Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1415331 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Pracowałem z wieloma Dyrektorami Handlowymi (sam byłem), ale pierwszy raz mi dziś jeden powiedział "przepraszam Maciek, to ja spierdoliłem". Szok! :D

Podwójny szok, że ktoś na Islandii zna język polski.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
He he :D Ale w sumie to nie - co 20-ta osoba to Polak plus Islandczycy, którzy znają słówka. Miejscowy kolega z pracy wita mnie rano "czeszcz, jak sie masz kolegu?" :) Sporo umieją - niestety więcej niż w drugą stronę ;) 
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Po kilkunastu dniach ładnej pogody dziś znów klasyczna Islandia: podmuchy ponad 40km/h i leje jak z cebra.
Ale jadę po pracy i patrzę: dzieci normalnie bawią się, na stadionie dwie drużyny dalej robią trening, na ścieżkach parku ludzie biegają w krótkich spodenkach... Miałem wrażenie jakby nikt sobie nic z tego nie robił, jakby to były jakieś jaja i tylko na mnie padało i szarpało rowerem :D
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Po kilkunastu dniach ładnej pogody dziś znów klasyczna Islandia: podmuchy ponad 40km/h i leje jak z cebra.
Ale jadę po pracy i patrzę: dzieci normalnie bawią się, na stadionie dwie drużyny dalej robią trening, na ścieżkach parku ludzie biegają w krótkich spodenkach... Miałem wrażenie jakby nikt sobie nic z tego nie robił, jakby to były jakieś jaja i tylko na mnie padało i szarpało rowerem :D


Rób kondycje :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Robię robię, już stówka zaliczona :)
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Robię robię, już stówka zaliczona :)

U mnie też forma idzie do góry! Sto sapnięć na jednom pompkie!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
To jest... taaaak. To jest ww-w-wiii.... wwwwiiiiii....

ViK!


Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ten co hejtował headlessy? Biznes jednak weryfikuje poglądy.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tak, to właśnie dokładnie ten Vik "headlessy są dla pedałów" Kuletski
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To jest... taaaak. To jest ww-w-wiii.... wwwwiiiiii....

ViK!

( Obraz usunięty.)


. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Tak, to właśnie dokładnie ten Vik "headlessy są dla pedałów" Kuletski

Jak ktoś ma konto, to niech go zapyta, czy to dla homo. 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Znając życie, ziomek pewnie był krypto i to jego wyjście z szafy

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Znając życie, ziomek pewnie był krypto i to jego wyjście z szafy

Masz ciekawe doświadczenia życiowe.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ale tak mogło być.

Uwielbiam to, za wiki:

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2020, 13:32:32 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Na fejsie skomentowałem jeden z wrzutów Invisible Oranges, że to “to nie newsy muzyczne i co się stało z tym jednym lepszych serwisów, że tyle polityki wrzucają od czasu ostatnich wyborów w USA”.

I się zaczęło, ad personam itd.

A mnie się chyba nie chce pisać w tej gównoburzy.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Jak powiedział pies Łajka - ludzie to kurwy.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Na fejsie skomentowałem jeden z wrzutów Invisible Oranges, że to “to nie newsy muzyczne i co się stało z tym jednym lepszych serwisów, że tyle polityki wrzucają od czasu ostatnich wyborów w USA”.

I się zaczęło, ad personam itd.

A mnie się chyba nie chce pisać w tej gównoburzy.

https://reverb.com/news/buy-this-gear-to-support-racial-justice-causes-and-charities

A taki fajny ten reverb był :)

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Dokładnie o to chodzi, pakowanie polityki wszędzie.
Do tego opluwanie tych, którzy nie chcą widzieć tego wszędzie.

Nie nasz problem (w sensie krajowy, nawet nie europejski bym zaryzykował), ale siłą rzeczy (popularnych serwisów) prawie wszystkich to angażuje.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Nie kumam problemu, jak w 80s/90s muzycy zbierali na walkę z AIDS, to też było niepotrzebne gadanie o nie-naszych problemach? Jeśli ktoś widział te filmiki z Georgem Floydem i innymi niepotrzebnie zbrutalizowanymi przez policję, ciężko pozostać wobec tego obojętnym. Muzycy zawsze byli przy wszelkich zmianach społecznych, a akurat czarnoskórym zawdzięczamy prawie wszystkie gatunki muzyczne, jakich słuchamy.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
I co w związku z tym? Co to ma w ogóle wspólnego?

Reverb zmienił właściciela i zaczął promować na swojej głównej stronie organizację która organizuje zamieszki w większości dużych miast w USA. W roku wyborczym...
To nie ma nic wspólnego z Floydem ani muzykami.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Chodzi mi o tę konkretną sytuację i próby „importowania” tego na rynek polski, do miejsca gdzie to nigdy nie było i mam nadzieję nie będzie problemem społecznym w Polsce.

Nie pamiętam aby za czasów Obamy wszystkie portale muzyczne (mój pierwszy post skupia się tylko na takich) stanęły murem przeciwko prezydentowi.
Od czasu jak wybrali Trumpa obserwuję na amerykańskich serwisach muzycznych swego rodzaju polowanie na czarownice, czyli na jakiekolwiek przesłanki, że dany muzyk popiera obecnego prezydenta. Czasami mało tego: jest potępiana neutralność albo niechęć wypowiadania się na temat polityki.

Ja nie oczekuję od muzyków jakichkolwiek deklaracji wyborczych a od portali muzycznych agendy polityczno-społecznej.
Swoją drogą ciekawe jak bardzo i jak szybko udało się to sprzedać mediom na całym świecie jako temat numer jeden. Sądzę, że mamy ważniejsze tematy w kraju.

Gizmi, były koncerty na rzecz AIDS i Live Aid na przykład ale to takie trochę pływanie artystów na nośnym temacie a nie faktyczna i realna pomoc.
« Ostatnia zmiana: 06 Cze, 2020, 14:36:31 wysłana przez Pronounce »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja za to nie bardzo widzę tutaj politykę, przynajmniej taką klasyczną...
W ogóle co to za koncept - rozpierdolmy pół miasta i niszczmy własność prywatną, żeby pokazać jak bardzo jesteśmy przeciwko nienawiści? No i bardzo mnie bawi to zniszczenie pomnika Kościuszki, któremu akurat czarni wiele zawdzięczają XDDD
To są małpy wypuszczone z klatek. Nagrali się w GTA i teraz demolują wszystko, co się da. Dowódcą policji powinno się mianować Beara Gryllsa, on sobie dobrze radzi ze zwierzętami.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ja to widzę tak: protestowali pokojowo to była sraczka o to. No to teraz im żyłka pękła.

A co do Trumpa nieźle go podsumował generał oraz były sekretarz obrony USA James Mattis:

https://www.reuters.com/article/us-minneapolis-police-trump-mattis/after-long-silence-mattis-denounces-trump-and-military-response-to-crisis-idUSKBN23A3IH