej": na znajomych metalowców, co po whisky okazują się znać każde słowo z piosenek disco polo. Zresztą nie ma nic złego w dobrej zabawie. Nie jadę nad jezioro dla rozkmin.
« Ostatnia zmiana: 14 Gru, 2020, 10:06:13 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
nie wszystkich kręcą narkomańskie hity ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Nie obrażaj reszty zespołu, która zresztą wywaliła go za to. To zwykli mili alkoholicy :D
Ale dziękuję panowie, granie przy ognisku, spadające perseidy w sierpniu, nikogo z ryjem w telefonie - to jedne z tych zajebistych wspomnień :).
« Ostatnia zmiana: 14 Gru, 2020, 10:47:10 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Jednym z zaskoczeń dorosłego życia, na które nie przygotowali mnie rodzice, było zderzenie wręcz ze sposobem myślenia i pisania przeciętnego Kowalskiego w internetach. No, ale kurwa ten rok po prostu zmiażdżył - i nie zamierza zwolnić! ;)
Owszem, byliśmy narodem, który po 123 latach odzyskał niepodległość, nie poddał się w jednej wojnie, drugiej, nie dał się komunie. Ale jeśli ktoś myśli, że będziemy kiedyś znów mądrym, tolerancyjnym i życzliwym narodem - to SPOKOJNIE! Nie zdarzy się to za życia żadnego z nas :)
Zresztą na każdej mapie demograficznej nadal widać granice zaborów, gdzie jest bieda, gdzie słaby dostęp do komputera, gdzie najwięcej domów bez toalety, tak... Gdzie jak głosowano. Jakoś tak myślalem, że po 30 latach od upadku komuny do czegoś w końcu jako społeczność doszliśmy, ale na koniec 2020 (subiektywnie, wiadomix oczywiszą) stwierdzam, że NO NIE. :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Wczoraj w ramach prezentu świątecznego wiatr wyłamał mi drzwi w samochodzie. Nie byłem ich w stanie utrzymać. Ale chyba już jestem na tyle "islandzki", że się w ogóle nie przejąłem :) Inna sprawa, że tutaj to regularny przypadek, a dwa, że jesteś chyba rowerzystą / pedałomaniakiem, kiedy twoje auto jest 3x tańsze od rowera ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tymczasem na Islandii: no, pojebaany jakiś ;) ;)

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Podziękowania dla pani o inicjałach AI:






« Ostatnia zmiana: 09 Sty, 2021, 01:00:05 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Twitter wyłączył rozpoznawanie #1984 jako hashtagu.

Nawet nie wiem jak to skomentować.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Twitter wyłączył rozpoznawanie #1984 jako hashtagu.

Nawet nie wiem jak to skomentować.

#FolwarkZwierzęcy
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Wpierdzielam popcorn jako nieskalany twitterem i tą "wojną" na hashtagi :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Włączyłem w pracy radio z... Grenlandii :) Ice FM! ;) Mają aż trzy!
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Dziś podobno na Islandii dzień męża, w każdym razie do mojego szefa przyjechała jego żona, wręczyła mu medal oraz głowę owcy i jądra jakiegoś innego zwierzęcia. Szef właśnie siedzi i to je  :headache: :D
« Ostatnia zmiana: 27 Sty, 2021, 20:18:27 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!